Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Elseve mucize yağ

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
evet dove iyidir bilirim...
vhalla ben elseve biterse almam daha...sizdeki etkileri de merak ediyorum

ala ala valla iyice merak ettim şimdi ...20 tl di indirime girmiş 13.90 aldım.

valla dove şampuanı bakım kremi bi harika ve süper kokuyo çok memnunum ama uzun süre aynı şampuanda kalamıyorum arada değiştiriyorum

Bende bugun aldım boyalı saçlar için olanını.. 2 hafta önce bitkisel şampuana geçtim dipleri canlandı hacimlendi ama uçları ztn boyadan yıpranmıştı iyice kurudu, çıt çıt kopuyo özellikle dün akşamdan beri bi elim saçımda sürekli bir parça kopup geliyor elime.. artık bir faydasını görürsem yazarım :p

Tam adi nedir bu yagin acaba ben gliss oil Elixir sivi sac kremi kullaniom sari sise yeni cikti sayilir cok memnunum bu yagida denemek isterim tam adini yazarmisiniz rica etsem

Tam adi nedir bu yagin acaba ben gliss oil Elixir sivi sac kremi kullaniom sari sise yeni cikti sayilir cok memnunum bu yagida denemek isterim tam adini yazarmisiniz rica etsem

Elseve Extraordinary oil tam adı :) Kırmızısı boyalı saçlar için
$images.jpg

Bende kullanıyorum bu yagı . İlk başta youtub da sebibebi videosunda anlatırken görmüştüm. Baya bi övmüştü . O kadar çok övdüki bu kadar güzel olabilir mi dedim ve gittim aldım :KK16::KK16:

Gerçekten mükemmel bişey :KK16: Saçımı yumuşacık ipek gibi yaptı ve muhteşem bir parlaklık verdi benim saçıma :KK16::KK16:

3 türlü kullanımı var.

Banyo öncesi

Islak saça ve şekil verdikten sonra .. Deneyin kesinlikle pişman olmazsınız:KK16:

ala ala valla iyice merak ettim şimdi ...20 tl di indirime girmiş 13.90 aldım.

valla dove şampuanı bakım kremi bi harika ve süper kokuyo çok memnunum ama uzun süre aynı şampuanda kalamıyorum arada değiştiriyorum

döve şampuanı ben de kullanıyorum ve çok memnunum. koyu mavi-lacivert olanını kullanıyorum. saç kremi de çok güzel.

bu yağ nerde indirime girdi? gerçi yazınızın üstünden de bayaa bi geçmiş indirim bitmiştir çoktan ama yine de sorayım dedim. ben elseve mucizevi yağı bir aydır kullanıyorum, saçım boyalı ama sarı olanını kullanıyorım. yıkamadan sonra (saç kremi kullanmadan bile) saçlarıma sürünce taranması çok çok kolay oluyo, ben saçımı yıkadıktan sonra havluyla biraz ıslaklığını alıp bu yağdan sürüyorum tarıyorum sonra kurutuyorum. kuruttuktan sonra da sürüyorum. yumuşaklık veriyo, böyle aman tanrım dedirtecek bi yumuşaklık değil ama kendini belli edecek bi yumuşaklık. yani kullandığım günlerle kullanmadım günler arasındaki farkı hissediyorum. bazen gün içinde canım sıkılınca da bi damla kullanıyorum. bilgi edinmek isteyen olursa diye yazıyorum; şişedeki miktar oldukça fazla. bir aydır kullanıyorum şişenin dokuzda biri bitti. oldukça kıvamlı bi yapısı var, bir fıs elinize yağı alıp iki elinizle saça iyice yedirmeniz gerekiyor. belki ikinci fıs da kullanabilirsiniz ama üçüncü bana fazla geldi. saçınızın diplerine sürmemenizde fayda var, çabuk yağlanan saç yapınız varsa dipleri yağlı gösterebilir ama onun haricinde kesinlikle yağlı göstermiyor. duştan önce saçınıza sürün 10 dk bekleyin diyenler var ama ben öyle yapmıyorum. şişe bitince bi daha alır mıyım? büyük ihtimalle alacağım.

döve şampuanı ben de kullanıyorum ve çok memnunum. koyu mavi-lacivert olanını kullanıyorum. saç kremi de çok güzel.

bu yağ nerde indirime girdi? gerçi yazınızın üstünden de bayaa bi geçmiş indirim bitmiştir çoktan ama yine de sorayım dedim. ben elseve mucizevi yağı bir aydır kullanıyorum, saçım boyalı ama sarı olanını kullanıyorım. yıkamadan sonra (saç kremi kullanmadan bile) saçlarıma sürünce taranması çok çok kolay oluyo, ben saçımı yıkadıktan sonra havluyla biraz ıslaklığını alıp bu yağdan sürüyorum tarıyorum sonra kurutuyorum. kuruttuktan sonra da sürüyorum. yumuşaklık veriyo, böyle aman tanrım dedirtecek bi yumuşaklık değil ama kendini belli edecek bi yumuşaklık. yani kullandığım günlerle kullanmadım günler arasındaki farkı hissediyorum. bazen gün içinde canım sıkılınca da bi damla kullanıyorum. bilgi edinmek isteyen olursa diye yazıyorum; şişedeki miktar oldukça fazla. bir aydır kullanıyorum şişenin dokuzda biri bitti. oldukça kıvamlı bi yapısı var, bir fıs elinize yağı alıp iki elinizle saça iyice yedirmeniz gerekiyor. belki ikinci fıs da kullanabilirsiniz ama üçüncü bana fazla geldi. saçınızın diplerine sürmemenizde fayda var, çabuk yağlanan saç yapınız varsa dipleri yağlı gösterebilir ama onun haricinde kesinlikle yağlı göstermiyor. duştan önce saçınıza sürün 10 dk bekleyin diyenler var ama ben öyle yapmıyorum. şişe bitince bi daha alır mıyım? büyük ihtimalle alacağım.

canım benim çalıştığım yerde rossmann diye bir magaza var gratis gibi orda indirime girmişti şimdi birazdan çıkıp alıcam yine bakalım hala indirimdemi..evet bende çok memnunum ben şampuanı kuru saçlar için kullanıyorum saçlarım çok kuruçünkü

canım benim çalıştığım yerde rossmann diye bir magaza var gratis gibi orda indirime girmişti şimdi birazdan çıkıp alıcam yine bakalım hala indirimdemi..evet bende çok memnunum ben şampuanı kuru saçlar için kullanıyorum saçlarım çok kuruçünkü

hala indirimdeyse ne güzel. ben 19.90 gibi bi fiyata almıştım. güle güle kullan :)

hala indirimdeyse ne güzel. ben 19.90 gibi bi fiyata almıştım. güle güle kullan :)

canım çıkıcam dedim ama çıkamadım yaaa valla geçen indirimdeydi ama şimdi bilemyiroum artıka akşam bakarım...başka ne ürünler kullanıyosun saçına

canım çıkıcam dedim ama çıkamadım yaaa valla geçen indirimdeydi ama şimdi bilemyiroum artıka akşam bakarım...başka ne ürünler kullanıyosun saçına
Migrosta dove un ısıya karşı koruyucu spreyi indirimdeydi onu aldım, hala indirimde 7.90 civarı. Maşa aldım 2 hft önce onu kullanmadan önce sıkıyorum. Uzun vadede etkisini görürüm sanırım. Geçen çam terentini aldım, şampuanın içine döktüm bir kapak. Bakalım etkisi ne olacak. Sen neler kullanıyosun?

Migrosta dove un ısıya karşı koruyucu spreyi indirimdeydi onu aldım, hala indirimde 7.90 civarı. Maşa aldım 2 hft önce onu kullanmadan önce sıkıyorum. Uzun vadede etkisini görürüm sanırım. Geçen çam terentini aldım, şampuanın içine döktüm bir kapak. Bakalım etkisi ne olacak. Sen neler kullanıyosun?

bende dove yumuşatıcı fön suyu tarzında bişey aldım baya güzel yumuşacık yapıyo kokusuda güzel sonra birlikte biraz önce bahsettiğimiz yağ...
ayrıca bu aralar saçıma yağdan bakım uyguluyorum saçlarım kuru benim baya nemlendi ama uçları hala berbat bakım yapıyorm yağlarla işte...uzaması içinde

Kızlar bundan bende aldım L'oreal elseve extraordinary oil. Boyalı saçlar için olanından kullanıyorum. 2 defa kullandım ama bilemiyorum sanki çok etkisini görmedim. Normal yağlara göre çok daha hafif. Bir de banyodan önce kullanmayı deneyeyim. Belki de ben beceremedim. Şişede 1-2 samlasını bütün saça uygulayın diyor öyle yaptım belki de daha fazla kullanmam gerekiyor. neyse kullanım şeklini değiştirip tekrar yazarım.

ilk kez kullandığımda kuru saçıma uyguladım yine hayal kırıklığı dedim ama sonra anlatıcam kullanım şekliyle şu ana kadar aldığım en güzel saç bakım ürünü diyebilirim.
banyodan çıktıktan sonra havluya saçımı nemli hale gelir gelmez saçlarımı sağa sola ayırıp her iki tarafa iki damla uyguladım ve hemen kuruttum saçlarım fönlü gibi inanılmaz bi görüntü ve bir sonra ki yıkamaya kadar o hoş görüntü bozulmuyo
bu şekilde uygulamanı tavsiye ederim

Watsons da loreal ürünlerinde indirim var. Dün mucizevi yağı 13.90 a aldım. 6 tl indirimli. Ki elimdeki daha bitmedi. Bi de göz temizleyicisi aldım, mavi olandan süper bişi ya. Çok kalıcı olan göz kalemimi iki silişte çıkardı inanamadım tavsiye ederim.

Everybody lies.

Watsons da loreal ürünlerinde indirim var. Dün mucizevi yağı 13.90 a aldım. 6 tl indirimli. Ki elimdeki daha bitmedi. Bi de göz temizleyicisi aldım, mavi olandan süper bişi ya. Çok kalıcı olan göz kalemimi iki silişte çıkardı inanamadım tavsiye ederim.

Everybody lies.

canım katalogda görmüştüm sanrım elseve mucize yağıda mı hala 13.90? Acaba kaç gün sürer indirim

canım katalogda görmüştüm sanrım elseve mucize yağıda mı hala 13.90? Acaba kaç gün sürer indirim

Evet elseve mucizevi yağ 13.90, ben pazar günü baktım hala indirimdeydi, katologda indirimler görünüyor ya muhtemelen katologun üzerindeki tarihe kadar aynı indirim devam eder diye düşünüyorum.

Everybody lies.

mucize yağ gerçekten çok güzel. farklı farklı kullanım şekli var mesela saçlarınızı boyamadan bir gün önce bu yağı saçlarınıza bolca uygulayın ertesi gün saçlarınızı boyayın, saçtaki yıpranmaya engel oluyor. her duş sonrasında saçım nemli iken kullanıyorum saçlarım kuruyunca düzleştirici kullanıyorum ve mucize yağ saçımı ısıdan koruyor, şekillendirme işleminden sonra tekrar az bir miktar uyguluyorum saçlarım inanılmaz parlak ve yumuşak oluyor. gerçekten mucize bu yağ... en güzel yanı saçınıza ne kadar bol sürerseniz sürün asla yağlı bir görüntü veya his yok sadece harika parlaklık yumuşaklık ve koku oluyor... ilk defa bir yağın saçın gerçekten içine işlediğini hissettim, saçın en derinine işlediğinden sanki, yağlı görüntü olmuyor...

X