Popüler Konu Tüp Bebek Merkezleri Başarı Oranı anketi Ankara Tüp Bebek Merkezleri

Ankara'da Bulunan Tüp Bebek Merkezlerinin başarı anketi

• Ankete Katılan
    344
merhaba,yaşadığım deneyimlerimi paylaşmak istedim burada, prof.hakan yaralı'ya lk gittiğimizde hiç sorunumuzun olmadığını sebepsiz gebe kalamadığımız teşhisini koydu hakan yaralı, ilkinde çakarız dedi aynen bu şekilde
daha sonra tedavii boyunca onu görmedim dr.mehtap hanım baktı.yumurta toplama işlemini kim yaptı bilmiyorum çünki anesteziliydim. 2-3 gün çok ağrım oldu. 3.gün sonunda 16 tane kaliteli embriyomuz oldu sevinçten havada ucuyoduk bide hakan hocaya güvendiğimiz için ama hakan hoca 5. gün transfer edelim dedi,pazar sabahı sevinçli bir şekilde gittik hakan hoca odasına cagırdı yanında kızı da vardı ayakta bekliyodu. hakan hoca çok gergin bişekilde surat beş karış 16 kaliteli embriyodan sadece 2 tane kaldığını ve onlarında en düşük kalitede oldugunu söyledi.biz o an zaten çöktük ne oldugunu anlayamz hale geldik bize süpriz olabilecğini söyledi (ilk gittiğimizde kesin çakarız diyen adam şimdi hadi bize süpriz yap dedi) kızı o sıradabişey söylemeye kalktı kızına öyle bir bağıdırmitlerimiz,hayallerimiz,paramız uçup gitti.daha sonra görüşmek için çagırdı küçük esnaflar gibi sürekli bize küsmeyin yine gelin dedei,(kaç defa dediğini sayamadım) 2 ay sonra ben cağırmadan gelin dedi. sanki o paralar kolay toplanıyomuş gibi.... muhasabeye ilk gittiğimizde 5100 tl dediler ben de 5000 yeter hearlde dedim.muhasabe deki bayan hocamız kabul etmiyo dedi ve biz karı koca haccetepe personeliyiz. saolsun sağlıkcılara cok destek veriyo!para konusunda birşey beklemeyin. transferi 5.gün değilde her zaman ki gibi 3.gün yapsaydı tutmasaydı bile en az 14 çok kaliteli embriyomuz dondurulmuş olacaktı ve tekrar o hormon ilaçlarını almak zorunda kalmayacaktım.ve ayrıca tedavi parası da ödemeyecektim ama sürekli bize tekrar gelin diyen hakan bey tek kuruş indirimden bahsetmedi bile. bu anlattıklarımın her kelimesi doğrudur.bir daha hayatta gitmem ve kimseye de tavsiye etmem . zaten hakan hocayı ilk gittiğinizde ve transfer sırasında görüyorsuz..

selam kızlar
anket sonuçlanmamış ama ben merak ediyorum genartta tedavi olup tüp bebek yaptıran var mı

Merhaba arkadaşım yazmakta geçmi kaldım bilmiyorum ama inşallah bi faydası dokunur...
Ben subat ayında genart ta tup bebek tedavısı gordum.sonuc pozıtıftı.fakat gebeliğimin 9.haftasında bebegımın kalbının durması sonucu kürtaj olmak zorunda kaldım.
Merkeze gelınce cok çok memnun kaldım.doktorum sertaç beydı.mukemmel bırı.aysun hnm ıcınde çok olumlu seyler duydum ama.
benım ilk tedavimdı. bizde sorun sperm azlığıydı.

Merkez ,hemsıreler,ılgı alaka kusursuz.randevular cok duzenlı.hıc bekleme yada bı aksaklık yasamadım.olumsuz hıc bısey yazamam.hele de esas amaçları para kazanmakmış gibi bişey hiç hissetmedim.böylesine özel ve yorucu süreçte hep destek oldu doktorum.tedavımde de keşke şu şöyle olsaydı dılebıleceğim aklıma takılan bı tane bısey yok.gönül rahatlığı ile tavsıye ederım.sertaç hocaya çok güveniyorum.2.tedavımde allah nasip eder bi aksilik olmazsa haftaya yine orda başlıcak.
sana bol şans canım...rabbım emeklerimizi boşa çıkarmasın.
sorun olursa burdan yada özelden ıstediğin zaman sorabilirsin.

Merhaba arkadaşım yazmakta geçmi kaldım bilmiyorum ama inşallah bi faydası dokunur...
Ben subat ayında genart ta tup bebek tedavısı gordum.sonuc pozıtıftı.fakat gebeliğimin 9.haftasında bebegımın kalbının durması sonucu kürtaj olmak zorunda kaldım.
Merkeze gelınce cok çok memnun kaldım.doktorum sertaç beydı.mukemmel bırı.aysun hnm ıcınde çok olumlu seyler duydum ama.
benım ilk tedavimdı. bizde sorun sperm azlığıydı.

Merkez ,hemsıreler,ılgı alaka kusursuz.randevular cok duzenlı.hıc bekleme yada bı aksaklık yasamadım.olumsuz hıc bısey yazamam.hele de esas amaçları para kazanmakmış gibi bişey hiç hissetmedim.böylesine özel ve yorucu süreçte hep destek oldu doktorum.tedavımde de keşke şu şöyle olsaydı dılebıleceğim aklıma takılan bı tane bısey yok.gönül rahatlığı ile tavsıye ederım.sertaç hocaya çok güveniyorum.2.tedavımde allah nasip eder bi aksilik olmazsa haftaya yine orda başlıcak.
sana bol şans canım...rabbım emeklerimizi boşa çıkarmasın.
sorun olursa burdan yada özelden ıstediğin zaman sorabilirsin.

İnşallah güzel haberler verirsiniz buradan:)Allah yardomcınız olsun

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

İnşallah güzel haberler verirsiniz buradan:)Allah yardomcınız olsun

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

inşallah canım.inşallah yine hamile kalabilirim ve bu kez yavrumu kucağıma alabilirim.
rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın.hepimizin gönlüne göre versin inşallah...:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

merhaba,yaşadığım deneyimlerimi paylaşmak istedim burada, prof.hakan yaralı'ya lk gittiğimizde hiç sorunumuzun olmadığını sebepsiz gebe kalamadığımız teşhisini koydu hakan yaralı, ilkinde çakarız dedi aynen bu şekilde
daha sonra tedavii boyunca onu görmedim dr.mehtap hanım baktı.yumurta toplama işlemini kim yaptı bilmiyorumbaktı.yumurtaziliydim. 2-3 gün çok ağrım oldu. 3.gün sonunda 16 tane kaliteli embriyomuz oldu sevinçten havada ucuyoduk bide hakan hocaya güvendiğimiz için ama hakan hoca 5. gün transfer edelim dedi,pazar sabahı sevinçli bir şekilde gittik hakan hoca odasına cagırdı yanında kızı da vardı ayakta bekliyodu. hakan hoca çok gergin bişekilde surat beş karış 16 kaliteli embriyodan sadece 2 tane kaldığını ve onlarında en düşük kalitede oldugunu söyledi.biz o an zaten çöktük ne oldugunu anlayamz hale geldik bize süpriz olabilecğini söyledi (ilk gittiğimizde kesin çakarız diyen adam şimdi hadi bize süpriz yap dedi) kızı o sıradabişey söylemeye kalktı kızına öyle bir bağıdırmitlerimiz,hayallerimiz,paramız uçup gitti.daha sonra görüşmek için çagırdı küçük esnaflar gibi sürekli bize küsmeyin yine gelin dedei,(kaç defa dediğini sayamadım) 2 ay sonra ben cağırmadan gelin dedi. sanki o paralar kolay toplanıyomuş gibi.... muhasabeye ilk gittiğimizde 5100 tl dediler ben de 5000 yeter hearlde dedim.muhasabe deki bayan hocamız kabul etmiyo dedi ve biz karı koca haccetepe personeliyiz. saolsun sağlıkcılara cok destek veriyo!para konusunda birşey beklemeyin. transferi 5.gün değilde her zaman ki gibi 3.gün yapsaydı tutmasaydı bile en az 14 çok kaliteli embriyomuz dondurulmuş olacaktı ve tekrar o hormon ilaçlarını almak zorunda kalmayacaktım.ve ayrıca tedavi parası da ödemeyecektim ama sürekli bize tekrar gelin diyen hakan bey tek kuruş indirimden bahsetmedi bile. bu anlattıklarımın her kelimesi doğrudur.bir daha hayatta gitmem ve kimseye de tavsiye etmem . zaten hakan hocayı ilk gittiğinizde ve transfer sırasında görüyorsuz..

Merhaba buraya yeni uye oldum tup bebek surecini burada paylasmak dertlesmek icin, bende temmuz ayinda anatolia da listeye alındım 1 ağustosta transferim yapıldı. Su konuda haklısın hakan beyi ilk gittigimde ve transfer zamani gördüm yazdıklarını okurken senin adına üzüldüm , tup bebek sureci hic kolay değil insan böyle bir süreçte moralini iyi tutmalı benim ilk denemem tavsiye uzerine gittik ins sonuc pozitif olur hakan beyle transferden once konuştuğumuz da daha farklı olacagini beklerdim nedense sicak değildi ama transferden sonra çok guzel moral verdi. Kalbini genede karartma moralini bozma inş bundan sonrasi hayırlı guzel olur.

Anladigim kadariyla baskent hast. Hulisi hoca ve gogsen hoca hastalari tarafindan cok sevilmis, kotu bi yorum okumadim hatta diger sitelerde de yorum var yazilana gore negatif sonuc alsalar bile tekrar gideceklerini yazmislar.
Nasil bi muamele cok merak ettim, insan memnuniyeti zordur cunku

Anladigim kadariyla baskent hast. Hulisi hoca ve gogsen hoca hastalari tarafindan cok sevilmis, kotu bi yorum okumadim hatta diger sitelerde de yorum var yazilana gore negatif sonuc alsalar bile tekrar gideceklerini yazmislar.
Nasil bi muamele cok merak ettim, insan memnuniyeti zordur cunku

Evet ben de yorumlara ve bir tanıdığın tavsiyesi üzerine seçtim Hulusi hocayı.inşallah hayırlı olur. Karar vermek cok zor gerçekten.allah yardımcımız olsun..

Evet ben de yorumlara ve bir tanıdığın tavsiyesi üzerine seçtim Hulusi hocayı.inşallah hayırlı olur. Karar vermek cok zor gerçekten.allah yardımcımız olsun..

Hulisi hoca cok yogunmus bende gogsen beye gitcem hakkimizda hayirlisl olsun.

Merhaba,
Sizlerden gelen talep doğrultusunda böyle bir anket açmamız istendi.

- Ankete oy verirken seçeceğiniz merkez aracılığı ile anne olmuş şartı aranmaktadır.
- Cevap seçenekleri içinde olmayan merkezleri lütfen bize bildirin ki ekleyelim.
- Diğer iller için lütfen benimle iletişime geçiniz
Bursa içinde yaparmısınız lütfen.çok sevinicem

özel mesaj butonun nu bulamadım ya. liste olarak göndericektim bursadaki merkzleri?

ekranın sol tarafında profil bilgilerimiz var her mesajda çıkan işte o bilgilerin en altında özel mesaj at seçeneği var.oraya giriş yapıp listeyi yollayabilirsin..
Kazen in profilinde o seçenek sende görünmüyorsa bana yolla listeyi ben ilgilenirim..

ekranın sol tarafında profil bilgilerimiz var her mesajda çıkan işte o bilgilerin en altında özel mesaj at seçeneği var.oraya giriş yapıp listeyi yollayabilirsin..
Kazen in profilinde o seçenek sende görünmüyorsa bana yolla listeyi ben ilgilenirim..
yaptım canım çok saol:KK15:

Novaart tüp bebek merkezi. Mehmet Erdem ve Ahmet Erdem hocalarda çok başarılı. Çok yoğun olmalarından belli.ankette yoktu oy kullanamadım. Ankalife 'a da gittim ama hiç hoşlanmadım

Novaart tüp bebek merkezi. Mehmet Erdem ve Ahmet Erdem hocalarda çok başarılı. Çok yoğun olmalarından belli.ankette yoktu oy kullanamadım. Ankalife 'a da gittim ama hiç hoşlanmadım
Ben bu merkezlerin cok pahali oldugunu duymustum gazide tedaviyi yapmiyor demi,
Anlasmali kurumlar vardir

Gazi hastanesinde de tüp bebek yapılıyor ama bu isimler hastanede yapmıyor, özel yerleri olduğu için. Ben rica etmiştim ilaçlar için SGK dan rapor çıkarttı Mehmet hoca bana. İlaçlara çok az bi ücret ödedim. Yine de özel bi tüp merkezine göre uygundu. Başka yer 7 istiyorsa burası 4-5 istiyor

X