Yeni GeLin'ler Gelin Dertleşelim..

ihaneti affeder misin?

• Ankete Katılan
    26
  • Anket Kapalı .

ayprensesii

Çok şükür, Bin Şükür Seni Bana Verene..
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2013
5.323
2.804
Yeni Evlenen ve Kendini Hep Yeni Evli Hisseden Arkadaşlar;

Evliliğe, yeni evinize, eşinize, eşinizin ailesiyle ve kendi ailenizle ilgili sorunlarınızı,sevinçlerinizi paylaşabilirsiniz.

Bizler sadce dertleşmiyoruz; sohbet ediyoruz, bilgi alışverisi yapıyoruz, yemek tarfleri paylaşıyoruz...

Bu topik sadece benim değildir....Ben varım yada yokum...Demirbaşlardan tek bir kişi dahi olsa bu topik her zaman var olacaktır....

Kapımız herkeze açıktır...Konuya dahil olmak ya da olmamak gibi bir şey söz konusu değildir..
Çünkü konu bizleriz...her an ve her zaman değişir!!!

_

Son düzenleme:
merhabaaaa,

Bir aylık evli biri olarak ben gelmiş bulunmaktayım

hoşgeldin arkadaşım bende 1aylık evliyim.bugun 35.gün :KK16:nasıl geçti zaman anlamadım.:KK17:
eşim işteyken konuşup dertleşmek iyi olur diye düşündm

Son düzenleme:
Benimde dün bir ay oldu ama keske olmasaydı diyorum evlendigimizden beri her gün kavga ediyoruz hicbir konuda anlasamyoruz severek evlendik 4 yıl ćıktık yeni evlendik a sanki tanıyamyorum ayrılmak istiyorum cok seviyorum ama olmuyor. Çalışan bir bayanım ev işlerinin hepsini bana yüklüyor yardmcı olmuyor kavga ettim olmadı küstüm olmadı konuştum olmadı. Dünde kavga ettik konuşmuyoruz hala. Yani kısacası biz hic yeni evli gibi deiliz romantik ya da kahkaha dolu bir günümz olmadı sagolsun misafirlerimizde hic eksik olmadı napcam bilmiyorum

Benimde dün bir ay oldu ama keske olmasaydı diyorum evlendigimizden beri her gün kavga ediyoruz hicbir konuda anlasamyoruz severek evlendik 4 yıl ćıktık yeni evlendik a sanki tanıyamyorum ayrılmak istiyorum cok seviyorum ama olmuyor. Çalışan bir bayanım ev işlerinin hepsini bana yüklüyor yardmcı olmuyor kavga ettim olmadı küstüm olmadı konuştum olmadı. Dünde kavga ettik konuşmuyoruz hala. Yani kısacası biz hic yeni evli gibi deiliz romantik ya da kahkaha dolu bir günümz olmadı sagolsun misafirlerimizde hic eksik olmadı napcam bilmiyorum

canım benim uzun süreli ilişki olsun olmasın evlilikle flört dönemi arasında cok fark oluyormuş, bunu bana en yakın arkadaşlarım diyor onların da eşlerinin hiç yardımcı olmadıgını herşeyi ayaklarına beklediklerini söylüyorlar.bende yeni gelin adayıyım 23 ekimde düğünüm var ve nişanlımla 1 sene oldu tanışalı benimde korkularım var ama evlilik kolay değil hayatı tüm yükünü paylaşmak için eşlerin bir birlerine yardımcı olması şart.Allah hepimizin yardımcısı olsun...

öncelikle topiğe hoşgeldin. durumuna üzüldüm canım.bazen banada oluyor öyle ama ben çalısmıyorum.gecen pazar yemek yaptım yedik mutfağı toparlarken aşkım kahve yap içelim dedim benmi yapıcam herseyi benden istiyosun fln dedi bizde kavga ettik sen kendine hizmetcimi aldın ne olcak bi kahve yapsan dedim.temizlik zamnında yardım ediyor ama bazen böyle sorun cıkartıyor.ama sen calsıyorsun yardım etmesi gerek.aileler yakınmı size ? tanıyamadınmı desem 4yıl cıkmısınız.. konusmamazlık yapma canm bnde yapıyorum onu ama yıpratıyor ewliliği bnce bazı seyleri özellikle onun ihtiyacı olan seyleri yapma.neden yamadın derse yetiştiremiyorum de yardm et de bakalım o zmn ne yapıcak

canım benim uzun süreli ilişki olsun olmasın evlilikle flört dönemi arasında cok fark oluyormuş, bunu bana en yakın arkadaşlarım diyor onların da eşlerinin hiç yardımcı olmadıgını herşeyi ayaklarına beklediklerini söylüyorlar.bende yeni gelin adayıyım 23 ekimde düğünüm var ve nişanlımla 1 sene oldu tanışalı benimde korkularım var ama evlilik kolay değil hayatı tüm yükünü paylaşmak için eşlerin bir birlerine yardımcı olması şart.Allah hepimizin yardımcısı olsun...

hayırlı olsun canm az kalmış düğünune.ewlenince erkeklerin %90'ı değişiyor ama biraz da eşlerine bağlı bu durum.en başta annelere bağlı anneleri öyle yetiştiriyo ewlenincede eşlerinden aynısını bekliyolar. maalesefff

bu konuya transfer oldum :)) biz de 7 yıl çıkıp evlendik..henüz bi değişiklik görmedim ama umarım hiç değişmez..evlilik değişik ama güzel bir şey..arada susmak gerekiyor..ben de çalışıyorum eşim elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyor ona rağmen yetişemiyorum biçok şeye..örneğin ctesi misafir gelicek yemeğe şimdiiden akşamları temizlik yapmaya başladım :KK43: keşke ben de çalışmasaydım ama mecburrr :))

bende geldimm :) 3 buçuk yıllık ilişkimin sonunda evlendim. allaha şükür şimdilik bir değişiklik yok. ama eşim pek evde bana yardımcı olmuyor sanırsam ben evdeyim diye ama bende bişeylere yardımcı olsun istiyorum ilerisi için hazırlıklı olmalı diye. çok abartılı bir sorun değil tabiki işe başlayınca yardımcı olmazsa o zmn çok sıkıntı olur :18:

bu konuya transfer oldum :)) biz de 7 yıl çıkıp evlendik..henüz bi değişiklik görmedim ama umarım hiç değişmez..evlilik değişik ama güzel bir şey..arada susmak gerekiyor..ben de çalışıyorum eşim elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyor ona rağmen yetişemiyorum biçok şeye..örneğin ctesi misafir gelicek yemeğe şimdiiden akşamları temizlik yapmaya başladım :KK43: keşke ben de çalışmasaydım ama mecburrr :))

hoşgeldin canm :)

bende geldimm :) 3 buçuk yıllık ilişkimin sonunda evlendim. allaha şükür şimdilik bir değişiklik yok. ama eşim pek evde bana yardımcı olmuyor sanırsam ben evdeyim diye ama bende bişeylere yardımcı olsun istiyorum ilerisi için hazırlıklı olmalı diye. çok abartılı bir sorun değil tabiki işe başlayınca yardımcı olmazsa o zmn çok sıkıntı olur :18:

sende hoşgeldin canm.bnmde öyle bazen yadım edior bazen etmior.bn yardım etmesinden cok yanımda dursun istiyorum bn mutfaktayken otursun yanımda o da yetio ama anlamıyolar iştee :) alışıcaz yavaş yavaş imş.

ben geldiimmm...
sabah asansörde kalarak güne muhteşem(!) bi başlangıç yaptım :)
yoğun bi gündü..neyseki dün gece 12 de yemek yapmıştım bugün için..
çalışmayan arkadaşlar ne olur evde oluşunuzun kıymetini bilin valla evimi özlüyorum..
zaten bi annemlerde bi kayınvalidemlerde orda burda derken evi otel gibi kullanmaya başladık :)

eee diğer taze gelinler napıyor?

merhaba arkadaşlar
yeni evlenen arkadaşlar; evliliğe,yeni evinize,eşinize,eşinizin ailesiyle ve kendi ailenizle ilgili sorunlarınızı,sevinçlerinizi paylaşabilirsiniz.
Hayırlı olsun canım evliliğin ben bir türlü gelemedim tebrik edemedim,Allah mesut bahtiyar etsin,Rabbim bizede nasip etsin

ben geldiimmm...
sabah asansörde kalarak güne muhteşem(!) bi başlangıç yaptım :)
yoğun bi gündü..neyseki dün gece 12 de yemek yapmıştım bugün için..
çalışmayan arkadaşlar ne olur evde oluşunuzun kıymetini bilin valla evimi özlüyorum..
zaten bi annemlerde bi kayınvalidemlerde orda burda derken evi otel gibi kullanmaya başladık :)

eee diğer taze gelinler napıyor?

hadi yaa bnde gecen gün yürüyen merdivenden düşüyordum az daha çaat die elektirkler gidince fren yaptı savruldum:KK9:
bugun kv.ler bizdeydi allahtan atlattım tek sorun salatadan çorbaya herşey tuzsuzdu :)) ama atlattm çok şükür:21:

hayırlı olsun canm az kalmış düğünune.ewlenince erkeklerin %90'ı değişiyor ama biraz da eşlerine bağlı bu durum.en başta annelere bağlı anneleri öyle yetiştiriyo ewlenincede eşlerinden aynısını bekliyolar. maalesefff

Çok dogru söylüyorsun kayınvalidem ev hanımı evde bir tane bile sorumluluk vermemiş her şeyi ayaklarna kadar getirmiş erkeklerin aklnda da böyle bir eş profili kalıyor. Benim erkek cocugum olsun yemek yapmayı bile öğretecem. Birilerinin erkeklere kadınlarnda dinlenmeye ihtiyacı oldugunu anlatmalı. Bu arada kocam geçen gün geldi kendi konuştu sanrm birbirimizi anladk bakalm zaman gösterecek :KK66:

X