Popüler Konu Tüp Bebek Merkezleri Başarı Oranı anketi İstanbul Tüp Bebek Merkezleri

Merhaba,
Sizlerden gelen talep doğrultusunda böyle bir anket açmamız istendi.

- Ankete oy verirken seçeceğiniz merkez aracılığı ile anne olmuş şartı aranmaktadır.
- Cevap seçenekleri içinde olmayan merkezleri lütfen bize bildirin ki ekleyelim.
- Diğer iller için lütfen benimle iletişime geçiniz
güzel bir hizmet sunmussunuz. biz sehir disindan geldik istanbula bir tanidigin tavsiyesi üzerine gittigimiz merkezde sonuc negativ cikti. yillardir dogal yolla olur deniyordu. merkezde asilama yapalim dediler biz tüp bebek olsun garanti olsun diye düsündük ama olmadi. neden olmadi fetijin deneyimsiz olduklarini düsünüyorum bir takinti var historoskopi yapti olur dedi bakalim bundan sonra ne yapacagiz.donmus embiryo var iki ay sonra tekrarmi yaptiririk yada baska bir merkezdemi yaptiririk kararsiziz.

Zeynep kamilde tüp bebek deneyen varmı fiyatları hakkında bilgisi olan veya dr önerisi olan varmı

ben ilk denememde eskişehr acıbadem de allahızniyle kavuştum duama. ama sgk anlaşması olmadığıdan ödenen tüp bebek ve ilaç parası bay yüklü. ordan sölenen ilaçlarla 6 ama ilaçlarlarla 8 tutuyor arkadaşlar.ti bebeğime kavuştuğum için çok uzman çalışıyorlar ben parasına sıkışsamda razı oldum.

Merhaba,
Sizlerden gelen talep doğrultusunda böyle bir anket açmamız istendi.

- Ankete oy verirken seçeceğiniz merkez aracılığı ile anne olmuş şartı aranmaktadır.
- Cevap seçenekleri içinde olmayan merkezleri lütfen bize bildirin ki ekleyelim.
- Diğer iller için lütfen benimle iletişime geçiniz

Kazen, öncelikle her başarılı uygulamaların gibi bu uygulaman için de teşekkürler
:KK16:

Benim tedavi gördüğüm hastane bilgilerini de ekleyelim lütfen;

İSTANBUL FLORENCE NİGHTİNGALE HASTANESİ...

İlk denemem idi, kanun gereği 35 yaş altı olduğumdan (30 bitti) bir blastosist transferi yapıldı, sonucum pozitif...
:nazar::nazar: :KK76::KK76:
(İki tane de dondurulmuşumuz var, onunla da kardeş yaparız inşallah
:KK17:)

Selam kızlar.Nereden başlasam bilmiyorum, şu birkaç gündür allak bullak oldum resmen. Bir yıldır çocuğumuz olmadığından ve ekim 2013 ten beri bir ay adet olup bir diğer ay adet olamadığından doktora gittim. Yapılan kan testine göre FSH 31,48 çıktı, çekilen rahim filminde de rahim agzı dar olduğundan zar zor film çekilebildi, sonuç ise tüplerden biri kapalı. Doktorun dediğine göre, fsh yüksek ve tüp bebek merkezleri bu durumda seni kabul etmezler, fsh yüksek ise normal bir yolla da hamile kalamazsın, zaten rahim agzı neredeyse kapalı ve bir tüp kapalı, bunları açmak için operasyon geçirmen gerek, yani yine hamile kalamazsın.Şimdi ben hiçbir yolla hamile kalamıyorum anlamına mı geliyor bu durumlar?? Fsh 31 ise tüp bebek yapma şansım hiç yok mu, aranızda bu fsh veya daha yüksek fsh ile tüp bebek deneyen veya yapan oldu mu?Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Kadıköy florence nightingale hastanesi doktor nuri delikara. İlk denemede kızıma kavuştum. Rabbim bu uğurda sıkıntı çeken herkesin yardımcısı olsun...

ben ilk denememde eskişehr acıbadem de allahızniyle kavuştum duama. ama sgk anlaşması olmadığıdan ödenen tüp bebek ve ilaç parası bay yüklü. ordan sölenen ilaçlarla 6 ama ilaçlarlarla 8 tutuyor arkadaşlar.ti bebeğime kavuştuğum için çok uzman çalışıyorlar ben parasına sıkışsamda razı oldum.

Canım bende orada tup bebek tedavisine başlamayı düşünüyorum ilgi alaka nasıl? Hic niye buraya geldim gibi bi düşüncen oldu mu Fatih bey nasıl bi doktor herseyi açıklıyor mu yoksa senin mı soru sorman gerekiyor?

Selam kızlar.Nereden başlasam bilmiyorum, şu birkaç gündür allak bullak oldum resmen. Bir yıldır çocuğumuz olmadığından ve ekim 2013 ten beri bir ay adet olup bir diğer ay adet olamadığından doktora gittim. Yapılan kan testine göre FSH 31,48 çıktı, çekilen rahim filminde de rahim agzı dar olduğundan zar zor film çekilebildi, sonuç ise tüplerden biri kapalı. Doktorun dediğine göre, fsh yüksek ve tüp bebek merkezleri bu durumda seni kabul etmezler, fsh yüksek ise normal bir yolla da hamile kalamazsın, zaten rahim agzı neredeyse kapalı ve bir tüp kapalı, bunları açmak için operasyon geçirmen gerek, yani yine hamile kalamazsın.Şimdi ben hiçbir yolla hamile kalamıyorum anlamına mı geliyor bu durumlar?? Fsh 31 ise tüp bebek yapma şansım hiç yok mu, aranızda bu fsh veya daha yüksek fsh ile tüp bebek deneyen veya yapan oldu mu?Yardımcı olursanız çok sevinirim.

canım böyle seyleri kafana takma sen bi tüpbebek merkezine git benim bi arkadaşım da tek tüpü yoktu ve doktorlar artık ümidi kesmişti ama nedikana beylikdüzünde selman beye gitti şimdi 1 aylık oğlu var sende git nerde olduğunu bilmiyorum ama bitüp bebek merkezine git görüş derim

canım böyle seyleri kafana takma sen bi tüpbebek merkezine git benim bi arkadaşım da tek tüpü yoktu ve doktorlar artık ümidi kesmişti ama nedikana beylikdüzünde selman beye gitti şimdi 1 aylık oğlu var sende git nerde olduğunu bilmiyorum ama bitüp bebek merkezine git görüş derim

Cnm iki tüp bebek merkezine gittim, ilki fsh yüksek ve 1 adet yumurtan var, yumurta rezervin azalmış ve biz şu anda bişey yapamayız diyerek gönderdi beni. Ben de bir hafta sonra farklı bir tüp bebek merkezine gittim, bir hafta önce 1 tane olan yumurtam artmıştı ve doktor hemen tüp bebek tedavisine başlıcaz dedi, tabi şaşırdım, ben artık hiçbir tüp bebek merkezi kabul etmez beni diye düşünmüştüm. Ama doktor bana %5 şansın var dese de bir umut verdi, gerisi şans artık. Ayrıca rahim filmime iki doktor daha baktı ve ikisi de herhangi bir tıkanıklık yok dedi.Yani benim en önemli sorunum yumurta rezervimin azalması ve maalesef tüp bebekte bile şansım çok az.

Slm arkadaslar bende Kadikoy acibadem tayfun beyde 3 mart tarihinde transferimi oldum 13 mart test günüm , hastaneden ve tayfun bey den cok memnunum ayni hoca ve hastanede tup bebek yaptiran var mi?

evet sevgili tax bende bahçeciye gelecek ayın 8 de tedaviye başlayacağım ve çok heyecanliyim:)))umarım bebişlerimizi en kısaaaaa zamanda alırız kucağımıza sen nasıl memnun kaldın mı merkezden?bi de doktorun kim?ben özel msj atamıyorum ama sen özelden de yazabilirsin :)))9

• Beğen
Reactions: tax
Kizlar esimin morfoljisi 0.onerebilecegiiz memnun kaldiginiz tup bebek doktoru/merkezi var mi

evet sevgili tax bende bahçeciye gelecek ayın 8 de tedaviye başlayacağım ve çok heyecanliyim:)))umarım bebişlerimizi en kısaaaaa zamanda alırız kucağımıza sen nasıl memnun kaldın mı merkezden?bi de doktorun kim?ben özel msj atamıyorum ama sen özelden de yazabilirsin :)))9

Canım umarım hepimiz bebişlerimize kavuşuruz en kısa zamanda:)) Benim doktorum Mustafa Hoca, beni hiç üzmedi tedavinin başından beri, en önemlisi benim gibi fsh ı yüksek ve yumurta rezervi az birini tedavi ediyor, umutlu olmamı ve pozitif düşünmemi sağlıyor hep.Ama tüp bebek tedavisinde şansımın %5 olduğunu da bana baştan söylemişti. Benim adetin 2. günü bakılan ultrasonda 3 yumurta vardı, 6 gün sonra tekrar bakıldı ve biri ilaçlar sonrasında büyümüştü, diğerleri küçük kalmış ama tekrar iğne verdi hoca bana 4 günlük, biri daha büyürse en azından 2 yumurtam toplanabilir inşallah, benim umudum var, hayırlısını diliyorum allahtan. Bakalım yumurtalarım toplanacak kadar büyüyecek mi ben de heyecanla bekliyorum.
Senin tüp bebek tedavisi görmenin sebebi nedir canım?İnşallah tedavinde herşey yolunda gider.Heyecan yap ama stres yapma sakın :))))

taxcım ben erzurumda başladım 2 aşılamadan sonra tüp ebbeğe geçelim dedi hoca ancak bana merkez çok ideal gelmedi bilgi vermiyorlardı soru bile soramıyordum:KK43:(bende mustafa hocayı bir doktor arkadaşımın (ki o da orada tüp bebek tedaviisine devam ediyor)tavsiyesi üzerine buldum randevumuda aldım hemencecik:))))benim adenomyozis denilen bir rahatsızlığım varmış ancak teşhisi çok zor bir rahatsızlıkmış aslına bakarsan bana söylenen hiç bir belirti bende yok ancak öle diyince riske atmayayım dedim en iyi merkez en iyi hoca:))))bide tedaviye başlamadan önce endometrium kalınlığım 8mmlerdeyken şimdi 5.5mmlerde:KK43:((buda yetmezmiş gibi her tedavi sonras bana en küçük 20mmlik kistler bırakıyoo ilaçlar:)))anlayacağın sorun çooook bende:))))sana gelinc eiçimden bi sessss en kısa zamanda hamile kalacaksın diorr inşallah oradada karşılaşırız kim bilir belkide bebişlerimizi beraber doğururuz:)=)))):KK37:

bi de stress yapma demişsin ya inan o benim 2. adım ölüyorumm stresstennnnnn:))))))))):KK52:

X