Çatlaklar Acnelyse ve Madecassol ile Doğum Çatlaklarından kurtulan var mı?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

prospectingkit

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2013
2.303
29
Kızlar dün eczaneden aldım.Kullanmaya başlıycam ama bu sayede kurtulan var mı?Ve ne şekilde kullandınız?Lütfen bu konuda fikre sahip olanlar cevaplayınız.Çok kafama takıyorum:KK43::KK43:

aaaaaaaaaaa ama kimsemi yok yaaaaa çatlaklarından az da olsa kurtulan....

ben bir zamanlar denemiştim hiç bir işe yaramıyor başta yarıyormuş gibi gözükse de sonunda aynı duruyorlar.:/ bu sayede değil ama LİERAC serumla renklerini tenimle aynı renk yapmayı başarabildim. gerdirdiğimde çatlak filan yok gibi artık. ama o çukurluklardan nefret ediyorum geçmiyor. biodermogenesi çukurlukları gidermekte en iyi yöntem sanırım. çünkü dokulara eksik olan sodyum ve potasyumu veriyorlarmış...parayı ayarladığım gibi hoop istanbula..

ben bir zamanlar denemiştim hiç bir işe yaramıyor başta yarıyormuş gibi gözükse de sonunda aynı duruyorlar.:/ bu sayede değil ama LİERAC serumla renklerini tenimle aynı renk yapmayı başarabildim. gerdirdiğimde çatlak filan yok gibi artık. ama o çukurluklardan nefret ediyorum geçmiyor. biodermogenesi çukurlukları gidermekte en iyi yöntem sanırım. çünkü dokulara eksik olan sodyum ve potasyumu veriyorlarmış...parayı ayarladığım gibi hoop istanbula..

ama kullananlar yok olduğunu sölemişler sen nekadar süre kullandın ve düzenli mi kullandın canım ?
bende şuan bacaklarımın üst bölgesine acnelyse ve madecassol kremını süreceğim karnımın yanındaki çatlaklar içinde biodermogenesi ye gitmeyi dusunuorum ama nekadar tutar acaba?senın bılgın varmı?

2 3 ay kadar kullandim ama dehset sekilde kasinti yapiyor ve kasidikca catlaklar genisliyor. Onun yerine tca peeling o kremin yaptigi soyma isleminin daha fazlasini yapiyor. En dusuk oranda bile yapsan kremden kat kat fazla sonuc alirsin. Ama yine de denemek istersen dene insallah sonuc alirsin canim.

Biodermogenesi yaptirdim arkadaslar sonuc koca bir sıfır sakın deneyipte paranizi cöpe atmayin tamamen fiyasko bu catlaklari kafasina benim
Kadar takan biri daha warmidir bilmiorum ama ben artik pes ettim sadece nemlendiriorum suan icin tipta bile ne yazikki catlaklari azaltan ve yok eden bi sistem yok..

Malesef uzun bi sure kullandim ama bi sonuc alamadim madecassol ve acnyelse den . Tavsiyede etmiyorum acnelse inamilmaaz derecede kasinti ve derimde dokuntu yapti .

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Biodermogenesi yaptirdim arkadaslar sonuc koca bir sıfır sakın deneyipte paranizi cöpe atmayin tamamen fiyasko bu catlaklari kafasina benim
Kadar takan biri daha warmidir bilmiorum ama ben artik pes ettim sadece nemlendiriorum suan icin tipta bile ne yazikki catlaklari azaltan ve yok eden bi sistem yok..

ciddi olamazsın ya tek umudum bu tedaviydi nerde yaptırdın nasıldı çatlakların ve hiç miiii etkisi olmadı :KK43:

inan etkisi oldu demeyi çok isterdim ama malesef olmadı 1 yıılık yeni çatlaklara sahip olmama rağmen gıdım iyileşme olmadı estethica ataşehirde yaptırdım ustelik ole ucuz bişey de deil paramı geri alana kadar bide sinir sitres yaşadım.

X