Tüp Bebek Merkezleri Şişli Memorial Tüp Bebek Merkezi'nde tedavi görenler

canım benim asıl sana hayırlı olsun gelmiş bebişin
çook sevindim
inşallah sağsalim alırsın kucağına:KK16:
buarada çok pahalıymış :KK43: ama napalım ayarlıycaz bişekilde inşallah olur

sağol canım darısı başına olsun..
evet pahalı ama merkez cok iyi en önemlisi labaratuarı cok iyi.
inşallah sende mutlu ayrılırsın canımmm

yeni başlık acılmış hayırlı ugurlu olsun...
bende nur hanımla tedavi olup hamile kalıp bebeğini dogurup 6 aylık etmiş bir anneyim:))) uff ne uzunnn yazdım.. ikinci bebeğimi dusunuyorumm tekrar nur hanıma gideceğim Allah izin verirse....
herkese kolaylıklar diliyorum

Merhaba arkadaşlar ben geldim. Bugün çok mutluyum. Süresi geçmiş tüp bebek raporumu (Daha önce kullanmamıştım) memorial kabul ediyor ve 400 euro indirim yapıyor. İnşallah bu sefer bebişime kavuşurum. Bir aksilik çıkmazsa ocaktaki adetimle memorialdayım.

Topik hayırlı olsun kızlar. Ben de Memorial'da 2 defa tüp bebek denedim. İlkinde hamile kaldım ancak bebeğimi kaybettim. İkincisinde temmuzda denedim. maalesef hamilelik oluşmadı. 3 tane dondurulmuşum var. Kasımda dondurulmuşları deneyeceğim. Memorial'dan ve Nur Hanımdan çok memnunum. Doktor değil bir abla , dost benim için :) Memorial laboratuvarı da çok iyi. Bebeğim olana kadar orada denerim. Başka yere gitmeyi hiç düşünmedim.

Nurme canım ben de kasımda tekrar deneyeceğim. İnşallah ikimizin de bu sefer yüzü güler. Dualarım seninle... :KK16:

Topik hayırlı olsun kızlar. Ben de Memorial'da 2 defa tüp bebek denedim. İlkinde hamile kaldım ancak bebeğimi kaybettim. İkincisinde temmuzda denedim. maalesef hamilelik oluşmadı. 3 tane dondurulmuşum var. Kasımda dondurulmuşları deneyeceğim. Memorial'dan ve Nur Hanımdan çok memnunum. Doktor değil bir abla , dost benim için :) Memorial laboratuvarı da çok iyi. Bebeğim olana kadar orada denerim. Başka yere gitmeyi hiç düşünmedim.

Nurme canım ben de kasımda tekrar deneyeceğim. İnşallah ikimizin de bu sefer yüzü güler. Dualarım seninle... :KK16:

akasya hayırlı olsun canım inşallah meleğin gelir canımm

En son bildiğim yalnış hatırlamıyorsam arkadaş ağustos ayında tedavi görmüştü ve ilgiden de memnun kalmıştı. Bir ara olan karışık durum düzene girmişti. Ancak yeni dr.lar hakkında pek bilgim yok. Eskilerden Nur hanım çok tafsiyye edilen bir dr. Tüm hastaları çok memnundu. Semra hanım (unite sorumlusu) alanında çok başarılı, zor hastalarla uğraşmayı seviyor. Pgt açısından da Memoryali tafsiyye ederim. Bence bir ön görüşme yapmanda fayda var.

İnşeAllah donmuşlarım bana sağlıklı bebiş olarak geri dönerler. Başka hiç bir şeye ihtiyaç kalmaz. Ancak düşündüğümün aksine bir durum olursa, ben de Memoryale geçicem.

Ön görüşme için tel.da ücret bildirilse de ön görüşme ücretsizdir. Tüp bebek fiyatları 2100 euro+ilaçlar 1000-2000tl arası, pgt embrio başına array yöntemi ile 350 dolar (yalnış hatırlamıyorsam). Umarım az da olsa yardımcı ola bilmişimdir.

Mustafa beyi de araştır istersen, yeni hastanesi Medipol.
benm anlamadıgım raporlu fiyatlar şimdi benm raporum cıkıcak fakat ilaç hariç 1800 euro diyolar ilaçları devlet karşılamıomu zaten şu işi bi anlamadım

benm anlamadıgım raporlu fiyatlar şimdi benm raporum cıkıcak fakat ilaç hariç 1800 euro diyolar ilaçları devlet karşılamıomu zaten şu işi bi anlamadım

Canım memorialın sgk anlaşması yok. Raporu olanlara sadece 400 euro indirim yapılıyor. Sgk anlaşması olmadığı için ilaçlarda raporunu kullanamıyorsun. Kendin almak zorundasın devlet ödemiyor.

benim salı günü transferim oldu beklemedeyim. Hastanenin yakınında bir eczane ilaçlarda baya bir indirim yapıyor. Gitmeden önce birkaç eczeneden ganol f fiyatını öğrenip gidin bana ganol f 450 için 330 dan indirip 200 e verdiler toplamda ilaçlara 800 tl verdim

senin problemin nedir benimde 8 haftelık düştü

tedavileriniz hayırlı olsun Nur hanım hala orada dimi..ilaçları devlette yazdıramazmıyız raporlu olunca acaba

benim salı günü transferim oldu beklemedeyim. Hastanenin yakınında bir eczane ilaçlarda baya bir indirim yapıyor. Gitmeden önce birkaç eczeneden ganol f fiyatını öğrenip gidin bana ganol f 450 için 330 dan indirip 200 e verdiler toplamda ilaçlara 800 tl verdim

raporsuz aldınız dimi ilaçları

5.gün transferiysen yarın test günün. Güzel haberler alman nasip olsun inşaallah.

Merhaba arkadaşlar, Memorial topiği kapanmış, bende yeni açmak istedim. Ben geçtiğimiz Haziran ayında 2. tedavime Mustafa Bey ile başlayacaktım ama benim adetimden 2 gün önce oradan ayrıldı. Bende başka merkeze geçtim, orda 2 transferim daha oldu ve maalesef negatif sonuçlar aldım.

4. deneme için Memoriala gitmek istiyorum. Oradaki doktorların çoğu ayrılmış, yeni doktorlar başlamış. Yakın zamanda tedavi görenler memnun kaldınız mı. Daha önce ilgisizlik ve kötü muameleden şikayetçi olan arkadaşlar vardı. Yardımcı olursanız sevinirim. Herkese iyi bayramlar.:KK17:

Geçen televizyonda yayınlanmış Önce Çocuğum Programı'nda Tgrt Haber Tv'de şişli memorial hastanesinde çalışan Prof.Dr. Semra Kahraman ayrıca Tüp Bebek Merkez Başkanı'ymış ve çok umut dolu konuşuyordu. Banada yengem haber verdi tüp bebek için programı kaçırdım. Ama siteleride var ordan izledim sende izleyebilirsin.. Çok bilgili ve tecrübeli gidenleri çoğu tüp bebekte olumlu dönüyorlarmış.
siteleri bu buradan izleyebilirsin. Hadi inşallah sanada umut olur..
Önce Çocuğum

Herkese Merhaba,

Bende Ağustos ayında şişi memorial da başladım tedavime ancak opu işlemi sonrası ohss riskim yüksek olduğu için embriyolarım donduruldu ve bu ay transferim olacak...
Ben merkezden gayet memnunum pko hastası olmama rağmen ve yüksek ohss riskim bulunmasına rağmen öyle iyi ayarladılar ki ilaç dozlarımı çok şükür sorunsuz atlattık opuyu:)Memorial da tekbir doktor olarak düşünmemek gerekiyor aslında onlar bir ekip her öğlen toplanıp her hastanın dosyası tartışılıyor ona göre tedavi gidişatı belirleniyor...He tabii ki özellikle bir doktoru seçip tercihim ondan yana diyebiliyoruz şahsen ben mustecep beyden çok memnunum çok ilgili nur hanım da aynı şekilde pko durumum olduğu için semra hanımda görmek istedi beni...Aslında birkaç doktorun bakması iyi bence birinin gözünden kaçan bir şey olsa diğeri yakalar gibi geliyor:)ama yinede kendi doktorumdan vazgeçmem neysee:KK9::KK9::KK9:

Gelelim banaa...Önümüzdeki hafta başıdonmuş bebişlerimle transferim olarak doktorum çift embriyo olabilir dedi ancak ikiz gebelik kesinlikle istemiyorum fakat tek embriyo ile de şansım düşük oluyor kafam karışık ne yapmalıyım fikir verecek olan var mıı??Veya tecrübelerini aktarmak isteyeenn???

canım inşallah rabbim hakkımızdan hayırlısını versin kaçı gbi başlıyorsun
inşallah denk geliriz görüşmek isterim ben 20 gibi olcam adet inşallah son
olur akasyam

X