Popüler Konu Tüp Bebek Merkezleri Başarı Oranı anketi İstanbul Tüp Bebek Merkezleri

Bir sonrakinde başımı belaya sokacak bir anket geliyor.... Ciddi olarak canımı yakacaklar ama bu site kuruluş amacı tüp bebektir.
Bu konuda gelecek tehditlere pek kulak asmam...

Önce şu başarı oranlarını illere göre bitireyim de sonra bakın nasıl anket geliyor....

Buna ek olarak anket konusunda fikri bana veren 01inci'ye çok teşekkür ederim ...

harika olmuş ellerinize sağlık :KK16::KK16::KK16::KK16:

Bursa pembe mavi tüp bebek annesiyim. Ayrıca eltiminde 2 tüp bebeği var aynı klinikten. Bende 2. Tüp bebek yaptırdım kan testi gününü bekliyorum. Üçümden bir ses pozitif diyor :) çok memnunum. Dr Nevin Özsaraç. Kendisine çooook çok teş ettim ama Burdanda çok teş ederim :)) siz harika bir doktorsunuz :))

Son düzenleme:
benim dr harika ve çok başarılı memorial şişli nur dokuzeylül

Merabalar bende kosuyolu umut tup bebek merkezi annesiyim mukemmel bir ekip ikinci denememdede ordaydim ama kismet negatif sonuc aldik

Bir sonrakinde başımı belaya sokacak bir anket geliyor.... Ciddi olarak canımı yakacaklar ama bu site kuruluş amacı tüp bebektir.
Bu konuda gelecek tehditlere pek kulak asmam...

Önce şu başarı oranlarını illere göre bitireyim de sonra bakın nasıl anket geliyor....

Buna ek olarak anket konusunda fikri bana veren 01inci'ye çok teşekkür ederim ...

Bir sonraki anketi cidden çok merak ediyorum. Umarım iki gün sonra oylama yapabilicem bende...

telefondan girdiğim için sanırım ben anketi göremiyorum ama içerik olarak çok güzel olmuş tüp bebek yolundaki herkeze ışık tutacak nitelikte yanlız mesela benim eşim azospermi ve biz bu konuda tecrübeli bir hastane arıyoruz nasıl olacak bilmiyorum internette yazılanları okumaya çalışıyorum bizim için en doğru hastaneyi ve doktoru bulmaya çalışıyorum ama herşey çok kafa karıştırıcı :KK43:

telefondan girdiğim için sanırım ben anketi göremiyorum ama içerik olarak çok güzel olmuş tüp bebek yolundaki herkeze ışık tutacak nitelikte yanlız mesela benim eşim azospermi ve biz bu konuda tecrübeli bir hastane arıyoruz nasıl olacak bilmiyorum internette yazılanları okumaya çalışıyorum bizim için en doğru hastaneyi ve doktoru bulmaya çalışıyorum ama herşey çok kafa karıştırıcı :KK43:

Emre bakircioglu nu oneririm canim umut tup bebek merkezinde calisiyor istanbul kosuyolunda. Benim de esim tese ameliyati oldu cok sukur cok sayida sperm buldu ve dondurduk

Istanbul tüp bebek merkezi aret kamar doktorum 9aylik kizim var. Ayni gunlerde transfer i olan bir arkadasimin da bir kizi oldu rabbim Herkese nasip etsin

Istanbul tüp bebek merkezi aret kamar doktorum 9aylik kizim var. Ayni gunlerde transfer i olan bir arkadasimin da bir kizi oldu rabbim Herkese nasip etsin

allah bagislasin canim aret bey nasil bir dr sinirlimi guleryuzlumu. sorulari bikmadan cevapliyo mu ve merkez de ilgi alaka nasil para yanlisi insanlarmi. com soru sordum ama bilgi top luyorum labaroruvari embiriyologlari nasil paylasirsan sevinirim sevgiler...

Istanbul eurofertil hakkında yorum istiyorum arkadaşlar lütfen olumlu olumsuz yorumları paylaşır mısınız?

Gerçekten çok güzel bir düşünce olmuş. Anketi yaparak verilerin ortaya çıkması ise daha çok faydalı olacaktır. Tüp bebek sektöründe yeni tedavi yöntemleriyle gebe kalan bir çok kişi oldu ve bu tedavi yöntemlerini benimsemeyip hala devam eden yerlerde var, çünkü doğru bilgilendirme yok maalesef. Hatta kullanılan ürünleri ki bunlardan ilk başlangıç ürünü olan opu iğnesini bile 2 yada 3 kere steril edip kullanan merkezler var. Bunları tedavi gören hastalar bilse ne olur o ünitenin durumu gerçekten bilmiyorum.

Bu konuda bu tarz düşünen merkezlerin bir gün bilineceğini biliyorum. En hassas tedavi olan tüp bebekte kesinlikle hastaları ve kullanıcıları bilinçlendirmek gerektiğini düşünüyorum.

Tekrar teşekkür ederim. Bu anketi yaptığınız için. Benden herhangi bir yardım almak isterseniz tüp bebekle ilgili hazır olduğumu söylemek isterim.

Saygılarımla,

Embryone

Istanbul eurofertil hakkında yorum istiyorum arkadaşlar lütfen olumlu olumsuz yorumları paylaşır mısınız?

ben gidiyorumm euroferte le doktorum alev hanım kendıınden cok memnununm personeller cok ılgılı ve guler yuzlu 2 denemem oldu 1 incı tuttu düstu 2 ince tutmadı 3 uncuyu de yaptık 9 ocakta sonuc bellı olacakca

merhaba ben eurofertil de oldum şu an 10 aylık oğlum var doktorum alev özay dı ilk denememdi orayı öneriyorum herkese çok ilgililer eğer tutarsa ilk 3 ay orası takip ediyo daha sonra size kalmış doğumdan sonra da sizle irtibatta kalıyolar

Son düzenleme:
X