Evlat Edinme Evlat edinmede bekleme süresi

Evlat edinen annelerin paylaşım alanı. Prosedürler neler ? Neler yaşadık ? Neler yaşıyoruz ?

mispigi

Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2013
2
0
34
Merhaba,biz İzmir'den evlat edinmek için başvurduk.Geçtiğimiz eylülde onayımız çıktı.Erkek bebek evlat edinen ailelerokursa şayet ne kadar süre beklediklerini çok merak ediyorum??

öncelikle hayırlı olsun meleğin inşallah en kısa sürede gelir izmirde işlerin biraz yavaş olduğunu biliyorum bursada tam tersi çok hızlı
evlat edinenler lütfen duygularınızı bizimle paylaşın kısmında izmirden başvuranlar var orda sorarsan eminim daha sağlıklı bilgiler verirler
senide topiğimizde görmekten mutluluk duyarız :)

Merhaba,biz İzmir'den evlat edinmek için başvurduk.Geçtiğimiz eylülde onayımız çıktı.Erkek bebek evlat edinen ailelerokursa şayet ne kadar süre beklediklerini çok merak ediyorum??
Çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için.Hemen bakıyorum:)

Öncelikle hayırlı olsun. bizde izmirden başvurucaz baş vurmayla onay arasında ne kadar zaman geçiyor ev ziyaretine ne kadar zamanda geliyorlar. Keşke meleğime kavuşmuş olsaydım da ben de size yardımcı olabilseydim şimdiden teşekkürler.

X