Kontakt Lens Desio lensleri

Bir not eklemek isterim; videolarını eklediğim hatunun gözleri gayet koyu, açık gözlü arkadaşlar bunu dikkate alsın.

Beetle desert dreami aldığında, agoranın tuvaletinde tel lensi hemen denedim gözümde :KK1:
Benim gözlerim epey koyudur, feci açtı.
Yani lensler en koyu gözleri bile epey açıyor.

Bugün itibariyle ben lensimi bulmuş bulunmaktayım. Bu markayı öğrenmeme sebep olan Medcezir'e ve Okypete'ye öpücüklerimi gönderiyorum:KK54::KK54: Harika bir lens çok rahat, aşık oldum. Bu da desert dreamin bendeki duruşu $dsas.jpg

Sağol kuzum iyi ki tavsiye etmişsinn:KK16: Sana da alacaz, bugün alamadık ama neyse. Adamın surat ifadesi gözümün önüne geldi yazık:KK9:

Haketti..
Sen 1.5 saat yol git, "aaaa ben şöyle anlamıştım, 1 tane var elimizde" desin karşındaki..
İçimdeki Psikolojik deliyi çıkarıverdi ortaya :KK60:

Son düzenleyen: Moderatör:

çok güzel olmuş çok yakışmış harika ama bi tanecik fotoyla olmaz ki her açıdan bi kaç tane çekiverseydin olmaz mıydı:) ??
mellere benziyor sanki ama daha net bir yeşil.. çook güzel ama bayıldım, caramel brown ı merak ediyorum bende çok hoşuma gitti videolarda..bir de bu lenslerin çapı nasıl büyük mü? birazcık büyük olanlar çok hoş duruyor..

çok güzel olmuş çok yakışmış harika ama bi tanecik fotoyla olmaz ki her açıdan bi kaç tane çekiverseydin olmaz mıydı:) ??
mellere benziyor sanki ama daha net bir yeşil.. çook güzel ama bayıldım, caramel brown ı merak ediyorum bende çok hoşuma gitti videolarda..bir de bu lenslerin çapı nasıl büyük mü? birazcık büyük olanlar çok hoş duruyor..

Canım bu neye benziyor biliyor musun?
Bende olan ve senin almak istediğin dueba barbie browna..2 tık daha açık tonu..
Yapısı, pupil genişliği, geçişleri aynı..

Canım bu neye benziyor biliyor musun?
Bende olan ve senin almak istediğin dueba barbie browna..2 tık daha açık tonu..
Yapısı, pupil genişliği, geçişleri aynı..

sen demeden aynı şeyi ben soracaktım çok yaşa:)
geçen hafta hidrocor mel aldım şuanda rengi birazcık çiğ optifreede birazck koyulaşmasını bekliyorum, ama en yakın zamnda bunları alıcm..yapısı damarlı olmasına rağmen çok doğal görünüyor..numaralı numarasız fiyat değişiyor mu? ve süresi 3 aylık mı?

geçen hafta hidrocor mel aldım şuanda rengi birazcık çiğ optifreede birazck koyulaşmasını bekliyorum, ama en yakın zamnda bunları alıcm..yapısı damarlı olmasına rağmen çok doğal görünüyor..numaralı numarasız fiyat değişiyor mu? ve süresi 3 aylık mı?

3 aylık sanırım. Numaralı numarasız fiyat değişmiyor canım.

Canım çok sağol:KK16: Yarın çekerim yine farklı açılardan koyarım. Bende yeşil ve gri arası bir renk durdu. Çok beğendim, çok rahat bir lens. Ben de ilk gördüğümde hiç beğenmemiştim. Hatta Medo'ya dedim bunlar ne böyle çok damarlı diye:KK30: Sonradan videoları izleyince bayıldım. Çok doğal gerçekten tavsiye ederim. Mel benim gördüğüm kadarıyla elayla yeşil arası gibi. Bu yeşille gri arası. Caramel de harika ve çok güzel açıyor gözü.

Canım fiyatları aynı numaralılar da 90 tl. 3 aylık lensler.

Bu arada tatlım bunlar epey açık ama bilgin olsun..duebalar gibi değil..Senin istediğin ton değil yani, yapıları çok benzer.

Canım çok sağol:KK16: Yarın çekerim yine farklı açılardan koyarım. Bende yeşil ve gri arası bir renk durdu. Çok beğendim, çok rahat bir lens. Ben de ilk gördüğümde hiç beğenmemiştim. Hatta Medo'ya dedim bunlar ne böyle çok damarlı diye:KK30: Sonradan videoları izleyince bayıldım. Çok doğal gerçekten tavsiye ederim. Mel benim gördüğüm kadarıyla elayla yeşil arası gibi. Bu yeşille gri arası. Caramel de harika ve çok güzel açıyor gözü.

Canım fiyatları aynı numaralılar da 90 tl. 3 aylık lensler.

tekrardan güle güle kullan harika görünüyor solotica crsytale daha çok benziyor videolarda ama daha net bir ton pupilde göze hiç batmıyor geniş fln yazıyordu hep yorumlarda ama sanki o kdr değil, çok beğendim yaa çok yakışmış ama bir sürü foto istiyorum birsürü:)

Bu arada tatlım bunlar epey açık ama bilgin olsun..duebalar gibi değil..Senin istediğin ton değil yani, yapıları çok benzer.

evet farkettim dueba barbie brown tam benm istediğim renk daha 1 hafta önce mel aldığm için onları birazck erteledim, zaten sipariş verince an az 1 ay bekleme süresi var ve ben miyopum numaralı lens kullanıyorum bildiğim kadarıyla duebada o yok:) ama desiolarda aynı yapıda o yüzden desio alabilirim.. medcezir caramel brown nasl peki barbie browna benziyor mu?

X