Akbankın yaptığı :((

mesure

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
754
15
44
Akbank'ın yaptığına inanamıyorum bu sabah kart şifresi almak için aradığım akbank müşteri hizmetlerinde şu malum annenizin kızlık soyadı sorusuna doğru cevabı verdiğim halde sistemde farklı görünüyor diyerek şifre talebimi reddeden akbankın nasıl çalıştığı konusunda artık ciddi şüphelerim var çünkü aynı şeyi nişanlımda yaşadı hemde her ay düzenli olarak maaşını çektiği Akbank yine bir işlemde annesinin kızlık soyadının sistemde farklı olduğunu söylemişti bunu duyduğumda belki yanlış kayda geçilmiştir o yüzden sorun yaşanmıştır diye onu teselli ettim ama bugün aynı şey başıma gelince bunu bilerek yaptıklarını düşünmeye başladım.Şimdi telefonla iki dakikada yapabileceğim işlemi bankaya giderek halletmek zorundayım yani anlıyacağınız sinir oldum.

Akbank'ın yaptığına inanamıyorum bu sabah kart şifresi almak için aradığım akbank müşteri hizmetlerinde şu malum annenizin kızlık soyadı sorusuna doğru cevabı verdiğim halde sistemde farklı görünüyor diyerek şifre talebimi reddeden akbankın nasıl çalıştığı konusunda artık ciddi şüphelerim var çünkü aynı şeyi nişanlımda yaşadı hemde her ay düzenli olarak maaşını çektiği Akbank yine bir işlemde annesinin kızlık soyadının sistemde farklı olduğunu söylemişti bunu duyduğumda belki yanlış kayda geçilmiştir o yüzden sorun yaşanmıştır diye onu teselli ettim ama bugün aynı şey başıma gelince bunu bilerek yaptıklarını düşünmeye başladım.Şimdi telefonla iki dakikada yapabileceğim işlemi bankaya giderek halletmek zorundayım yani anlıyacağınız sinir oldum.

Müşteri hizmetlerini ara canıma.s Eski bir bankacı olarak hemen hemen her düğümün müşteri hizmetleri vasıtası ile çözüldüğünü bilirima.s Zaten şimdi bende aynı yolu kullanıyorum:Roflol:

Müşteri hizmetlerini ara canıma.s Eski bir bankacı olarak hemen hemen her düğümün müşteri hizmetleri vasıtası ile çözüldüğünü bilirima.s Zaten şimdi bende aynı yolu kullanıyorum:Roflol:

Bende müşteri hizmetlerini aradım.Ama sanki yalan söylemişim gibi burada öyle yazmıyor hanfendi cevabı beni deli etti ''annemin kızlık soyadını benden daha mı iyi bileceksin'' diye bağırmamak için kendimi zor tuttum,sonra da demez mi bilgilerinizi güncelleyin o zaman.İşim yok ben habire bilgi güncelliyim zamanında düzgün kaydetseler bu sorun olmaz anlamadığım dediğim gibi yine aynı bankanın nişanlıma aynı şeyi yapmaları yani bu bilinçli yapılıyor gibi yoksa aynı şey niye iki kere yaşansın bunu anlamış değilim.

mudurlerıne gıt canım.calısanlar bazen ınsanı sınır edıyorlar.

Yorumlar için teşekkürler,inanırmısın arkadaşım hiç sevmem öyle şeyleri sanırım bir yanlışlık oldu bunu da ancak şubeye giderek halledebilirim.Ama öyle müdüre çık sorununu anlat beni sıkar öyle şeyler.

Başka türlü yapmış oldukları yalnışı düzeltemezsin ama canım, gene yalnış girerlerse ugraş dur ama dimi. Bence üst yetkiliye sorununu sölemen daha mantıklıyerimseniben

Başka türlü yapmış oldukları yalnışı düzeltemezsin ama canım, gene yalnış girerlerse ugraş dur ama dimi. Bence üst yetkiliye sorununu sölemen daha mantıklıyerimseniben

Güzel demişsin azemim zaten gittim bankaya müşteri temsilcisiyle görüşüp bilgilerimi güncellettim akıllılar yanlış girmişler birde diyorlar ki ''arada böyle ufak tefek hatalar olur'' :1rolleyes:

Canım böyle şeylerin aslında yaşanmaması gerekir.Hem nişanlının hem de senin başına geldiğine göre ciddi bi umursamazlık sözkonusu.

akbankla bende sorun yaşamıştım.en iyisi direk müşteri hizmetlerini ara.bana gelen bir evrak hakkında bilgi almak istemiştim ve müşteri hizmetlerini mail atmıştım.onlarda işlemi yaptırdığım şubeye bilgi vermişler aynı zamandada bana mail ile bilgi verdiler.sonra şubeden aradılar ve merkezin bilgisini onaylamadılar ve resmen laf anlamayan yerine koydular.şubeye gittim.haklılığım anlaşıldı ama hepsi kendilerinin şikayet edildiğini düşünerek hazırlanmışlar ve eşime ve bana yapmadıkları hakaret kalmadı.merkeze mail atarak durumu anlattık.sadece mail ile özür dileyip gerekeni yapacaklarını söylediler.tabi hikaye.o yüzden biz akbank gördüğümüz yerden kaçıyoruz.aynı sorunu benim kız arkadaşımda yaşadı.sanırım yöntemleri bu.sürekli bilgi güncelletiyorlar.

e canım baska soru sorun deseydın,
yenıden arasaydın aman dert walla bu telefon işlerı yaa böle bunlar:enbuyukkk:

X