Lekeler, Çiller Acnelyse ve Expigment %4 kullananlar?

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Ay ben burayı hepten unutmuşum :KK53:
Yine başladım acnelyse ve imexe. İlk denememde sonuç alamamıştım, 6. günüm bugün. Sadece dün sürmedim ondan önce hep sürdüm. Elmacık kemiği midir ne işte orada benim çiller ve sivilce gibi bir şeyler vardı, lekeler baya geçti, sivilceler de hiç yok. Sadece sol yanağıma biraz fazla sürmüşüm orası kızardı kaşınıyor şimdi. Ayrıca o bölge porselen gibi. Elimi sürdüğümde hiç pütürler gelmiyor gerginleşti. Alnıma imex sürmüştüm sabah bir baktım kurak bölge toprakları gibi olmuşum :KK37: Şimdi acnelyse sürdüm alnıma tekrar, sonuçları yazarım artık sabah :KK52:

Ay ben burayı hepten unutmuşum :KK53:
Yine başladım acnelyse ve imexe. İlk denememde sonuç alamamıştım, 6. günüm bugün. Sadece dün sürmedim ondan önce hep sürdüm. Elmacık kemiği midir ne işte orada benim çiller ve sivilce gibi bir şeyler vardı, lekeler baya geçti, sivilceler de hiç yok. Sadece sol yanağıma biraz fazla sürmüşüm orası kızardı kaşınıyor şimdi. Ayrıca o bölge porselen gibi. Elimi sürdüğümde hiç pütürler gelmiyor gerginleşti. Alnıma imex sürmüştüm sabah bir baktım kurak bölge toprakları gibi olmuşum :KK37: Şimdi acnelyse sürdüm alnıma tekrar, sonuçları yazarım artık sabah :KK52:
ben differin jel aknilox jel ve expigment kullanıyorum çok memnunum,acnelyse gerçekten yakıyor onun yerine sivilcelerin çıkmasını önleyen bilmemne asit differin jelde varmış o yakmıyor ve aynı zamanda tedavi ediyor! Fiyatı acnelyse'a göre biraz pahalı ama öneririm!

arkadaşlar merhabalar benimde güneş lekelerim var alnımda ve bıyık bölgemde acnelyse kullandım ama beyaz tenli olduğum içinmi bilmiyorum çok fena kızarttı hiç memnun kalmadım açıkçası :KK43:

Arkadaşlar expigment %4 ü 4 gündür düzenli olarak kullanıyorum. Dışarı çıkmadığım için hem sabah hem de gece sürüyorum. Burada yazılanlar gibi kızarıklık ya da soyulma falan hiçbir etkisi olmadı. Yanlış mı kullanıyorum acaba? Sivilce izlerimin üzerini kapatacak kadar sürüp iyice yediriyorum.

Arkadaşlar expigment %4 ü 4 gündür düzenli olarak kullanıyorum. Dışarı çıkmadığım için hem sabah hem de gece sürüyorum. Burada yazılanlar gibi kızarıklık ya da soyulma falan hiçbir etkisi olmadı. Yanlış mı kullanıyorum acaba? Sivilce izlerimin üzerini kapatacak kadar sürüp iyice yediriyorum.

expigment 2 defa kullandım ikisindede ne soyulma oldu ne kızarma aksine cildimi yağlandırdı bir faydasıda olmadı soyuyo kızarttıyo diyenlerw şaşırrıorm

sivilcelerim son 1 aydır feci arttı ve bunda BB kremimimle fondotenimin etkili oldugunu düşünüyorum:KK43::KK43:
çok moralim bozuk 6 ay azitro kullandım ondan önce roacutan gelgelelim hala sivilceliyim :KK43:
aile hekimimim geçen gün başka bi sorun için gitmiştim sivilcelerine de krem yazıyorum diyip acnelyse yazmış hem de %4lük:18:
aile hekimine güvenip cildim bu kadar hassaslaşmışken bu ilacı kullanmayı düşünmüyorum :18:

son dönem artan sivilcelerimi geçirir ümidiyle bir hafta önce acnelyse %4 kullanmaya başladım :KK43:
şu an için bir değişiklik yok azimle kullanıyorum bakalım :KK43:

son dönem artan sivilcelerimi geçirir ümidiyle bir hafta önce acnelyse %4 kullanmaya başladım :KK43:
şu an için bir değişiklik yok azimle kullanıyorum bakalım :KK43:

ben acnelyseyi yaklaşık bir buçuk aydır kullanıyorum izlerimin % 50 si gitti diyebilirimm bir ay daha kullansam geçer diye düşünüyorum :KK52:

ben acnelyseyi yaklaşık bir buçuk aydır kullanıyorum izlerimin % 50 si gitti diyebilirimm bir ay daha kullansam geçer diye düşünüyorum :KK52:

sadece acnelyse mi kullanıosun kuzu hap falan da kullanıyor musun?

ne güzel darısı bana :KK16:

sabah akşam sürüyorum ben sen nasıl kullanıosun?:KK16:

sadece acnelyse mi kullanıosun kuzu hap falan da kullanıyor musun?

ne güzel darısı bana :KK16:

sabah akşam sürüyorum ben sen nasıl kullanıosun?:KK16:

sabah aksammiiii :/ yuzun tahris olmuyormuu :/ hap falan kullanmiyorum sadece acnlyse suruyorum her aksam ama onceden antibiyotik kullanmistim cok buyuk sivilce cikmiyor izler var acnelysede cok iyi geldi

sabah aksammiiii :/ yuzun tahris olmuyormuu :/ hap falan kullanmiyorum sadece acnlyse suruyorum her aksam ama onceden antibiyotik kullanmistim cok buyuk sivilce cikmiyor izler var acnelysede cok iyi geldi

ayyy kuzum benimki aknilox %4 jelmiş acnelyse değilmiş :KK30::KK30:

İkisi birlikte nsl kullanılıyor..birini sürdükten sonra diğerini mi sürüyosunuz..yoksa biri akşam biri sabah mı

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhaba arkadaşlar. Bugün faranjitim için doktora gittim. Muayene ederken sivilce ve lekelerin var dedi. Evet, bir aptallıkla sıktığım sivilcelerin berbat anısı.. İlk önce faranjitim için kullanmam gereken antibiyotikleri yazdı, sonra da ''hastalığın geçsin, geçince lekeler ve sivilcelerin için de gel soyalım onları'' dedi. Bir kağıda Acnelyse, Expigment %4 yazıp bana verdi, hatırlat bana geldiğinde dedi. Ayrıca sırtımdaki sivilcelerim için de başka bir ilaç daha kullanacakmışım. Hazır oradayken 'Peki Roaccutane nasıl bir ilaç? Bir arkadaşım ondan kullanıyordu, ben de kullanabilir miyim?' dedim. O ilacın ağır ve iltihaplı sivilceler için kullanıldığını, benim öyle bir durumum olmadığını söyledi. Eve gelince hemen araştırdım bu 2 kremi. Araştırmadan duramam tabii :KK1:
Sorun şu ki kkda çok olumlu yorumlar almasına rağmen, başka sitelerde yerden yere vurulmuş. Hatta birisi yüzünü tamamen soyduğunu, domates gibi yaptığını ve 2 hafta geçmesine rağmen iyileşmediğini yazmış. Bunları okuyunca tırstım bu kremlerden :18: Bir de doktor bana bu kremlerin ikisini birden verecek, ikisi de cildi soyuyormuş okuduğum kadarıyla, ya cildim kimyasal yanığı olursa? :18: Bir de ben okula gidiyorum, yorumlara göre bayram tatilinde yapmayı düşünüyorum. 1 haftada soyulma ve kızarıklık geçer mi? Kullananlar veya çevresinde kullanan varsa lütfen yorumlarınızı esirgemeyin, biraz uzun oldu sanırım :26:

Merhaba, bu bahsettiğiniz doktor nerede?

Benim 2 senedır dudak üstümde güneş lekesi oluştu ve expigment krem sayesınde dahada kalınlasıp belırgınleştı:KK43:(( suan yıne gunes etkısını gostermeye basladı ve renk koy oldu .. ıkı sene oncekı yanlış ilaç olayından sonra Acnelyse de aynı etkıyı yaparmı dıye çok korkuyorum ama dudak ustumde sankı bıyıklarım alınmamıs kalın kalın cıkmıs gıbı leke var asla makyajsız sokaga cıkamıyorum:KK43:( bioderma pen kullandım gecen sene renk tonunu açtı ama bu sene almadım 5ml 85 tl olunca butcemı cok zorluyor yorumlarınız okudum yazmak ıstedım artık psıkolojık olarak gerçekten çok ama çok kotuyum bu lekenın tamamen geçmeyecegını okudum cogu yerde ( ama en azından rengı açılsın makyajsız ınsana benzemek ıstıyorum denızı cok sevmeme ragmen utancımdan 2 senedır kumsala gıtmıyorum mıllet bana yuzume bı garıp bakıyor yardım edersenız sevınırım ..
not:: Size önerim sakın ama sakın expigment kullanmayın hem kesın cocum degıl geçiçi hemde leke dahada belirginleşiyor yuze oturuyor

arkadaşlar bende kullanacağım ama hem işe yaramaz hemde olumsuz bir şey olur diye korkuyorum benim sırtımda bazı bölgelerde koyu bazılarında açık renkli lekeler var o yuzden askılı falan hiç giyemiyorum sinir bozucular çünkü sizce ne yapmalıyım bir de ne kadar kullanmalıyım az hasarla atlatabilmek için ilginize teşekkür ederim şimdiden :)

Merhaba arkadaşlar bende acnelyse ve expigment kullanicisiyim ben bu kremleri burda okuduğum bir yazı üzerine aldım benim cildimde ufak ufak Çiller ve lekeler var ve bir haftadır kullanıyorum acnelyse 2 gün kullandım 3 gün ara verdim expigment i 6 gündür kullanıyorum leke açıcı olduğu için kullanıyorum ama her iki krem ne cildimi açtı nede acnelyse cildimi soydu hatta cildimin derisi acayip bi şekil aldı acaba yanlismi kullandım kendimi çok kötü hissediyorum cildimde ölü deri var soyulacak gibi duruyor ama soyulmuyor acaba acelemi ediyorum bilmiyorum kullananlar lütfen tavsiyelerini esirgemesin. Içimde bi pismanlik var kullanmasaydim diyorum ama sabretsem her iki kremide kullansam faydasını gorurmuyum? Kupkuru bir cildim oldu napacagimi bilmiyorum lütfen yardım edin

X