Saç Uzatma Yöntemleri Hande Polat 'Tan saç uzatma formülü

hatice1717

Guru
Kayıtlı Üye
12 Mart 2013
401
78
35
Bayram tatili nedeniyle Derya BAYKAL'ın programların kısa kısa bölümlerinin tekrarı vardı orda bir bayan hızlı saç uzatma formülünü verdi ve ay sonunda 4 cm uzatma garantisi vererek konuştu. hatta sinemaki yağının en hızlı saç uzatan yağ olduğunu söyledi ben aktarlara sordum bu yağı bulamadım propoliste çok pahalı bir yağ.

Hızlı saç uzatan formül

Hazırlanışı ve uygulanışı: 50 cc çörek otu yağı, 50 cc ceviz yağı, 50 cc. hint yağı, 50 cc badem yağı, 50 cc jojoba yağı bir kapta karıştırıyoruz. Bu malzemeler size yaklaşık 6 ay gidecektir.

Sinameki yağı en iyi bilinen saç uzatan yağdır. Mümkünse propolis koyun. Propolis saç temizlemesini sağlayacaktır.

Haftanın 3 günü sadece saç derisine masaj yaparak sürün en 1 saat bekletin ve ay sonunda 4cm uzatan bir yağdır.

formülün içine sinameki ve propoliside karıştırmıştı programda ..

Son düzenleme:
Bayram tatili nedeniyle Derya BAYKAL'ın programların kısa kısa bölümlerinin tekrarı vardı orda bir bayan hızlı saç uzatma formülünü verdi ve ay sonunda 4 cm uzatma garantisi vererek konuştu. hatta sinemaki yağının en hızlı saç uzatan yağ olduğunu söyledi ben aktarlara sordum bu yağı bulamadım propoliste çok pahalı bir yağ.

Hızlı saç uzatan formül

Hazırlanışı ve uygulanışı: 50 cc çörek otu yağı, 50 cc ceviz yağı, 500 cc. hint yağı, 500 cc badem yağı, 500 cc jojoba yağı bir kapta karıştırıyoruz. Bu malzemeler size yaklaşık 6 ay gidecektir.

Sinameki yağı en iyi bilinen saç uzatan yağdır. Mümkünse propolis koyun. Propolis saç temizlemesini sağlayacaktır.

Haftanın 3 günü sadece saç derisine masaj yaparak sürün 1 saat bekletin ve ay sonunda 4cm uzatan bir yağdır.

formülün içine sinameki ve propoliside karıştırmıştı programda ..

ilk ikisi 50 diğerleri 500 cc, bi hata var mı acaba ?

ben de iki yere sordum yok dedi ama suyuda aynı işlevi görür dedi orda zaten onu yapıyoruzda ne biliyim yağ sanki daha çok etki edecekmiş gibi geliyor. videoyu izleyen varsa orda en hızlı saç uzatan yağın sinemaki yağı olduğunu belirtti kendisi.

Acaba zeytin yağında sinemaki yapraklarını cam kavanozda ışık görmeyen yerde bekletsek bir süre bu yağı elde etmiş olurmuyuz :/

Acaba zeytin yağında sinemaki yapraklarını cam kavanozda ışık görmeyen yerde bekletsek bir süre bu yağı elde etmiş olurmuyuz :/

Canım hande polatın internet sitesinde var sizin dediğiniz ürün 59 tl civarında sanırım ama faydalı olurmu bilmiyorum bende saçım hızlı uzasın istiyorum...

Canım hande polatın internet sitesinde var sizin dediğiniz ürün 59 tl civarında sanırım ama faydalı olurmu bilmiyorum bende saçım hızlı uzasın istiyorum...

tşkler canım çok pahalı işe yararmı oda belli değil tam olarak 4 cm uzarmı saç bır ayda benim saçta çok zor çünkü bir çok ürün aldık bu zamana pek faydasını göremedıklerım oldu içinde hatta hiç faydası olmayanlar bile oldu. sinemaki suyurla idare edicez artık bu gidişle umarım aktarlara bu sınemakı yagı 6 7 milyona gelir :KK9:

tşkler canım çok pahalı işe yararmı oda belli değil tam olarak 4 cm uzarmı saç bır ayda benim saçta çok zor çünkü bir çok ürün aldık bu zamana pek faydasını göremedıklerım oldu içinde hatta hiç faydası olmayanlar bile oldu. sinemaki suyurla idare edicez artık bu gidişle umarım aktarlara bu sınemakı yagı 6 7 milyona gelir :KK9:

Sinameki yağı ben bulamadım varmı aktarda benimkide ayda 0,5 cm ya uzuyo ya uzamıyo ben aradım bayan kesin dedi ama etkili dedi ama yinede okadar ürün kullanıp sonuç alamayınca güvenemiyor insan...

Sinameki yağı ben bulamadım varmı aktarda benimkide ayda 0,5 cm ya uzuyo ya uzamıyo ben aradım bayan kesin dedi ama etkili dedi ama yinede okadar ürün kullanıp sonuç alamayınca güvenemiyor insan...

kesinlikle doğru soyluyosunuz aktarları dolaştım bende bulamadım bu yağı ama piyasaya yakında belki sürülür diye ümit ediyorum daha düşük fiyatla 59 çok pahalı uçuk bir fiyat alan var alamayan var yazık günah, uzamasa birde o saç..

Kizlarbu karisimi yapiyoruzya icine sinemakiyi atip bekletsek olur mukiben suyunu cok denedim ama bence yagi daha iyi olur..bide siyah hint sinemakisi yag diyor ondan mi bulamiyoruzki...

İyimi yaptım kötümü yaptım bilmiyorum ama ben sipariş verdim üründen 2 güne gelicek umarım işe yarar...:KK34:

Hehehe:)... ya ben yagin icine atip bekletecem herhalde ya zaten yilan yaginida zeytin yagda bekletip elde ediyorlarmis..duz mantik yani...

bende çörekotu yagı ve sarımsak yagını, çörekotları ve sarımsagı zeytınyagında bekleterek elde ettım denemekten zarar cıkmaz sanırım denıycem bende :KK66:

X