ne yapmaliyim

bukre

Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2013
24
0
33
Selamlar. Üniversite birinci sinf öğrencisiyim lise 3teyken dershanede bi hocamiz vardi tarih dersine giren tarih dersim çok zayifken onun sayesinde çok iyi düzeldi ve simdi tarih öğretmenliği okuyorum hal böyleyken ben teee lise 3teyken bu hocadan hoşlanmaya basladim bana sen tarih kazan ben seni asistan olarak alirim diyordu bana kazandigimda da daha asistanim olcaksin falan dedi neyse biz lisedeyken ben öğretmenler gününde doğum gününde vs küçük hediyeler aliyodum o da ayni şekilde küçük hediyelerle karsilik veriyordu bu durum duygularimi daha da tetikliyordu sonra geçen de bana kitap gönderdi hocamiz biraz sogukkanli ve baya oturakli birisi olduğundan bu küçük şeyler aklima soru işaretleri getirdi acaba onda da var mi bi seyler dedim ablama anlattim o bence var diyor bende arafta kaldim vazgecmekle devam etmek arasinda. Ne diyorsunuz cevabiniza gore bi şey daha daniscam bu konunun devamiyla ilgili hic anlamiyorum bu konulardan ilk gibi boyle duygularim o yüzden bi fikir verir misiniz bana....

sen kaç yaşındasın o kaç yaşında?

adam evli mi bekar mı?

4 yıllık bişey bu yani...

ya tamamen kızı gibi görüyosa seni!!!

benim eski edebiyat hocam, öğrencisiyle evlendi gecen sene.. adam öğrencisinin büyümesini beklemiş:) daha yeni öğretmenken gencken okuttuğu öğrencisiyle evli suan ve cok mutlular.. yas farkıda 10 küsür... neden olmasın:) bi İhtimal diyorumm

benim eski edebiyat hocam, öğrencisiyle evlendi gecen sene.. adam öğrencisinin büyümesini beklemiş:) daha yeni öğretmenken gencken okuttuğu öğrencisiyle evli suan ve cok mutlular.. yas farkıda 10 küsür... neden olmasın:) bi İhtimal diyorumm
Artık nasip diyorum :-). Teşekkür ederim yorum için :-)

X