Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Elseve mucize yağ

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

kirmizinci

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2007
164
11
Hanımlar denediğim en güzel şey diyebilirim. Adı yağ fakat etkisi mucize. Kullandığınız bakım yağlarını unutun. Çünkü onlar çok kalın ve saçtan arındırmak için çok uğraşıyoruz. Parlatıcı serumları unutun. Çünkü onlar saçı ağırlaştırıp söndürüyor. Bu performansı beklemiyordum gerçekten. Banyodan önce sürdüm ilk kullandığımda. Bakım yağı gibiydi. Fazla bekleme şansım da olmadı açıkcası. Fakat gerçek etkisini yıkanmış temiz saçlarımda ve fön sonrasında gördüm. Ağurlaştırma yok muhteşem parlaklık var. Kırık uçlar ve sertlik yok ipek gibi saçlar var :)) şiddetle tavsiye edilir.

Hanımlar denediğim en güzel şey diyebilirim. Adı yağ fakat etkisi mucize. Kullandığınız bakım yağlarını unutun. Çünkü onlar çok kalın ve saçtan arındırmak için çok uğraşıyoruz. Parlatıcı serumları unutun. Çünkü onlar saçı ağırlaştırıp söndürüyor. Bu performansı beklemiyordum gerçekten. Banyodan önce sürdüm ilk kullandığımda. Bakım yağı gibiydi. Fazla bekleme şansım da olmadı açıkcası. Fakat gerçek etkisini yıkanmış temiz saçlarımda ve fön sonrasında gördüm. Ağurlaştırma yok muhteşem parlaklık var. Kırık uçlar ve sertlik yok ipek gibi saçlar var :)) şiddetle tavsiye edilir.

bende kullanıyorum cidden çok güzel :KK16:

Kızlar bundan bende aldım L'oreal elseve extraordinary oil. Boyalı saçlar için olanından kullanıyorum. 2 defa kullandım ama bilemiyorum sanki çok etkisini görmedim. Normal yağlara göre çok daha hafif. Bir de banyodan önce kullanmayı deneyeyim. Belki de ben beceremedim. Şişede 1-2 samlasını bütün saça uygulayın diyor öyle yaptım belki de daha fazla kullanmam gerekiyor. neyse kullanım şeklini değiştirip tekrar yazarım.

Harika bir ürün. Benim saçlarım çok gür yani fön 40dk falan alıyor. Ve çok kabarık elektrikli ayrıca boysdan ötürü çok kuru. Bu saçı terbiye ettiyse herşeyin üstesinden gelir. Ve kokusu alllahim o ne güzel harika bir kokudur. Şiddetle tavsiye ederim. En azından bir pompalik ürün alıp sacinizdaki o muhteşem ışıltıyı görmeye değer.

bende izlediğim bir bloger dan görüp aldım.ama gerçekten bu performansı beklemiyordum.hem çok güzel kokuyor hem de hiç yağlandırmadan parlaklık veriyor.ki ben hem ıslak saça banyo sonrası hemde normalde şekil verirken kuru saça uyguluyorum.kesinlik çok beğendim.

şu ana kadar saçımda binlerce çeşit ürün kullandım fiyaları 50 ve 150 aralıklarında fakat şans eseri aldığım bu ürün kadar hiç biri bu kadar çabuk etki göstermedi süperrrr hemen deneyin derim:KK16:

kızlar ben de kullanıyorum bu yağdan... Migrostan indirime girmişti deneme amaçlı aldım ama ben de inanılmaz memnunum. Saçlarımı toparladı, yağ gibi yumuşatıyor ama kesinlikle yağlandırma yapmıyor.. Ama saç dökülmesine bir türlü çözüm bulamadım, 4-5 defa kullandım bu yağı umarım saç dökülmesine de etki eder. Bu arada dipnot: kokusu muhteşem! :KK34:

Bende kullaniyorum bu urunu. Gercekten cok iyi. Cok memnun kaldim. Benim saclarim cok dolasir. Banyodan sonra tararim kuruturum yeni taranmis olmasina ragmen yinede parmaklarimi gezdiremezdim saclarimda o kadar cabuk dolasirdi. Bu urun bu sorunuma cozum getirdi. Hic dolasmiyor sacim taramasi cok kolay parlak ve yumusak. Cok memnunum ve siddetle tavsiye ediyorum:)

İlk denediğimde memnun kalmamıştım ama yaklaşık 2 haftadır banyodan sonra yalnızca bu yağı kullanıyorum boyalı saçlar için olanından çok memnun kaldım. Hem çok güzel parlatıyor hem koruyor hem de rengi akıtmıyor:)

saçlarım açılma işleminden sonra çok yıprandı.yorumlar o kadar iyiiki yarın ilk işim almak olcak..umarım güzel sonuç alırım bende :KK55: hemende paylaşırım sizlerle :21:

youtubeda takip ettiğim bi vloggerdan duydğum bu ürünü buradan da araştırdım ve bugün aldım denedim. sonuç: mü-kem-mel!!! cidden bu kadarını beklemiyordum. 14 liraya aldığım bu ürün cidden de mucize gibi bişey kızlar.:)) eve geldim önce izlediğim vloggeron dediği gibi duştan önce saçıma uyguladım 5 damla kadar uçlarına yedirdim. zaten yağ diyo ama hiç öyle yağlı bi his vermiyor hatta elimde kalanı da şöyle ellerime yedirdim hemen emdi ve kokusu harika. yarım saat kadar sonra duşa girdim çıktıktan sonra da bu sefer üzerinde yazdığı gibi nemli saça uyguladım 4 damla kadar ve kurutunca çıktı etkisi ortaya. o nasıl bi kadife yumuşaklığı öyleee:)) ellerimi saçımdan alamadım. o uçları hemen karışan saçlar yatışmış ve can gelmiş resmen. daha sonra da fönümü çektim . bu ürünü ısı koruyucu olarak fön ve maşadan önce, maske olarak duştan önce, saç açıcı olarak duştan sonra tararken vs kullanabiliyoruz yani size kalmış ben kendi adıma haftada bir kez duş öncesi maske olarak uygulayacağım. ve her duşumdan sonra da kurutmadan önce ısı koruyucu olarak uygulayacağım.(bu arada biraz saç tipimden bahsedeyim . yağlı bi saç derim var yani 2 güne bir duş alıyorum ama 2. gün dipler yağlı olmasına rağmen uçlar aşırı kuru ve sert olur( sanırım sürekli yağ karşıtı şampuan kullanmamdan da kaynaklanıyor bu durum.) normalde de saçım sert ve kalına yakın tellidir. hatta saçıma dokununca sanki sprey sıkılmış hissi olur o kadar sert ve mat,dümdüz ama cansızdı saçlarım. dı diyorum çünkü şu an canlı parlak ve yumuşacıklar maşallaaah:))
denemeye değer 14liraya bence. yalnız ben saçım boyalı olmasına rağmen normal olanını aldım.

deneyeceğimi söylemiştim ve sonuç süperrr..o yıpranmış ve kuru saçlarım;artık yumuşacık ve güzel kokuya sahip..banyo öncesi 10 dk ve sonrasında nemli saçıma kullandım..hiçbir ağırlık yaratmadı saçımda..en korktuğum şey buydu..kesinlikle tavsiye ediyorum kızlaaarrr.. :21:

tam elseve mucızevı yag dıye konu acıcakken bu topıgı gördum , bende kullandim cok hemde cok memnunum tavsiye ederim herkese:KK52:

Bende kullanıyorum kesinlikleikle tavsiye ederim ama bence düzleştirdikten sonra kullanın. İnanılmaz pürüzsüz oluyo saç.

bende kullanıyorum kızlar bitti hatta bir şişe kokusu çok güzel saç rahat taranıyor memnunum kullanmaya devam ediyorum tavsiye ederimm:KK34:

ben boyalı saçlar için olanından kullanıyorum gerçekten hem kokusu,hem saça yapışmaması,yumuşacık yapması herşeysi güzel ben migrostan 12 tl.ye aldım indirimden:KK16:

X