Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Günaydın arkadaşlar gerçektende düne nispeten istanbul için aydın bir gün tam yürüyüş yapmalık hava var ama ben havuza gideceğim için yürüyüşe takatim kalır mı bilemiyorum akşama bakacaz artık
Dün ki menüm
sabah 3 yumurtadan omlet, peynir, çay, ceviz, fındık malesef ne yaptıysamda zeytin yine yiyemedim midem kalkıyor
akşam havuç, göbek, turşu ve yoğurttan limonlu acılı salata ondan da az yedim canım birşey almadı
malesef eşim izinliydi dışarıdaydık ve kaçamak olarak da white chocolate mocha içtim :KK43: ama çok özlemiştim dayanamadım

bugün kaçamak yok inşaAllah
sabah iki kk yumurta, peynir, ceviz, yeşil çay
akşama da pazara gidersem ıspanak gidemezsem barbunya diye düşünüyorum

hepinize hayırlı sağlıklı günler diliyorum
bu kacamak ıcın :KK11:
kahvaltıda yesıl ve renklı yok

bende dunki menumu rapor edeyim
sabah 1 yumurta tereyağda sebseli+1/4 avakado+10 zeytin+2 dlm kars kaşarı+1 çbr ceviz fıstık
öğlen: yeşil mercimek yemeği yoğurt
akşam: brokoli sarımsaklı salatası+yumurtalı ıspanak+4 dilim ev sucugu+1 lokma ekmek sucuğun yağına banıldı :)
spor 1 saat bantta yurume
bu ekmek ıcın :KK11:

bende dünkü menümü yazayım :)
sabah 9 :bir yumurta badem peynir 4 zeytin sabah kahvaltıyı eksik yaptığım için öğlen çok acıktım 12de yedim
öğle :patlıcan musakka salata
akşam 18: yumurtalı ıspanak kavurması
bu sabah: 1 yumurta peynir badem 6 zeytin iki yumurta yiyemiyorum ben ama bana çok geliyor
kahvalytıyı tam yapın dıye bosa demıyorum dımı canım:KK48:
patlıcan ????
çok gelıyor dıyorsun sonrada acıkıyorsun canım
Gunaydin citirlar bu Benim kahvaltimEki Görüntüle 1440275
bıber kısın yemıyoruz renklı eksık canım

Selam kizlar ben her zamanki gibi yapiyorum kahvaltimi ama son 2 gundur midem zil caliyor neden olabilir ki? Normalde 2-3 e kadar tok dayanirdim su an acliktan midem kaziniyor.Ekmek hamurisi vs tarzi hicbir sey yemedim.
kahvaltıyı tam yap canım temel sagllam olsun
ben de veremiyorum kızlar yardımcı olun ne olacak benim bu halim kaçamak da yapmıyorum sabrım tükenmek üzre 1 2 kg vermez mi insan tık yok yaaaa çok üzülüyorum kendime diyetisyene mi gitsem kendi kendime beceremiyorum galiba bi yandan da diyorum diyetisyen ne yapacak yine aynı kaçamak yapma diyecek aynı şeyler yaniii ne yapacağımı şaşırdım veremezsem kavitasyona gidicem takıntı yaptım
kısın kg vermek zor sabırlı ol kavıtsayon falan yok ben yaptırdım gecıcı fayda saglıyor ıc organlara da zararlı
sabah uyanınca 1 bardak limonlu su içtim
tereyağlı yumurta ve bol yeşillik şekersiz çay
1 çay bardağı kuruyemiş
sonra 3 saatlik spor
spordan sonra 2 saat doğa yürüyüşü
:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:
peynır ve zeytın yok

Canim 4 gune bir 10 lira bademe versem ben ayin sonunu getiremem , ogrenciyim.Findik falan da ucuz degil ki en ucuzu yine yer fistigi onu da ye ye cildim yaglandi hatta bence kilo veremememin sebebi o gibi geliyor bana.Her zamanki gibi yaptim ama bu kez aciktim anlamadimben de.
hoza bol bol yeyın zararlı degıl dıyor
Ben de kacamak yapmiyorum.Yedigim arada bir bir yesil elma onu da ogunlerde yiyorum.Eskiye gore neleri neleri kistim agzima cikolata degmedi tadini unuttum.Gel gor ki verdigim kilo 500 gram.Aksamlari hala 53 kusurlerdeyim.Sebebini anlamadim gercekten simdiye rahat bir kilo vermis olmam gerekirdi.Ben de hazir bazi seyleri yememeye alismisken baska bir diyete mi gecis yapsam diye dusunmeye basladim.Ama karataya da alismistim , bilmiyorum kafam karisik.
karısmasın sabret canım
Merhaba hanımlar. Bugün iki öğün yedim. 12:00'de fotoğraftaki tabak. 17:00'de ise
1 tabak kurufasulye
1 tabak salata
1 kase yoğurt
3 kaşık yeşil mercimekli bulgur pilavı
Eki Görüntüle 1440853
Fotoğraftaki 3 günkurusu akşamdan suda bekletildi. Suyunu da sabah içtim kayısı çayı gibi bişey oldu. Hoşuma gitti.
salatalık yemıyoruz peynır az olmus ..zeytınler yagda yenecek

kızlar akşam menüm
1 tabak kuru börülce salatası
1 kase yogurt
sade türk kahvesi:KK50::KK50::KK50::KK50:
et lı bıseyler eklemek gerek yoksa zayıflama gecıkıyor
Kizlar iyi aksamlar öglen bir bardak kefir ictim
Aksam yumurtali fasulye kavurmasi yogurt Brokkoli salatasi bugünlük benden bukadar yarin görüsürüz
et eklemek gerek canım hayvansal proteın fazla olunca daha cabuk kg verılır

18382_929064527128419_6504761746220831516_n.jpg

Yıllar önce bi kitap okumuştum. Kan grubuna göre beslenme diye. Benim kan grubum 0rh+ olduğundan sadece kendi grubumu okudum. Meyve kilo yapar et süt baklagil kilo yapmaz yazıyordu. Meğer hepimiz için geçerliymiş :KK49:

T
hoza bol bol yeyın zararlı degıl dıyor

karısmasın sabret canım
salatalık yemıyoruz peynır az olmus ..zeytınler yagda yenecek

et lı bıseyler eklemek gerek yoksa zayıflama gecıkıyor
et eklemek gerek canım hayvansal proteın fazla olunca daha cabuk kg verılır
tesekkur ederim

X