Tüp Bebek Merkezleri Şişli Memorial Tüp Bebek Merkezi'nde tedavi görenler

arkadaslar merhabaa. beni de araniza alir msininz? 29 yasimdayim. 2 yildir cocuk istiyoruz olmuyor. esimde problem cikmadi ama, bende rezerv azligi var. amh oranim 1,5 cikti almanya'dan gelecem tedavi icin. aralik 14 'de ist'da olup kismetse 24 u gibi tedaviye baslicam. ama, doktor icin amerikan hastanesi diye yola cikmisken acibadem ve memorial'i duydum sonra. simdi de acaba semra hanim'a mi gitsem diye dusunuyorm. yatip kalkip araligin gelmesini bekliyorum. siz ne onerirsiniz? yardimci olursnaiz cook sevinirim..
Canım benim.hiç endişelenme.ben bu ekimde tüp bebek tedavisi yaptırdım.tüpler kapalıdır ve amh 0.6 idi.rabbim bağışlar şükür hamileyim.tedavimi memorialda nur hanım yaptı.çok ama çok iyi bir doktor. Şimdi medical park göztepe de. Inşallah hakkında hayırlısı olur

Tabikiii:) hoşgeldinizzz:) amh 1,5 Çokta Dediğiniz kadar kötü bir değer değil benimde 1,6 idi iyi denmişti... Memorıal ı düşünürseniz inşallah mutlu olursunuz sonunda . Gercek ekip çalışması ve laboratuvar ı çok kaliteli... Dua ile... Allah yardımcınız olsun...Rabbim ümitlerimizi boş çıkarmasın
cook tesekkur ederimm :) bana moral oldunuz. amiinnn, insallah hepimizin yuzunu guldursun allah.. sizin ilk denemeniz mi?

Canım benim.hiç endişelenme.ben bu ekimde tüp bebek tedavisi yaptırdım.tüpler kapalıdır ve amh 0.6 idi.rabbim bağışlar şükür hamileyim.tedavimi memorialda nur hanım yaptı.çok ama çok iyi bir doktor. Şimdi medical park göztepe de. Inşallah hakkında hayırlısı olur
canimm hayirli ugurlu olsun. allah, saglikla kucagina almayi nasip etsin insallah.. o kadar sevindim ki anlatamam.. boyle guzel haberler duymak hepimize bir umut oluyor. darisi da hepimizin basina insallah. cook cok mutlu ol bebisinle omur boyu insallah..

arkadaslar herkese iyi aksamlar,

ben de kararimi verdim. herkes cok memnun sisli memorial'dan. yarin arayip aralik sonu icin randevu almaya calisacam. sizce randevuyu hemen verirler mi? bir de hangi doktoru onerirsiniz? allah, emeklerimizin karsiligini versin ve hepimizin yuzunu guldursun insallah..

arkadaslar herkese iyi aksamlar,

ben de kararimi verdim. herkes cok memnun sisli memorial'dan. yarin arayip aralik sonu icin randevu almaya calisacam. sizce randevuyu hemen verirler mi? bir de hangi doktoru onerirsiniz? allah, emeklerimizin karsiligini versin ve hepimizin yuzunu guldursun insallah..

ocağın başında da ben alıcam randevu canım :) peş peşe tedavilerimiz olacak hadii bakalım :) inşallah pozitif sonuç alırıız ikimizde ve isteyip dileyen ve bu yolda emek veren herkessssss :)

bana da hande hanım, ayşe ve yalın hanımı söylediler. canım bi de zaten her hasta ile prof.dr.semra kahraman görüşüyormuş. ben aralık ayı için öngörüşme yapalım diye aradım. randevumu yücel şahine verdiler 15 dk sonrasına da semra hanıma vermişlerdi.

canimm hayirli ugurlu olsun. allah, saglikla kucagina almayi nasip etsin insallah.. o kadar sevindim ki anlatamam.. boyle guzel haberler duymak hepimize bir umut oluyor. darisi da hepimizin basina insallah. cook cok mutlu ol bebisinle omur boyu insallah..
Inşallah canım.hepimiz için maddi ve manevi yıpratıcı bir süreç..umarım herkes hayırlısıyla yavrularına biran önce kavuşur ya.dua edelim birbirimize:KK33:

Canım Semra hanımı ıste yalın yanlış oldu aylın hanım ayse ve hande hanım bu 3 ıyı ve ılgılıler mucızene kavusursun ınsallah

ayyy inşallahhhhh kavuşurum. bu dediğin kişileri aklıma yazdım inşallah ocakta gidip başliyicam. heyecan ve korku tavan ypatı :)

cook tesekkur ederimm :) bana moral oldunuz. amiinnn, insallah hepimizin yuzunu guldursun allah.. sizin ilk denemeniz mi?
Amin inşallah... Evet ilk denememdi... Inşallah şimdilik bir sıkıntı yok inşllh böyle devam eder... Rabbim herkese bu duyguyu nasip eder

ocağın başında da ben alıcam randevu canım :) peş peşe tedavilerimiz olacak hadii bakalım :) inşallah pozitif sonuç alırıız ikimizde ve isteyip dileyen ve bu yolda emek veren herkessssss :)

bana da hande hanım, ayşe ve yalın hanımı söylediler. canım bi de zaten her hasta ile prof.dr.semra kahraman görüşüyormuş. ben aralık ayı için öngörüşme yapalım diye aradım. randevumu yücel şahine verdiler 15 dk sonrasına da semra hanıma vermişlerdi.
amiinn canimm. belki orada karsilasiriz bile :) insallah ikimiz, buradaki arkadaslarimz ve isteyen herkes bebisine kavusur.peki, sen ne zaman aramistn randevu icin? insallah gec kalmamisimdir ya. yarin aricam. sana da haber veririm :)

amiinn canimm. belki orada karsilasiriz bile :) insallah ikimiz, buradaki arkadaslarimz ve isteyen herkes bebisine kavusur.peki, sen ne zaman aramistn randevu icin? insallah gec kalmamisimdir ya. yarin aricam. sana da haber veririm :)

canim ben 20 kasimda arayip gorusmustum .insallah karsilasiriz ve dogumlarimiz pespese olur :)) konusuruz bebislerimizden :) mutlama haber ver canimmm

X