kahve falıma bakanın kahve falına bakarım.

Canin resimlerde pek anlayamiyorum kisi karsimda olck oyle net baka biliyorum. Yinede deniyorim. Falinda yok yokmus. Falinda cok yakisikli biri var onun arkasinda sen .. bir hayvana binmissiniz hangi hayvan ama cikaramadim. Ya sizin yollar tam bilesince ayriliyor. O yollar ayrilinca yinede birsesiyor boyle bir sure devam edecek onun icin stres kupu olmussun. Gelin arabasi gordum ama hadi hayirlisi

Canin resimlerde pek anlayamiyorum kisi karsimda olck oyle net baka biliyorum. Yinede deniyorim. Falinda yok yokmus. Falinda cok yakisikli biri var onun arkasinda sen .. bir hayvana binmissiniz hangi hayvan ama cikaramadim. Ya sizin yollar tam bilesince ayriliyor. O yollar ayrilinca yinede birsesiyor boyle bir sure devam edecek onun icin stres kupu olmussun. Gelin arabasi gordum ama hadi hayirlisi

sağol cnm resimleri koy ben de sana bakayım.

$20131006_154015.jpg $20131006_153926.jpg $20131006_153923.jpg $20131006_153919.jpg $20131006_153904.jpg $20131006_153910.jpg
Ins. Bakilir :KK66:))

Canım kalbini çok karartmışsın. Sen bir tarafın kötü düşünmeher şey düzelecek diyor ama diğer tarafın baskın çıkıyor. Sana uçak çıkmış canım iki vakte kadar yurtdışı ya da şehir dışı bir yere gidebilirsin.temiz kağıdın var bir tane. Güzel birşey olacak sevineceksin. Sevinç göz yaşın var. İsminin içinde A, c ve n harfilesi olan birisi ile ilgigaliba bu sevinç gözyaşın. Sen kalabalık bir ortamam gireceksin ya da hepgiriyosun bilemiyeceğin. Bu ortamda dikkat çekiyosun arkandan konuşuluyor. R ves harfli bir kimse var ona dikkat et canım.iyiliğini düşünmüyor. Yakın zaman dabüyük bir haber ve kısmet alacaksın. Genel itibariyle falın güzel her yerde iyihaber ve kısmet çıkmış. Temizlik ferahlık çıkmış.elinde yük olan birisi kısabir yoldan size gelecek.bu kişinin elinde büyük bir kısmet ve size güzelhaberleri var. Falında bir de kalp çıkmış sana sevgi besleyen biri var sanırım.Bu kişi iyi biri kalbi temiz.
Benden bu kadar canım daha başka bir şey göremedim.

Canım kalbini çok karartmışsın. Sen bir tarafın kötü düşünmeher şey düzelecek diyor ama diğer tarafın baskın çıkıyor. Sana uçak çıkmış canım iki vakte kadar yurtdışı ya da şehir dışı bir yere gidebilirsin.temiz kağıdın var bir tane. Güzel birşey olacak sevineceksin. Sevinç göz yaşın var. İsminin içinde A, c ve n harfilesi olan birisi ile ilgigaliba bu sevinç gözyaşın. Sen kalabalık bir ortamam gireceksin ya da hepgiriyosun bilemiyeceğin. Bu ortamda dikkat çekiyosun arkandan konuşuluyor. R ves harfli bir kimse var ona dikkat et canım.iyiliğini düşünmüyor. Yakın zaman dabüyük bir haber ve kısmet alacaksın. Genel itibariyle falın güzel her yerde iyihaber ve kısmet çıkmış. Temizlik ferahlık çıkmış.elinde yük olan birisi kısabir yoldan size gelecek.bu kişinin elinde büyük bir kısmet ve size güzelhaberleri var. Falında bir de kalp çıkmış sana sevgi besleyen biri var sanırım.Bu kişi iyi biri kalbi temiz.
Benden bu kadar canım daha başka bir şey göremedim.

Canimm sagol ins dediklerin cikar.. 21 yasindayim allah yukarda massaalahim var ama kismetim kapali .. arkadaslarim benim kadar deillerdi hepsi iyi kismetle karsilasti namazli niyaxliyimda bu nedir anlamadimm :)))

Canimm sagol ins dediklerin cikar.. 21 yasindayim allah yukarda massaalahim var ama kismetim kapali .. arkadaslarim benim kadar deillerdi hepsi iyi kismetle karsilasti namazli niyaxliyimda bu nedir anlamadimm :)))

canım öyle düşünme daha çok küçüksün ben bak 25 yaşıma girdim hala söz nişan evlilik şöyle dursun erkek arkadaşım bile yok. tamam bu olur dediklerimden düzgün insan dediklerimden hep kötülük gördüm. olmadı. beni isteyenleride ben beğenmiyorum. lisans mezunuyum hep karşıma lise mezunları çıktı. evlilik te ilerde sorun olur diye istemedim. ille lisans mezunu olacak dedim. en son talibim bir öğretmendi aman allahım babam yaşında bide 29 yaşındayım diyo. aklıma geldikçe midem bulanıyor. büyük konuştuğumu anladım. şimdi benim için hayırlısı olsun ben seveyim o da beni sevsin yeter diyorum.
sakın kısmetim kapalı zaten diye beğenmediğin istemediğin insanlarla evlenmeye kalkma. sonunda mutsuz olursun. aceleye getirme hiç bir şeyi. şimdi evlilik yaşı otuzları buluyor. sıkma canını yani. bol bol kuranı kerim oku eğer büyü falan var, nazar değiyor diye düşünüyorsan. ayetel kürsi, nas felak sürelerini evden çıkmadan önce, ve günde en az 7,11 defa oku. bak göreceksin her şey yoluna girecek. her şey gönlünce olsun.

canım öyle düşünme daha çok küçüksün ben bak 25 yaşıma girdim hala söz nişan evlilik şöyle dursun erkek arkadaşım bile yok. tamam bu olur dediklerimden düzgün insan dediklerimden hep kötülük gördüm. olmadı. beni isteyenleride ben beğenmiyorum. lisans mezunuyum hep karşıma lise mezunları çıktı. evlilik te ilerde sorun olur diye istemedim. ille lisans mezunu olacak dedim. en son talibim bir öğretmendi aman allahım babam yaşında bide 29 yaşındayım diyo. aklıma geldikçe midem bulanıyor. büyük konuştuğumu anladım. şimdi benim için hayırlısı olsun ben seveyim o da beni sevsin yeter diyorum.
sakın kısmetim kapalı zaten diye beğenmediğin istemediğin insanlarla evlenmeye kalkma. sonunda mutsuz olursun. aceleye getirme hiç bir şeyi. şimdi evlilik yaşı otuzları buluyor. sıkma canını yani. bol bol kuranı kerim oku eğer büyü falan var, nazar değiyor diye düşünüyorsan. ayetel kürsi, nas felak sürelerini evden çıkmadan önce, ve günde en az 7,11 defa oku. bak göreceksin her şey yoluna girecek. her şey gönlünce olsun.
İnsallah caniim . nazar cok var sorma bazen dısarı cıkıomn eve gelınce yatalak oluom :))

Eklentiler

• $1385303_10201072270142761_1513066767_n.jpg
    $1385303_10201072270142761_1513066767_n.jpg
    41,1 KB · Görüntüleme: 68
  • $1385521_10201072273502845_1405418366_n.jpg
    $1385521_10201072273502845_1405418366_n.jpg
    42,6 KB · Görüntüleme: 44
  • $1391567_10201072267862704_207019296_n.jpg
    $1391567_10201072267862704_207019296_n.jpg
    43,8 KB · Görüntüleme: 54

Sizi bu aralar sanki biri ihmal etmiş bu kişi yakın zamanda yine sizin yanınızda yer alacak sizi ihmal etmesinin geçerli sebepleri var ona karşı tavırlı olmamalısınız. her anlamda mutluluğa yürüyorsun resmen. büyük sıkıntıların olmuş ve bir kısmı geçmiş bir kısmı da kolay geçecek bir zamanın sonrasında çözülecek. Çevrenizde değer verdiğiniz biri var ama bu sözünde durmayan bir kişi. yoğun bir dönemden geçiyor olmalısınız ve bu yüzden kendinizi bayağı bir ihmal etmissiniz.Ancak biran önce kendinize gereken ilgiyi göstermesseniz hastalanabilirsiniz. 6 rakamı çok özel çıkmış bu ayın 6 sı yada 6 hafta sonra,ama bu tarihten sonra hem maddi hem manevi çok rahatlık olacak hayatında. Bu sıralarda hep sevindirici haber alacaksınız. Sözlerimi sona erdirmeden önce olumlu hareket edersen çok kısa bir zamanda beklediğin ve istediğin şeylerin gerçekleştiğini göreceksin diyorum.

cnm bu kardeşimin falı

Canım kardeşine karşı temiz bir kalp çıkmuş isminde kesinlikle s, y harfleri var.
İki tane açık yolu var ve bu yok m harfli biriyle ilgili.
Kardeşin sürekli kalabalık bir ortamla haşır neşir bir insanve başta dediğim kalp bu kalabalığın içinde. Sürekli girdiği bir ortam var okulmu iş mi artık bilemiyeceğim oradan birine ait.
3 tane temi kağıdı var kardeşinin okuyorsa derlerindengeçecek. Çalışıyorsa da güzel haberler alacak belki bir iş olacak onun içinhayırlı.
Balık etli uzun saçlı bir kız var kardeşinin falında bu kişihayatında bir çok olumlu olaylar olmasına rağmen görmezden geliyor bunları. Olumlutemiz olaylara arkasını dönmüş kötü ve karamsar düşünüyor. Ama bu düşüncedensonrası ferahlık bir atsa karamsal ruh halini aydınlığa kavuşacak. Yengeç ya daakrep burcu biri var kadeşinin yakınlarında tam bilemiyorum kadeşinin iyiliğinidüşünmüyor.
Bu m harfli dediğim kimse birkaç yerde çıkmış onunla beraberaçık temiz bir yolu var.
Canım benim görebildiklerim bu kadar. Kardeşinin hakkındahayırlısı olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
X