Tüp Bebek Merkezleri Şişli Memorial Tüp Bebek Merkezi'nde tedavi görenler

Ayrıntılı ultrason yaptiran varmi nerede ve nekadara yaptırdıniz arkadaş lar

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

aytintili ultrason derken Rahim Filmindenmi bahsediyorsun.. ben Findikzade Radyomarda 300 TL ye yaptirmistim 6 ay once.. adet olunca ariyorsun sana gun veriyorlar.. hemen aliyorsun 5 dk suruyor..
Ayrica Memorialda rahim filmi cekiyor isteyen hastalarina.

Son düzenleme:
aytintili ultrason derken Rahim Filmindenmi bahsediyorsun.. ben Findikzade Radyomarda 300 TL ye yaptirmistim 6 ay once.. adet olunca ariyorsun sana gun veriyorlar.. hemen aliyorsun 5 dk suruyor..
Ayrica Memorialda rahim filmi cekiyor isteyen hastalarina.

16. Haftada bebek icin

Ayrıntılı ultrason yaptiran varmi nerede ve nekadara yaptırdıniz arkadaş lar

Canim ben atasehir memorial Arda Lembete devam ediyorum. Benim ayrintilimi da Arda Bey yapti. Acibadem sigorta indirimi ile 400 odedim.

İki günönce test yaptırdım, bu gün de tekrar yaptırdım. Çok şükür değerim ikiye katlamış. Yani ufukta bir şeyler var. Darısı bütün çabalayanlar için olsun.

Sumeyye burdan da tebrik ederim☺☺☺:) Rabbim saglikla kavustursun..

Benim eşimde de sperm sorunu var. sizin sperm sayınız nedir? ne dediler size?

cnm bizdede sperm sorunu var sayi 200 bin ve morfoloji 0 canli hucrede cok az... size ne verdiler.. bize sadece proxeed verdiler.. ben birde esime antioxidant kullandiriyorum.. birde ari sutu.. tabi ari sutunu bende kullaniyorum..

Arkadaşlar mrb , biz umut tüp bebekte denediğimiz1 . Tüp bebekte maalesef negatif sonucunu aldık :KK43: orayı tercih etme sebebimiz eşimin azosperm oluşu , yani Dr Emre bakırcIoğlu için gitmiştik. Eşim mikrotese oldu , benden 13 tane yumurta toplandı 10 tanesini işleme aldılar ertesi güne 5 tanesi döllenebilmişti. Sonra 3. Gün arayıp herşeyin yolunda olduğunu ve trransfer için 5. Günü beklememizi söylediler. Transfer günü sadece iki tane orta kalitede embriyomuz kalmıştı ve ikisine de transfer ettiler . Orta kalite olmasının sebebini de spermlerden bağladılar . Sonuç nagatif hüsran:KK43: çok uzun yazdım affedin sizlere sormak istediğim memorıaldan memnunmusunuz aklımda kalmıştı hep , malum bizim problemimiz erkek infertilitesi azospermle ilgilenen bir Dr var mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim , yaklaşımdan ilgi alakadan teknolojik imkanlardan kısaca memnunmusunuz önerirmisiniz?

Arkadaşlar mrb , biz umut tüp bebekte denediğimiz1 . Tüp bebekte maalesef negatif sonucunu aldık :KK43: orayı tercih etme sebebimiz eşimin azosperm oluşu , yani Dr Emre bakırcIoğlu için gitmiştik. Eşim mikrotese oldu , benden 13 tane yumurta toplandı 10 tanesini işleme aldılar ertesi güne 5 tanesi döllenebilmişti. Sonra 3. Gün arayıp herşeyin yolunda olduğunu ve trransfer için 5. Günü beklememizi söylediler. Transfer günü sadece iki tane orta kalitede embriyomuz kalmıştı ve ikisine de transfer ettiler . Orta kalite olmasının sebebini de spermlerden bağladılar . Sonuç nagatif hüsran:KK43: çok uzun yazdım affedin sizlere sormak istediğim memorıaldan memnunmusunuz aklımda kalmıştı hep , malum bizim problemimiz erkek infertilitesi azospermle ilgilenen bir Dr var mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim , yaklaşımdan ilgi alakadan teknolojik imkanlardan kısaca memnunmusunuz önerirmisiniz?

cnm memorial ozellikle erkek infertilitesinde cok iyi.. hem labort. hemde doktor konusunda... cok gecmis olsun umarim son negatifin olur..

X