23 Haftalık hamilelik...

amanede

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2011
794
4
mrb arkadaslar
23 haftalık hamileyim...ama göbek kilo hakgetire...ilk 3 ay çok kusma ve mide bulantısı yasadığım için 6 kilo vermiştim bu zmna kadarda sadece verdiğim 6 kiloyu geri aldım...yani başladığım kilomdayım ve göbeğim hiç yok..sanki göbeğim gecen ay atak yapacak gibiydi ama şimdi dümdüz desem yeridir..dısardan bi göz hatta hamileliğimi bilenler bile farketmez yani o derece ben aynı ben..
benm farkettiğimi eşimde farketmiş gecen ay bi büyümeye baslamsıtı sanki şimdi dümdüz oldu askım bi çıksa göbüşünde sevsek diyo..zamanla göbeğim büyüycene içine çöküyo sanki.sadece ilişki sırasında rahm kasıldığı içinmi nedir bebeğim ortaya toplanınca bi sivrili olyor o kadar..
her görenin kız benm göbeğims enden çok,seni gören hamile demez,ye biraz,ben senin yanında hamile gbiyim vs sözlerinden sıkıldım artık..ztn hevesimi alamadım şöle bi göbeğim çıkmadı diye üzülüyorum bide milletin laflarından iyice bunaldım cvpta veremiyorum alsınlar cvplarını sussunlar istiyorum bıktım laftan sözden sorsanz şaka yapıolar...bebeğim belli et kendini braz annene göbek ver yaa

bu haftadan sonra senin kilonda bebeğin kilosuda hızla artacak merak etme...
sen rahatsız olmuşsun ama ben kıskandım seni valla...:KK17:
benimkide fazla şişti fazlada kilo aldım...
bebeğin ve sağlıklıysanız takılma böyle şeylere...
1 ay sonra oldukça büyümüş olur karnın..

Son düzenleme:
bu haftadan sonra senin kilonda bebeğin kilosuda hızla artacak merak etme...
sen rahatsız olmuşsun ama ben kıskandım seni valla...:KK17:
benimkide fazla şişti fazlada kilo aldım...
bebeğin ve sağlıklıysanız takılma böyle şeylere...
1 ay sonra oldukça büyümüş olur karnın..

bnde sana imrendm şimdi cnm keske bende braz kilo alsam biraz fırlasa göbeğim..aldığım hamile kıyafetleri üstümden dökülüyo resmen giyemiyorum..inş dediğin gbi büyür 1 ay sonra beklemedeym:)

Aman canım ne sıkıyorsun canını.Bebeğin sağlıklıysa milletin ne dediğine bakma.İç karnın geniş demek ki. İnsanlar hamileyken hemen kilo alıp şiştikleri için kilo almayıp karnı falan çok çıkmayanları kıskanıyorlar bence ondan çok konuşuyorlar. Ayrıca karnın çok çıkıncada konuşurlar ne çabuk şişti karnın hemen kilo aldın falan diye.O yüzden hiiiç takma. Ayrıca diğer arkadaşında dediği gibi bu haftalarda birden şişmeye başlıyo.

Bende 23.haftamdayım şuana kadar 6 kilo aldım bende.Karnım bana göre var baya ama çevremdekiler küçük olduğunu söylüyolar.daha 2 haftadır hamile olduğum belli oluyo_Ondan önce görenler(hamile olduğumu bilmeyenler) sadece biraz kilo aldım sanıyolardı.

Milleti dert etme hamişliğinin keyfini çıkar:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Canım bende senin gibiydim. İlk 20 hafta 5 kilo verdim, 5.ayıma kadar kimse hamile olduğuma inanmıyordu. Ne göbek ne başka bir şey vardı. 5.aydan itibaren göbeğim biraz belirginleşmeye başladı ve şu an 8.ayın içindeyiz 34 haftalık olduk ve yukarıdan bakınca göbeğimden ayaklarımı göremez oldum :KK70: Kimi zaman nefes almakta güçlük çekiyorum, çoraplarımı bile giyemez oldum. Bebişimin tekmeleri de iyice sertleşti annesine hiç acımadan vuruyor bıdık kızım :) Anlayacağın o ki bu günlerini çok arayacaksın...

X