Bachata sevenler yada daha önce hiç bilmeyenler; Buyrun..

Balkupu14

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2013
1.023
922
Bachata sevenler var mı kızlar aranızda. Ben bayılıyorum. Aşk dolu bir dans bencee. Kursuna gitmeyi çok isterim ama sevgilim hayatta gitmez onu böyle dans ederken düşünemiyorum zaten :KK9::KK9:

Tango aşkın dansı derler ama bana bu daha etkili geliyor. En beğendiğimde bu videodaki çift. Sizlerin fikrini merak ettim. :KK34:

[video=youtube;2cehkSxOLNA]http://www.youtube.com/watch?v=2cehkSxOLNA[/video]

Bachata sevenler var mı kızlar aranızda. Ben bayılıyorum. Aşk dolu bir dans bencee. Kursuna gitmeyi çok isterim ama sevgilim hayatta gitmez onu böyle dans ederken düşünemiyorum zaten :KK9::KK9:

Tango aşkın dansı derler ama bana bu daha etkili geliyor. En beğendiğimde bu videodaki çift. Sizlerin fikrini merak ettim. :KK34:

[video=youtube;2cehkSxOLNA]http://www.youtube.com/watch?v=2cehkSxOLNA[/video]

bu aşktan da öte şeylerin dansı bence:KK9:

Bachata, Tango'dan sonra dünyanın en seksi ikinci dansıdır. Tavsiye ederim. Bir şekilde erkek arkadaşınızı kandıran bence. Hem ilişkiniz için de iyi bir aktivite olabilir.

bachata evet yakın bir danstır parter ile yapıldıgında muhteşem bir dansdır.Mutlaka LAtin danslarını öğrenin kıvraklıgınız ve seksepaliteniz artar

Ben erkek arkadaşımla birlikte 3 aydır salsa ve bachata kursuna gidiyorum. Bachata dans ettiğiniz kişiye göre videodaki kadar yakın temas kurabileceğiniz yada kendinizden daha uzakta tutup uzak şekilde dans edebileceğiniz bir dans, bu dans videosunu izleyip yanılgıya düşen çok oluyor :KK9: Ben şahsen erkek arkadaşımı dans kursuna yazılmaya zor ikna ettim. Ama şimdi o benden daha çok seviyor ve iyi ki yazıldım diyor :KK34: Bu dans şekilleri her erkeğin yapabileceği ve kendilerine yakıştırdıkları, estetik duran danslar. Bence sizde erkek arkadaşlarınızı bir şekilde ikna edip bir kursa yazılmalısınız. Kesinlikle pişman olmayacaksınız :KK76:

Yaklaşık 1 sene oldu bayılıyorum salsa ve bachataya ama özellikle bachataya. Yakın ve seksi bir dans ancak bir kadın olarak her zaman sınırınızı koyabilirsiniz, hiçbir erkek sizi zorlamaz. Yakın durmak isterseniz yakın uzak durmak isterseniz temas etmeden de yapılabilir.

Salsa kursunda son yarım saat bachata figürleri de öğretiliyordu. Başta ben de çok önyargılıydım hatta pratiklere bile katılmadım. Ama sonra kendi kurs arkadaşlarımdan aklı başında olanlar ve kursta mimlediklerim dışındaki herkesle dans etmeye başladım. Tavrını belli edersen dans pratikleri ve gecelerde rahat dans edersin.

X