Popüler Konu Tüp Bebek Merkezleri Başarı Oranı anketi Ankara Tüp Bebek Merkezleri

Ankara'da Bulunan Tüp Bebek Merkezlerinin başarı anketi

• Ankete Katılan
    344
gamzelim550cevaplamak istedim41613425 .!.:
Su an icin esimin 3 aylik bir tedavisi var.onu beklicez ama kafam cok karisik.tolga ecemise gittim o bana bakti sikinti yok ama esinde var dedi.diger kadin dogumcular gibi bi sperm bile yeter demedi.halbuki aygule anlatiyorum sperm dna si kotu morfoloj kotu diye hala onemli degil diyor.tolga hoca esini duzeltcez ve bu tedaviden sonra tesa ile alcaz dedi.tolga hocadami yaptiririz bilmiyorum.birde aklimda ahmet mehmet erdem ikizler var ama hangi doktor dogru soyluyor artik bilemiyorum.ben genartta bir tup bir dondurulmus oldum.ilki kimyasaldi ikinci tutmadi.artik kim dogru soyluyo dogru mu yanlismi hic bilemiyorum.allah dogru insanlarla karsilastirsin...
Cnm yazini gorunce cevaplamak istedim..bn gecen yil tolga ecemisin hastasiydim suan oglum ayagimda salliyorum Allah ondan razi olsun ilk tedavimde basariya ulastik ben kendisinden cok memnun kaldim cok yardimci oldu bzmde esimden kaynakliyfi sorun bende sikinti yoktu cok sukur onun sayesinde kavustum inşallah sende kavusursun

Cnm yazini gorunce cevaplamak istedim..bn gecen yil tolga ecemisin hastasiydim suan oglum ayagimda salliyorum Allah ondan razi olsun ilk tedavimde basariya ulastik ben kendisinden cok memnun kaldim cok yardimci oldu bzmde esimden kaynakliyfi sorun bende sikinti yoktu cok sukur onun sayesinde kavustum inşallah sende kavusursun
Yaa. O kadar sevindimki bana moral oldun canim.esimin sperm morfolojisi sifir ileri hizli yok ve dna hasari 55.menagon igne ve takviyel ilac verdi.sigarayi birak 3 ay sonra spermlerin duzelse bile spermini tesa ile alcaz dedi.sizin nasil bir surec izlemisti esinin tadavisinde tesa olmusmuydu yazarsan cok sevinirimm...allah cocuguna uzun omurler versin...

Merhaba,
Bende tedavimi Novaart ta yaptırdım. Doktorum mehmet hoca. Tedaviye başlamadan önce birçok doktor ve merkezle görüştük. Tek güvenilir yer ve doktorlar novaartta bana göre. Durum hakkında abartmadan açık ve net konuşuyor hocalar. Ben 38 yaşındayım ve 6cm çikolata kistim var. Mehmet hoca muayeneden sonra en az sağlam 6 yumurta çıkar buda bize yeter demişti. 19 yumurtam toplandı. 3. Güne 6 tane 1. kalite embiriyo geldi. 2 tane transfer edildi 4 tane donduruldu. bugün transferim 15. Günü. Pozitif sonucumu 11. Günümde aldım çok şükür. Değerlerimde gayet düzenli yükseliyor. Nova Art' ı Mehmet ve Ahmet hocayı kesinlikle tavsiye ederim. Allah isteyen herjese hakkında hayırlısını versin. Sormak istediğin başka sorunuz olursayardımcı olnak isterim. Bende doktor ve merkez araştırırken karar vermekte çok zorlandım. Ama şimdi sonucum negatif bile olsaydı doğru kararı verdiğim için çok mutluyum.
merhaba bende novaartta aşılama düşünüyorum ücret nasıl bişey olur acaba bide tüp bebek yapalım diye aşılamayı özellikle tutturmama diye bişey duydum olabilirmi .

sagol cnm..hepımıze versın allah..
Bebeğiniz hayırlı olsun Allah sağlıkla kcağınıza versin kalp atışlarını duyabildiniz mi
Ben de tüp bebekle gebe kalmıştım ama 8 haftalık olması gerekirken 6 haftada kalmıştı kalp atışlarını duyamamıştık ne yazıkki
O yüzden soruyorum duyanları gördümmüde çok seviniyorum:)

Bebeğiniz hayırlı olsun Allah sağlıkla kcağınıza versin kalp atışlarını duyabildiniz mi
Ben de tüp bebekle gebe kalmıştım ama 8 haftalık olması gerekirken 6 haftada kalmıştı kalp atışlarını duyamamıştık ne yazıkki
O yüzden soruyorum duyanları gördümmüde çok seviniyorum:)
cnm ya daha duymadım..ınsallah duyarız..allah hpımızın yardımcısı olsun..

Yaa. O kadar sevindimki bana moral oldun canim.esimin sperm morfolojisi sifir ileri hizli yok ve dna hasari 55.menagon igne ve takviyel ilac verdi.sigarayi birak 3 ay sonra spermlerin duzelse bile spermini tesa ile alcaz dedi.sizin nasil bir surec izlemisti esinin tadavisinde tesa olmusmuydu yazarsan cok sevinirimm...allah cocuguna uzun omurler versin...
canim bnm esimde morfoloji 0 toplam sperm 3 milyon cikti ileri hizli yok gibiydi..bana bakti sorun gormedi..bnm esim sigarayi tedaviden 6 ay once birakmisti bu doktora baslamadan ve varikosel ameliyati olmustu..bendede sorun gormeyince basliyoruz bu ay tedaviye dedi basladik ama transferi yaparken uzulme dedi olmazsa hmn arkasindan tese yapar yeniden yapariz insallah o zaman olur dedi ama bizim oldu cok sukur tese olmadan ama doktorum mukemmel biri..ikincimde de ona giderim insallah baska birini dusunmem heralde :)

canim bnm esimde morfoloji 0 toplam sperm 3 milyon cikti ileri hizli yok gibiydi..bana bakti sorun gormedi..bnm esim sigarayi tedaviden 6 ay once birakmisti bu doktora baslamadan ve varikosel ameliyati olmustu..bendede sorun gormeyince basliyoruz bu ay tedaviye dedi basladik ama transferi yaparken uzulme dedi olmazsa hmn arkasindan tese yapar yeniden yapariz insallah o zaman olur dedi ama bizim oldu cok sukur tese olmadan ama doktorum mukemmel biri..ikincimde de ona giderim insallah baska birini dusunmem heralde :)
Ne guzel canimm darisi basima ne diyeyim,bu surec beni cok yordu,allahim hayirlisini nasip etsin...

genelik testi yaptılar size. Haziran 12de Hulusi bey yaptı transferi. Hiçbiri yaramadı. Buna da Yaşamaz diye 2.gün transfer ettiler. Pozitif çok şükür. Hatta dayanamayıp 8. Gün test yaptım ben. Benim anlamadigim bana pihtilasmayla ilgili hiç test yapılmadan neden haber verdiler:KK43:
cnm selam..nasıl gıdıyor hamlılelık...hangı ılacları kullanıyorsun???benı ıgneler cok yoruyor..hıbor..neupogen...sen bıraktınmı...??

Acıbadem hastenesini de ekler misiniz? Ben orada yaptırıyorum ve başka tüp bebek tedavisi gören varsa sonuçlarını merak ediyorum.

Merhaba. Baskentte hulusi beye gittim arkadasin tavsiyesiyle. Henuz sonuc almadim ama opuda uyutamadilar beni. Narkoz etki etmedi. Canli canli ciglik cigliga to plandi yumurtalar. Ve pihtilasma testing falan yapilmadan standart herkese ayni ilaci verio. Kanamam oldu transferdn 2gun sonra. Ve hibor kan sulandirici(Kimle konustuysam doktorum gerek duymadi dior.) Bende asiri mide bulntisi yapti. Dayanilck gibi deil. Aradim msj yazdim geri donus yok. Her bunye ayni deilken herkese nasil ayni ilaclar verilir. Transfer oldubitti neden geri donulmez hastaya? Doktorumu acaip sevmistim alma bes dk oturup knusamiosunki. Ve tedavi oncesi birsuru bitkisel pahali ilac. Google-da bile bulamadim kullanan yorum yada aciklama.
Bidaha gidermiyim. Sanmam...
Ben de hulusi beyin hastasıyım gidip geldikçe sohbet ettiğim kişilerle tamamen aynı değildi ilaçlar. Benim 2. denemem beklemedeyim. Bence kişiye özel tedavi uyguluyor. Kan sulandırıcı hibor 2. denemesi olan ya da düşüğü olana veriyor. Sonucum henüz belli değil ama olmasa yine giderim işinde çok iyi bir doktor ben çok sevdim. Senin de sonucun pozitif olmuş hayırlı olsun.

kızlar merhaba,
benim de eşimde sorun var. sperm sayısı çok çok az, hareket yok ve dna hasarı var. Kaan hocanın verdiği ilaçlar ile dna hasarı %30 un altına düştü, sperm sayısı çoğaldı ancak ancak normal yolla gebelik olmadı. Şuan yine sorun olduğunu düşünüyoruz. Erkek infertitisi sorunu olup tüp bebek yapıp başarı elde ettiğiniz hastane, tüp bebek merkezi tavsiyeniz neresidir? şimdiden herkese teşekkürler.

Merhaba hanimlar.zekai tahirde tedavi goren var mi aranizda merak ettiklerimi sormak istiyorum.

Aynen canım bizde de öyle oldu. Aygül hanım tüp bebeğe engel değil dedi müfit hoca derhal tedavi yoksa bırak normali tüple bile olmaz dedi. Eşimin tedavisi bitsin bahçeciye de gidebilirim diye düşnüyorum
Merhab yunu ne yaptin esinin degerleri duzeldimi tekrar dendinzmi

Merhab yunu ne yaptin esinin degerleri duzeldimi tekrar dendinzmi
Canımmm merhaba. Eşimin sadece morfoloji artmıyo onun dışındakiler düZeldi mecbur tekrar deniycez ama haftaya histeroskopi yapılacak bana emin olmak için canım önümüzdeki adetle de tedaviye başlıycaz sen napıosun nasıl gidiyo

Canımmm merhaba. Eşimin sadece morfoloji artmıyo onun dışındakiler düZeldi mecbur tekrar deniycez ama haftaya histeroskopi yapılacak bana emin olmak için canım önümüzdeki adetle de tedaviye başlıycaz sen napıosun nasıl gidiyo
Bizimde oyle dna hasari cok duzeldi 11 e dustu ama morfoliju sifir.kaan hoca biraz normal deneyin sonra tupe gecin dedi.3 ay normal denicez sonra spermi tesa dan alcaz ve yine denicez...

Hulusi beyin Ozel yeri varmi

X