Hindistan Cevizi yağıyla Zayıflama - iştah kesici

Benim aldığım yağsız hindistan ceviziydi heralde..Bugün bugündür uğraşıyorum hiç de videodaki gibi olmadı..Robot nerdeyse yanacaktı..

Hay allah demek ki yağsız olunca böyle oluyor

kaç dk çalıştırdınız robotu? 7-8. dk da hamur gibi olur, sonraki sürede sıvılaşmaya başlar parçalandıkça

arada bi robotu durdurup, kapalı iken kaşıkla karıştırdım ,cihaz zorlanmasın diye

ben de önce umutsuzdum, ama benim aldıgım yağlı olandı

satın aldıgım sitede 3 tür ürün vardı orta yaglı , yağsız, tam yağlı

yağlı olanı rica ettim

ne kadar ürün kullandınız?

Hay allah demek ki yağsız olunca böyle oluyor

kaç dk çalıştırdınız robotu? 7-8. dk da hamur gibi olur, sonraki sürede sıvılaşmaya başlar parçalandıkça

arada bi robotu durdurup, kapalı iken kaşıkla karıştırdım ,cihaz zorlanmasın diye

ben de önce umutsuzdum, ama benim aldıgım yağlı olandı

satın aldıgım sitede 3 tür ürün vardı orta yaglı , yağsız, tam yağlı

yağlı olanı rica ettim

ne kadar ürün kullandınız?

1 su bardağı hindistan cevizi kullandım..Onu artık hindistan cevizi sütü yapıp içeceğim..:KK9:

Senin aldığın hindistan cevizi de kuru mu acaba yaş alıp mı yapsam diye düşündüm..Yada sütünü yapıp içsek işe yarar mı? Videodaki 90 saniyede olmuş.

Hindistancevizi sütünü yapıp doolaba koydum üzerine yağı çıktı ..:KK52: Görünce nasıl mutlu oldum..Sen tartıldın mı fark var mı?

gulfucugum hindistancevizi sütünü fazla bekletme hemen iç-bozuluyor

sen mail attın mı siteye? nasıl satın aldın? çeşitleri var ya en yağlı olan deseydin

demek ki normal marketten aldığımız ürün olmaz galiba, onlar kuru oluyor sanırım

ben tartılmadım, ama iştahı kestiği kesin

benim aldığım ürün de yaş değil yani taze değil

bildiğin pul gibi kuru hindistancevizi, ama 3 tür ürünleri var, üçü de aynı kıyılmış olmasına rağmen biri yağsız

biri orta yağlı diğeri &60 yağ içeriyor işte en yağlıyı alıcaksın

o videodaki hanımın cihaz mı çok iyidir anlamadım, benim makina ancak 15 dk da istediğim hale geliyor açıkçası

bir de cihazım büyük kesme bıçaklarından kaçıyor minicik h.cevizi pulçukları

cihaz kücük, bıçak cevizlere kolay ulaşsa belki daha hızlı kreme dönerdi?

Telefon açtım canım canım..En yağlısından diye belirttim..Ben el blendırı ile deneyeceğim bakalım nasıl olacak? Sağol canım bekletmedim içtim zaten..:KK16:

Canım ben bimden 2 paket aldım yaptım oldu videodaki gibi ama sabah baktım katılaşmış donmuş dolabada koymamıştım oysaki..:KK43:

azcık sıcak su dolu kaba benmari usulu koyarsan cozulur

cunku bızımkı suzulmemıs hindistancevizi kurusu
dolayısıyla lif de içeriyor -yanı daha fazla kuru madde var

hazır satılanların lifi alınmıs oluyor

ama ısıtmanı önermem

yut gitsin

ben bu yağı yiye yiye bir hal oldum, tadı çok lezzetli

ama o kadar çok yedimki şimdi de tiksindim yiyemiyorum???

kaşık kaşık yiyordum
eh olacagı buydu

dikkat edin kokusuna tadına aldanıp benim gibi abartmayın

Bitkisel kökenli kısa ve orta zincirli yağlar vücut için süper hızlı enerji kanaklarıdır. Özellikle egzersizde bu yağlar derhal enerjiye çevrilir, hemen yakılırlar. Bu yüzden hindistan cevizi ve hurma gibi kolay enerjiye çevrilen depolanmayan bitkisel yağlı besinler sporcular arasında çok yaygındır.

Hindistan cevizinin suyu da çok sağlıklıdır.Vücudu alkali yapan minerallerle doludur. Vücut sıvısına çok yakın mineral değerleri vardır. Hindistan cevizinin sütünün pH, yağı, besin değerleri, anne sütüne çok yakındır.

Son dönem araştırmalarda Hindistan cevizi yağının, Alzheimer hastalığına bağlı beyin hasarını yavaşlattığına dair sonuçlar alınmıştır.

Bitkisel kökenli kısa ve orta zincirli yağlar vücut için süper hızlı enerji kanaklarıdır. Özellikle egzersizde bu yağlar derhal enerjiye çevrilir, hemen yakılırlar. Bu yüzden hindistan cevizi ve hurma gibi kolay enerjiye çevrilen depolanmayan bitkisel yağlı besinler sporcular arasında çok yaygındır.

Hindistan cevizinin suyu da çok sağlıklıdır.Vücudu alkali yapan minerallerle doludur. Vücut sıvısına çok yakın mineral değerleri vardır. Hindistan cevizinin sütünün pH, yağı, besin değerleri, anne sütüne çok yakındır.

Son dönem araştırmalarda Hindistan cevizi yağının, Alzheimer hastalığına bağlı beyin hasarını yavaşlattığına dair sonuçlar alınmıştır.
Hindistan cevizim geldi blendır ile kolay oldu.Enterasan macun gibi oldu.Ben bir çay kaşığı ile başladım.Çok yoruldum yağlı ağır geldi.Sutun içine tarçın ile koysak isek olmaz mı oldu? Verdigin site çok ciddi hemen gönderdiler.Sana da teşekkür ediyorum.

eğer farklı bir tarif yapmayacaksam- misalen çikolata diye tutturmamışsam ve üzüm vs eklemeyeceksem hindistan cevizimi butter haline getirmeden normal haliyle kuru kuru yemeye karar verdim

çünkü butter halinde yağ pulcuklardan çıktıgı için ,yağ tadı baskın oluyor

fakat kuru pul halinde aynı yağı almamıza rağmen yağ tadından ziyade tropikal bir lezzet gibi algılıyoruz

bu şekilde yemeye devam

bir süre yiyememiştim --fazla tüketip bıkkın hale geldiğimden

eğer farklı bir tarif yapmayacaksam- misalen çikolata diye tutturmamışsam ve üzüm vs eklemeyeceksem hindistan cevizimi butter haline getirmeden normal haliyle kuru kuru yemeye karar verdim

çünkü butter halinde yağ pulcuklardan çıktıgı için ,yağ tadı baskın oluyor

fakat kuru pul halinde aynı yağı almamıza rağmen yağ tadından ziyade tropikal bir lezzet gibi algılıyoruz

bu şekilde yemeye devam

bir süre yiyememiştim --fazla tüketip bıkkın hale geldiğimden

Tartıldın mı merak ediyorum.Fark var mı?

Hindistan cevizi yağının faydalarını biliyorum ama zayıflattığından haberim yoktu. Evde iki kavanoz hindistan cevizi yağım var, ben saç, cilt, vücut için kullanıyorum. Ayrıca hindistan cevizi yağı yapıcam diye kendinizi bu kadar parçalamayın arkadaşlar =) Zaten yapsanız da bunun gibi olmaz. İnternetten alabilirsiniz The Lifeco online shop'a girin, organik hindistan cevizi yağını Türkiye'ye getiren firmadır. Fiyatları da uygun.

verdiğiniz siteyi biliyorum ürünü de biliyorum

ancak o ürün süzülmüş halde; ve bu tarz beslenmede kullanılan tariflerde bizim yaptığımız butter lif içerdiği için ,
diğer malzemeyi tutuyor bir harç gibi ,çimento gibi düşünün..

lifeco nun getirdiği yağ saç ve vucut için uygulanması daha kolay evet; ama tariflerde sırf yağ olunca daha ağır oluyor

lifli halini bile bir süre sonra yiyemez olduk ,sırf yağ haline büyük miktarlarda dayanmak mümkün değil

ayrıca, hazır almışken evde de yağı çıkarmak istedik

bahsettiğiniz firmanın ürünü 320 gram için 34 tl civarı

ben 3 kilo ürünü kargo dahil 31 tlye aldım

lütfen paylaşımlarınızda daha kibar olun

umuma açık yerlerde bu tarz kendinizi parçalamayın vs gibi kullanımlar uygun değil, yakıştıramadım size..

Hindistancevizi sütü yaptım çocuklar çok sevdi..Kalanını da omlette un olarak kullanacağım..Butterin içine de fındık,ceviz,kakao koydum böyle yemesi daha güzel oluyor..Bir çok tarif var onları da yapmayı düşünüyorum..

Hindistancevizi sütü yaptım çocuklar çok sevdi..Kalanını da omlette un olarak kullanacağım..Butterin içine de fındık,ceviz,kakao koydum böyle yemesi daha güzel oluyor..Bir çok tarif var onları da yapmayı düşünüyorum..
gulfucugum mutlaka buzdolabında muhafaza et

bir de üzüm koyarsan; yıkadıktan sonra iyice kurut kagıt havlu vs ile sonra ekle

sütü nasıl yapıyorsun? suyla robotta işleyerek mi?

su girince hemen bozuluyor malzeme; bu yuzden aynı gun tuketmek lazım bence

bugun yeniden başladım, uzun süredir yememiştim

X