Gebeliğin ilk aylarında Kanama

solino

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2013
2
0
33
Merhaba Anneler
7 haftalık hamileyim. gebeliğimin 4. haftasından beri kanama yaşıyorum. progestan kullanıyorum kan rengi koyu kahverengi.. bazen çok yoğun kırmızı kanama oluyor her hastaneye gidişimde yatış veriyorlar. psikolojim çok bozuldu. bebeğim iyi. gelişimi normal ama en son gittiğimde hematom dediler. ve bi iğne verdi doktor haftada bir vurulacağım. kanamam azaldı daha doğrusu kahverengi lekeler azaldı ama bitmedi.en son ultrasonda kanama alanı küçülmüştü. ama üç gündür hala lekeler geliyor. bebeğe de bağlanmak istemiyorum sonra kaybedersem çok üzülürüm biliyorum. henüz çok yeniyiz cünkü. bazen hic kanama olmuyor bi gün boyunca ertesi gün yoğun bi kırmızı kanama oluyor.

gaz sancısına benzeyen karın ağrılarım oluyor arada. geceleri çok tedirgin uyuyorum. psikolojim çok bozuk. özellikle progestan kullandıktan sonra çok ciddi baş dönmeleri yaşıyorum. sürekli evde yatıyorum. ailemden uzaktayım. bana gelip bakacak kimse yok. eşimin ailesi bana evimde bakmak istemiyorlar ancak onlara gidersem bana yardımcı olabileceklerini söylüyorlar gidiyorum ama evleri soğuk ve sobalı. buz gibi odada yatmak zorunda kalıyorum. (doğuya evlendim) bi de daha 2 aylık evliyim ve ne evimden bisey anladım ne de evliliğimden. nolur bana bi akıl verin. yanlızlık bir yandan bu rahatsızlık bi yandan mahvoldum.

bu şekilde olup sağlıkla doğum yapan var mı?

Bende 25 gundur kanama yasiyorum 3 kere hastanede yattim kanamam coktu benim semin anlattigim gibi degil hematim plesantada ayrilma 2.93 cm suanda uzunlugu insallah kapanicak benimde agrilarim oluyor kanamam kiemizi renkte geneldr
Allah yardimcimiz olsun 9+5 gunluktem beri devam ediyor kanamalarim progestan gunde iki kere oglende eve hemsire geliyor igne vuruluyorum

Bende 25 gundur kanama yasiyorum 3 kere hastanede yattim kanamam coktu benim semin anlattigim gibi degil hematim plesantada ayrilma 2.93 cm suanda uzunlugu insallah kapanicak benimde agrilarim oluyor kanamam kiemizi renkte geneldr
Allah yardimcimiz olsun 9+5 gunluktem beri devam ediyor kanamalarim progestan gunde iki kere oglende eve hemsire geliyor igne vuruluyorum

canım nasılsın bende seni merak ettim.
benim kanamalarım azaldı. iğneyi kesti doktor. ama çok siddetli mide bulantılarım başladı bi haftadır yemek yiyemiyorum. bebiş hic beslenemedi...:KK25:

bende 6 haftalık hamıleyım ve aynı sorunu bende yasıyorum canımmm aılemden cok uzaktayım hatta oylekı kayınvaldemlere bıle ,grev ıcın sırnaktayım ben dusun ne guvenılır bı doktor ne bı akraba ve bıtmeyen kanamam var ama dua etmekten baska bır sey gelmıyor elımden ALLAH esımden razı olsun her ısı evde o yapyor yemek bulasık kı benım 2,5 yasındada bır kızım var onunlada ılgılenıyor bırde nobetlerı oluyor ıse gıdıyor ...sukur dıyorum sende sukret ınsallah gecer bır an once

Selam canim. Sanirim her ikimiz ayni ayda hamile kaldik. Bende de 8 haftalik gebelik ve hematoma var. Haftada bir igne oluyorum. Hayirlisi...

X