Kontakt Lens Desio lensleri

Mint touch çok mavi diye hatırlıyorum :44: desert dream'i araştırdım baya yeşil gri ağırlıklı , forrest green daha bi koyu yeşil. Benim en çok orta boşluğu dikkatimi çekti . Kendi göz rengim baya gözükecek gibi. Şuan bauch lomb kullanıyorum açık yeşili genelde kendi gözüm sanıyolar, bazıları anlıyo lens olduğunu ama pupil boşluğu küçük kendi göz rengim hiç gözükmüyor. Tek eksiği damarlı olması :KK43: Az önce de soloticaya gitti aklım. Acaba almışken iyi bi marka mı alsam diyorum :26:

Valla canım benim bu aralar lens olayım yılan hikayesine döndü. Freshlook haresizleri kullanıyordum memnundum ama daha kaliteli lens arayışına girdim. Amazon kullandım hiç beğenmedim. Soloticaların kısa süreliklerinden cristal ve topaizo kullandım fena değildi ama harelerini sevmiyordum. En son hidrocor grafiti aldım, hiç beğenmedim rengini, koyu buğulu göz rengini çok değiştirmeyen bir lensti. Üstüne rainbow light green aldım doğallığı ve rengi çok güzeldi ama çok rahatsız etti. Sonra solotica cristal yıllık aldım. O da rengi ve doğallığı muhteşem ama göz çapıma uymadı, satıyorum. Böyle işte bundan sonra hem rahat hemde doğal bir lens bulabilecekmiyim merak ediyorum :))) desio araştırıyorum bakalım hemen atlayıp almayacağım bu sefer :KK53:

Arkdşlar papil boşluğu büyük olanlar daha gzl bnce yeşil ela tonları düşünenler için pörtlek durmuyor hem loş ortamda gözbebeği büyüynce görüntü puslanmıyor mu?

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Arkdşlar papil boşluğu büyük olanlar daha gzl bnce yeşil ela tonları düşünenler için pörtlek durmuyor hem loş ortamda gözbebeği büyüynce görüntü puslanmıyor mu?

Burcici sen desio almıştın di mi? Başta sevmemiştin nasıl şimdi seviyor musun? Gündüz ışıkta çekilmiş foto. Koyabilir misin biz merak edenler için?

Pek değil canım çok açık yani far gbi belki benm gözlerim açık bal oldgndandr bırkaç arkadaşm da denedi büyük oldular küçük gözlere göre değil onuda göz onunde bulundurn mesela adoreleri herkes geniş büyük dior benim gözüme ufak gelmşti desiolar ondan bariz ölçüde büyük gene bana anca tam gbi

Son düzenleme:

Burcici sen desio almıştın di mi? Başta sevmemiştin nasıl şimdi seviyor musun? Gündüz ışıkta çekilmiş foto. Koyabilir misin biz merak edenler için?

Koydum canım yukarıda gözükmüyor mu

Koydum canım yukarıda gözükmüyor mu

Yanlışlıkla iki kere göndermişim. Uzaktan gayet güzel görünüyor ama benim de gözlerim ela gerçi ben daha çok mint touch düşünüyorum. Yalnız solotica natural colors serisi bana büyük geldiğine göre bu da büyük gelir zaten. Arada takarsın renk güzel bence :KK16:

Numaralı kullandığım için hep takmak durumundayım ama gerçekten rahat batma kuruma hiç yok birtek puslu oluor işte loş ortamda solotica çok rahatsız kullananlara şaşıyorum eziyet içinde mint touch güzel dıorlar mavi sevenler

Slm kızlar forumda yeniyim. Bende yaklaşık 12 yıldır numarasız lens kullanıyorum ve birçok marka denedim ve lenslerimin süresi bitmek üzere olduğu için yenisini almak için bi araştırma yaptım.şuan kullandığım amazon lens ama hiç memnun kalmadım aşırı kuruluk ve kayma yapıyor ,yani kesinlikle tavsiye etmem kimseye .1hafta araştırma sonucunda Desio lens'te karar kıldım ilk defa denicem ve sonunda dün gece siparişimi verdim ve heyecanla bekliyorum:KK66:. Sonucunu bildiririm gene,,,

Slm kızlar forumda yeniyim. Bende yaklaşık 12 yıldır numarasız lens kullanıyorum ve birçok marka denedim ve lenslerimin süresi bitmek üzere olduğu için yenisini almak için bi araştırma yaptım.şuan kullandığım amazon lens ama hiç memnun kalmadım aşırı kuruluk ve kayma yapıyor ,yani kesinlikle tavsiye etmem kimseye .1hafta araştırma sonucunda Desio lens'te karar kıldım ilk defa denicem ve sonunda dün gece siparişimi verdim ve heyecanla bekliyorum:KK66:. Sonucunu bildiririm gene,,,

Selam kızlarr ben de yaklaşık 10 senedir lens kullanıyorum. Freshlook ilk kullandığım lensti ve seneler geçtikçe artık çok yapay durmaya başladı çünkü daha doğal duran lensleri keşfetmeye başladım. Şimdi desio desert dream lensleri öğrendim. Şu an solotica quartzo kullanıyorum ama daha yeşil renk duran bir lens arayışına girdim. desert dream kullananlar varsa bana fikir verebilir misiniz? Solotica ya devam mı etmeliyim yoksa bu markayı da denemeli miyim?
Teşekkürler

Kızlaaar desio lensi gelen bize fotoğrafını gösterip fikir verecek yok muu? Bu lensin italya daki fiyatını bilen var mı? Ay sonu italya ya gidiyorum oradan daha uyguna bulurmuyum acaba?

Kızlar valla benim italyadan ısmarladığım desio lenslerim geldi 34 Euro ya sipariş vermiştim yani 115 tl ye ama hiçmi hiç ne sevdim nede beyendim,, inanın lens kabında duruyor öylece :KK14:

Selam kızlarr ben de yaklaşık 10 senedir lens kullanıyorum. Freshlook ilk kullandığım lensti ve seneler geçtikçe artık çok yapay durmaya başladı çünkü daha doğal duran lensleri keşfetmeye başladım. Şimdi desio desert dream lensleri öğrendim. Şu an solotica quartzo kullanıyorum ama daha yeşil renk duran bir lens arayışına girdim. desert dream kullananlar varsa bana fikir verebilir misiniz? Solotica ya devam mı etmeliyim yoksa bu markayı da denemeli miyim?
Teşekkürler

Cnm valla soloticalarına devam et derim çünkü desio lenslerim geldi ve hiç sevmedim hiç güzel durmuyorla göründükleri gibi değil

Cnm desio dan memnun kalmadığım için bende soloticanın topazio sunu aldım ...memnunum rahatlar ama renk biraz koyu geldi bana :KK17:,,,,,,, seninkiler ne renk canım

Benim desert dream rahat olduğu için takıyorum birde numaralı old mecburum adore yellow çok beğeniyorum faka tgözüme küçük ve çok agrı yapmaya başladı son zamanlarda dayanamıorum gözümdeyken soloticalarda öyle ya oksijen geçirgenliği berbat bence firmaya yakışmayan bi durum önce sağlık prosedürüne uymaları lazm doğal olmasına doğal da herkes eziyet çeke çeke kullanıyor

Cnm valla soloticalarına devam et derim çünkü desio lenslerim geldi ve hiç sevmedim hiç güzel durmuyorla göründükleri gibi değil

Canım gerçekten mi :KK43:( şimdi üzüldüm çünkü maalesef sipariş verdim geçen hafta ve şu an postadalar :KK43: inşallah kullanabilirim. zaten bu lens merakım bitmedi gitti. Yine de çok teşekkürler yorumun için.

Benim desert dream rahat olduğu için takıyorum birde numaralı old mecburum adore yellow çok beğeniyorum faka tgözüme küçük ve çok agrı yapmaya başladı son zamanlarda dayanamıorum gözümdeyken soloticalarda öyle ya oksijen geçirgenliği berbat bence firmaya yakışmayan bi durum önce sağlık prosedürüne uymaları lazm doğal olmasına doğal da herkes eziyet çeke çeke kullanıyor

Evet cnm .. Sana katılıyom ,, birkaç yıl önce lens ler bence daha rahatı ,, herşeyi bozuyorlar çok üzücü ,,, ve bizde Gül'ü seviyoz ve budurumda dikenine katlanıyoz :KK17:

Canım gerçekten mi :KK43:( şimdi üzüldüm çünkü maalesef sipariş verdim geçen hafta ve şu an postadalar :KK43: inşallah kullanabilirim. zaten bu lens merakım bitmedi gitti. Yine de çok teşekkürler yorumun için.

Cnm şöyle diyeyim .. Hemen hayal kırıklığı na düşme.. Belki bende güzel durmadı ,, ve istediğim gibi çıkmadı " yani inşallah senin desioların istediğin gibi durar,,, bu birazda zevk meselesi kim nasıl durmasını istediği gibi istiyo lenslerini ..umarım istediğin gibilerdir cnm ,, desio nun hangi rengini ısmarladın cnm ,, ben ice-blue sunu ısmarlamıştım ve resimlerdeki ve videolardaki gibi durmadı oda sanırım benim gözümden ,,, umarım seninkiler istediğin gibi çıkar moralini yüksek tut ,, ama kendimden biliyom gelinceye kadar çatlamıştim ben meraktan :KK17: Geldiklerinde fikrini paylaşırsan sevinirim ,, bende merak Et'im kib,

X