Ben de yazmak istedim :)

Baharyagmuru35

Guru
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2011
14.264
14.658
Benim 3 sene önce başka bir sevgilim vardı ve onunda bir kankası . Kankasına kız ayarlamam için bana telefon numarasını verdi onun . Birgün facedeyim bi baktım ki benden habersiz face açmış kızlar dolu . Aradım aradım açmadı ben de numarasını verdiği kankasını aradım ve işte o zaman tanıştık ömrümle . Telefonda konuştuk sordum ona neyin nesi sonra kapattık . O eski sevgilim yüzünden en yakın arkadaşımla onun kankasını tanıştırdık onlar da çıkmaya başladı . Bu arada biz hep beraber benim arkadaşım hariç gezmiştik o zaman tanışmıştık yüz yüze olarak da . Sonra askere gitti zaten . arkadaşmla da sadece 1 hafta çıkıp ayrıldılar . Sonra biz de ayrıldık . Ama onun kankasıyla arkadaş olmuştuk çok da iyi anlaşıyorduk . Birgün facede tartıştık ve numaralarımızı sildik ( ama ikimizde birbirimizin numarasını ezbere biliyorduk )
sonra sadece faceden yazışır olduk barışmıştık ama telefonda artık eskisi gibi mesajlaşmıyorduk . Bazen msn'den konuşurduk birbirimizle şakalaşırdık o bana benden hoşlanıyorsun derdi ben de ona tipim değilsin falan der gülerdim . (Gerçekten de tiipim değldi ben de onun değldim ve hiç brbirimize o gözle bakmıyorduk . ) aradan 1 sene geçti ve ben facede sürekli onun fotoğraflarına bakarken buldum kendimi .
Kendi kendime : kendine gel kızım ne oluyor sana neden bakıyorsun ki onun fotoğraflarına demeye başladım kabullenemedim ondan hoşlandığımı ama olmuştu işte sevmeye başlamıştım beğenmeye , hoşlanmaya ..
Sonra gittim arkadaşımla konuştum dedim böyle böyle o da birşey demedi hatta olumlu konuştu ben de peki o zaman dedim .
Sonra mesaj attım ona selam diye . İlk kimsin dedi ama sonra sence ? deyince direk adımı söyledi . Tam da askerden izne gelecekmiş o zamanlara denk gelmiş mesaj attığım tarih . Zaten gece 3lere kadar mesajlaşmaya başlamıştık .
Olmaz diyordum kendime o seni istemez diyordum ama oldu işte . Aklımın ucuna gelmeyecek biri benim hayatım oldu ömrüm oldu aşkım oldu
Sonra buluşma kararı aldık ve buluştuk . Buluştuğumuzda öyle heyecanlıydım ki .. Biraz yürüdük sonra bir taşa oturduk ( deniz kenarı biyerde ) sonra rüzgardan gözümün önüne gelen saçlarımı çekti ve bianda bana benden hoşlanıyor musun dedi ve gözlerine bakarak evet dedim senden hoşlanıyorum . O da ben de senden hoşlanıyorum ama nasıl olacak ki geçmiş falan dedi . Ben çok bozuldum ama belli etmedim sen bilrsin dedim .Sonra kalkalım mı dedi . Bir sessizlik oldu ve ardından kalkarsak gözlerine bakamam dedim . Biraz daha oturduk ve sonra kalktık yürümeye başladık yanlışlıkla elim eline değdi pardon dedim . Önemli değil çarpsa da sorun yok dedi . Deneylim dedi . Nasıl yani dedim . Kaç saattir neyden bahsediyoruz dedi . Salağa yatasım vardı da falan dedim ben de . Sonra oturduk elini dizimin üstüne koydu ve bende tuttum . Sonra dakikalarca göz göze sohbet ettik ve yaklaştı yaklaştı ve beni öptüü
:KK17::KK16:

Sonra beni evime bıraktı ve 3 gün sonra tekrar askere döndü son 5 ayını bekledim sadece bir buluşma ardından 5 ay görmedim yüzünü çok zordu onsuz olmak yüzünü görememek kokusunu duyamamak ama VAZGEÇMEDİK .

Askerden geldi ve aileme yakalandım ailem istemediler telefonumu elimden aldılar beni Balıkesire götürdüler 10 gün boyunca ondan hiç haber alamadım bir haftada 4 kilo verdim üzüntüden gece gündüz yemedim içmedim intihar edecek duruma geldim içimdeki düğüm alevler içinde yaktıkça yaktı beni mahvetti kahretti beni . Yüzü hiç aklımdan çıkmadıı kokusu hep içimde ayrı bir yerdeydi , onu çok merak ettim . Sonra annemlere ayrılık mesajı yazmış benden ayrıldı sandım çok üzülmüştüm . Eve geri döndüğümde sürekli gözüm sokaklardaydı ama bi kere bile gelmedi ( yani ben öyle sanmışım ) . Meğer ailem ayrıldığımıza inansın da beni rahat bıraksın diye yapmış bütün bunları aslında hiç ayrılmamış benden bin kere aramış beni . Telefonu annemlerin elimden aldığı gün krize girdiğim annemlerin ambulans çağırdığı gün binlerce kez aramış ama annemler insafsızca hiç birine cevap vermemişler açmamışlar telefonu ev telefonunu bile söküp atmışlar aramasın diye . Bana da sakinleştirici ilaç verip uyutmuşlardı .. Sevgilimin adını bağıra bağıra ilacında etkisiyle bir ağlaya bir güle uyuya kalmışım öylece .. Kapımızın önüne hergün gelmiş hergün . Benim yüzümü görebilmek için her gün gelmiş saatlerce beklemiş . Benim için ağlamış karlı günlerde sokaklarda gezmiş yerlere diz çöküp bağıra bağıra ağlamış ..
Ama biz yine de VAZGEÇMEDİK .
Sonra okul başladı da Allahtan telefon getirdi bana sevgilim onu kullanmaya başladım 4-5 ay kullandım geceleri sesimizi duyabilmek için gece üçlere kadar beklerdik sabahın köründe o işe gidecek ben ise okula gidecek olmama rağmen gece 3e alarm kurup uyanıp konuşurduk . Buluştuğumuzda ise hiç sormayın halimiz hüsrandı yüzümüzde acı hüzün birbirimize sarılırdık saatlerce , öperdik ...

Birgün gizli telefonumuda yakalattım anneme ve onunla görüşmek istedi annem yüz yüze . Görüştüklerinde kızım seni aldattı diye iftira atmış bana annem . Ama sevgilim inanmamış tabiki de . Annem çok tahrik etmiş sözleriyle sevgilimi . Bana birsürü şey demiş küçümsemiş benim salak gözlüklü kızımda ne buluyorsun falan demiş . Sevgilim bu yüzden kızmıştı anneme baya kendince .
Sonra annemler telefonumu geri verdiler bir kaç ay geçti ayrıldık diye sürdürdük ama sonra yine facemi açık unutmuşum ablam yüzünden gene öğrendi annemler yine aldılar telefonumu elimden sevgilimde şehir dışındaydı o zaman gizli telefondan haber verdim işini gücünü bırakıp gecenin 4ünde döndü geri benim için ( gizli telimi vermişti annem geri al bunu ver ona bidahada başkasından birşey alma diye verdim sanıyordu yine bilmiyordu bende olduğunu öylelikle haber verebildim sevgilime de ) .
Sonra telefonumu geri verdiler tekrar ama internetten kime mesaj attığımı görebilecekleri biyer varmış herşeyi görüyorlardı o yüzden yine gizli telefonumdan atmak zorunda kalıyordum . Ama yine de biz onca zorluğa rağmen birbirimizden VAZGEÇMEDİK .

Sonra aradan yine aylar geçti üniversite için dershaneye gidiyordum derse girmemize 5 dakika falan kalmış sınıftayım telefonum çaldı açtım . Ve ağlıyordu ben sensiz ne yaparım yaşayamam seni çok seviyorum ben sana aşığım sensiz yapamam ne olacak şimdi diye . Dedim aşkımm neden ağlıyorsun neyin var ne oluyo . Ben cezaevine girecekmişim demez mi şok oldum . Etrafı unutup dizlerimi çöktüm yere ve gözlerimden süzüldü yaşlar . Çıktım dersaneden konuştuk telefonda ( Önceden yaptığı bir hata yüzünden girecekti hapse)
10 ay .. Ve gitmesine 1-2 hafta kaldı 2 ay kapalıda yatacak ki bu da demek oluyor ki telefonla dahi konuşamayacağız ve görüşlerde arada bir cam ile sadece 10 dakika . Sonra da 8 ay açık da yatacak .. Ama biz yine de VAZGEÇMEYECEĞİZ ...

İşte benim hikayem de bu ... Aslında özet '' VAZGEÇMEMEK '' ...

Onu çok seviyorum ve hayatımın sonuna kadar da umarım yanımda olur .
29.07.2011den beri sevgiliyiz . 2 sene 2 ay 2 gün oldu bugün :)
Baya uzun oldu ama okuduğunuz için teşekkür ederim umarım çok karışık ve sıkıcı anlatmamışımdırr .
İyi forumlar ...

Son düzenleyen: Moderatör:
Aşkınızdan ve karşınızdakinden eminseniz inşallah Allah tamamına erdirir canım. Sevdiğini her ne olursa olsun yanlız bırakma. İnsanlar hata eder. İnşallah ailende izin verir.:KK16:

ay canım benim kıyamam ya çok üzüldüm ağlama sen öffffffffffff ne vicdansızca aileni ikna etmeye çalış bilmem belki yalan söyle çünkü onun haytı kararıyo öfffffffffff içim sıkıldı dava hal sürüyomu bide dava nerde hangi şehirde görülcek inşllh reşitsindir keşke reşit olsan o zaman hal olur :KK43:

ay canım benim kıyamam ya çok üzüldüm ağlama sen öffffffffffff ne vicdansızca aileni ikna etmeye çalış bilmem belki yalan söyle çünkü onun haytı kararıyo öfffffffffff içim sıkıldı dava hal sürüyomu bide dava nerde hangi şehirde görülcek inşllh reşitsindir keşke reşit olsan o zaman hal olur :KK43:

Ailemin haberi yok sevgilim kendi eskiden yaptığı hata yüzünden cezaevinde şimdi . 2 ay kapalıda yatacak yani tel yok haberleşme yok .. Sonra da 7 buçuk ay açık . ben reşitim .

böyle büyük aşklardan korkuyorum.. gülümseyerek okudum yazınızı... başımdan geçti, için yana yana sevmenin ne olduğunu iyi biliyorum.. okadar eşsiz bir duygu ki .. kaybetmekten çok korkardım, kaybettim. yıllar geçti, acısı hala içimde biyerlerde. sizin yazınızın sonuda aynı olcak diye korktum ama değilmiş şükür :) inşallah iki dünyada da bir olursunuz..

aman allahım çok uzun bir yazıydı :111: sonuç itibariyle mutluluklar dilerim.

Son düzenleme:
bende merak ettim. çıktı mı arkadaşın?

inş gelecekte huzur içinde beraber olursunuz :KK16:

zor sınavlar vermişsiniz, veriyorsunuz :KK16:

X