Sünnet Sünnet !!!

nurummm

Oğlum Abii oluyor!!! Karnıma Mutluluk Kondu :)
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2010
1.972
155
Selam Arkadaşlar,

Benim oğlum 20 aylık ve haftaya sünnet ettircez. Çalışan biriyim. Bayram öncesi yaptıralım bayram tatilindede yanında olurum 9 günde iyileşir diye düşündük. Genel anestezi ile olucak çok hareketli bir çocuk oldugundan.
Biraz pimpirik bir anneyim şimdiden strese girdim açıkcası. Sizlere sorum şu;

-Hastaneye giderken yanımda neler götürmeliyim ??? Nelere ihtiyacım olacak.
-Sünnet sonra bakımında nelere dikkat etmeliyim.

Şimdiden teşekkür ederim arkadaşlar.

selamlar.
bende 20 aylıkken sünnet ettirdim oğlumu geçen sene.tabi ben lokal anestezi ile yaptırmıştım.genelden tedirgin olmuştum sağdan soldan duyduklarımdan dolayı.geneli tercih etmeniz iyi olmuş ben pişman olmuştum çünkü.

pek bişey götürmedim ben yanımda lokal olduğu için.yaptırıp eve geri döndük hemen.
sevdiği bi oyuncağı(bekleme sırasında oyalanması için)olsun yanınızda.sünnet külodu almıştım.bi takımda giysi atleti çorabı falan ne olur ne olmaz diye.başkada özel birşey almadım yanıma.birde eğer bezli ise çocuğunuz bezde alın ne olur ne olmaz.ben yanıma aldıklarımın hiçbirini kullanmadan geldim eve sünnet külodu hariç.

sünnet sonrası bakıma gelince sık sık altını açıp hava aldırın(bezli ise),doktorunuz bakım için solüsyonlar vericektir mutlaka kullanın ihmal etmeyin.sünnetten sonra 2 gün içinde tekrar çağırıyolar etrafındaki sargı bezini çıkarmak için.o gün bu işlemin daha rahat yapılabilmesi için hastaneye gitmeden 2-3 saat önceden sargı bezinin üstüne zeytinyağı damlattım sık aralıklarla(doktorumuz önermişti)gerçektende zorlanmadan çıktı sargı bezi.bunlar benim deneyimim tabi.
hiç stres yapmayın zaten doktorunuz gerekli yönlendirmeyi yapıcaktır size.

inşallah kolaylıkla atlatırsınız bu dönemi:KK16::KK16:

Son düzenleme:
Sevgili Anneler ... Biricik oğullarımızın sünnet zamanı geldiğinde derin bir heyecan kaplar benliğimizi...Sünnet operasyonu nerede yapsak ? Biricik oğlumuzun erkekliğe ilk adımını atacak elit yer neresi ? Pasta , İçecekler , Video , Davetiyeler , Müzik , Taht ve bir çok istediğiniz harikulede şeyleri ayrı ayrı yapmak , araştırmak ne kadar zor değil mi?

Sünnet Masal Diyarı ekibi bu organizasyonu yepyeni bir farklılıkla uygun fiyatlarla sunuyor. Şöyle ki ; Biricik oğlunuzun sünnet operasyonunu tam teşekküllü hastanede Çocuk Cerrahı Uzmanına yaptırıyor... Hotel Boursier 'deki salonlarında sünnet düğününü, kınasını gerçekleştiriyor.. Salon süslemelerini de yapıp , misafirlerinize pasta ve içecekleri de sunuyor. Bu yazdıklarımı da sadece 2000 TL gibi bir tutara gerçekleştiriyor. Profesyonel ekip ; davetiyeleri istediğiniz gibi yaptırıp , video çekimini , Dj 'ini , Fotoğraf çekimini , Yeniçeri , Sünnet tahtını da hizmetlerinde ayrıca yapabilmekte...

Sünnet düğünü, kınası yemekli olsun diyorsanız ; çok ekonomik fiyatlarla da muhteşem yemekleri sizlere ve konuklarınıza sunuyor..

Biricik oğlunuzun , sizlerin , konuklarınızın ve oğlunuzun arkadaşlarıyla masal tadında yaşatacaklarından şüpheniz olmasın.. (tavsiye)

Salon Mecidiyeköy'de , Açık-Kapalı Otoparkları da mevcut... Kaliteyi rüya tadında yaşamak ve yaşatmak için iletişime geçip bilgi almanızda fayda var derim ...

Son düzenleyen: Moderatör:
X