Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Sporumu yaptım. Taktım ben bu gobek hareketlerine😊 adetten oldum . Yuruyuste yaptık Ohh misss

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Cok tenk yu . Sanırsam biz artiziz çünkü millet deki gibi saldiriodu

Ya bir ara klavye cakışmadi geri aldım onca yazdığimda gitti of yaaaa.

Fasulye yi hasliyorsun. Soğanları kavurup üstüne yumurta kırıp iyice pisiriorsun. Çarşıdan geldigimde annem yapmıştı güzeldi tadi

Supermiş hemen yapmaliyim.

Burda heryer tunik herkesin üstünde aynı şeyler bizim ikimizde de takinti var kimsenin üstünde olmuycak gormuycez.

Fatihi biliyorum gitmiştim ordaki magazalara

Pasazade torunları canlar para bol galiba o zaman özel butige canim.
afiyet olsun canımcım bende 2 gündür bulgura vuruyorum kendimi bulgurlu sarma dolma yapmıştım bugün bitti şükür:KK52:

afiyet olsun cnım .bence siz havalanmşsınız :KK1: kilo verip ilifatlar artınca normal heralde hiçbirşey beğenmemek:KK33:

öyle bir imkan varmı şekerim özel modacı lazım ozaman size :KK1::KK1:
Valla havalanmiş bunlar ne var sanki yurdum insaniyla aynı giyinsen.Aslinda dogru soylüyor textil çok ilerkedi butik işide alsan artik kızlar kendilerine çalışıyor giyimede manyak harciyor. Ben bile gorunce diyorum bu giyime parayla çıkışilmaz valla. En basit ornek vereyim nisanda ben anneme kiyafet diktirdim. Dısar diktirsem 500 den aşağı dikmem dedi kumaşı zaten metresi 150 sırf boncuk arnavut işı bendede uyuzluk vardır düğunde herkesten farkli olmaliyim hepte özel diktirmeye calışırım Allah tan annem diker. Duşunsenize 95 kilo halimle farklim ne giyebilirdim ama bir milyarlik kiyafetimle herkese fark atti'm parada degil olay kimse zaten o parayı vermezde bende vermem annem dikmese ama kimsede olmayip sadece bende olmasiydi.

seni istemiyorlar demek :KK1:
Kediii ilk sana gönderdim adresi cadilik yapma.

Ne yapalım, istenmediğimiz yere gitmeyiz. :KK43::KK43::KK43:
Seni istemeyen olsun kız citir pitir bir kizsin seni neden istemeyeyim.

Löp löp et olsun. :KK52::KK52::KK52:
Bana yazik ediyorsun simdi ama bende o dediklerinden fazlasiyla var zaten. Löp löp löp löp daha yazayımmı
Dedi valla. Terzi iyi olursa kendi bedenine gore dikilen kiyafetler hazirlardan daha sik oluyorvari biseyler dedim.

^_^

Ayrica havaliysak havaliyiz napalimmm? ^_^

CSl tarafindan iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
Teason varda ondan havalilar bu resme bak ta terzi isini bir daha düşun herkesi benim annem gibi özel terzisi olmaz. Kadincagız 40 kere kafama atiyor kumasi ama genede dikiyor. $Screenshot_2014-07-01-11-58-01.jpg

Kiytirik 1 tunigin 3 farkli kombinini gorduk 10 dk arayla. Sebil gibi dagitmislar zaar. Ciplak dururum daha iyi ^_^

Sorma o konuda haklısin ama bakiyorsun modelde kalmadi farkli renkte kalmadı cok cabuk tuketiyoruz herseyi toplum olarak.

Bi de cark caddesindw kahve ictik. Eksik rapor vermeyelim 😻

Ayrica onlar cok sunepe 😂😂

Herkeste sizin gibi para yok babyler ayrica parasim olaninda olugu cocugu var ( bu benim) valla bana sira gekmiyor. Gerci ben bu senede evdeyim buyuk ihtimal dikiş kursunada gitmeyi düşunuyorum.Farklı farkli bir surü cici dikerim tabi zayıflarsam.

Naparsa yapsin. Zayifla dedim sadece :))

Valla kendisiyle goster ama elletme modunda oldugumuzdan cocuk sayisini konusmadik. Ama Allahtan ikimiz de seviyoruz cocuklari ^_^

Yazık adama ama aferim sana seni şimdi daha cok sevdim.

Seraym bunu okuyunca hemen adresi gonderiri:)
Gonderdim gıı cadiya hemde hepsinden önce.

seraym gelmişşş:KK16::KK16::KK16:
Geldimde basima neler geldi on kere ayn ı şeyi yaz dur. Tabi bide siz gul ablanin bacaklarinı övunce bide bacaklara baktım ciktim ne dikkatlisiniz valla cadılar topigi

Valla havalanmiş bunlar ne var sanki yurdum insaniyla aynı giyinsen.Aslinda dogru soylüyor textil çok ilerkedi butik işide alsan artik kızlar kendilerine çalışıyor giyimede manyak harciyor. Ben bile gorunce diyorum bu giyime parayla çıkışilmaz valla. En basit ornek vereyim nisanda ben anneme kiyafet diktirdim. Dısar diktirsem 500 den aşağı dikmem dedi kumaşı zaten metresi 150 sırf boncuk arnavut işı bendede uyuzluk vardır düğunde herkesten farkli olmaliyim hepte özel diktirmeye calışırım Allah tan annem diker. Duşunsenize 95 kilo halimle farklim ne giyebilirdim ama bir milyarlik kiyafetimle herkese fark atti'm parada degil olay kimse zaten o parayı vermezde bende vermem annem dikmese ama kimsede olmayip sadece bende olmasiydi.

Bana yazik ediyorsun simdi ama bende o dediklerinden fazlasiyla var zaten. Löp löp löp löp daha yazayımmı

Teason varda ondan havalilar bu resme bak ta terzi isini bir daha düşun herkesi benim annem gibi özel terzisi olmaz. Kadincagız 40 kere kafama atiyor kumasi ama genede dikiyor.Eki Görüntüle 1203981

Sorma o konuda haklısin ama bakiyorsun modelde kalmadi farkli renkte kalmadı cok cabuk tuketiyoruz herseyi toplum olarak.

Herkeste sizin gibi para yok babyler ayrica parasim olaninda olugu cocugu var ( bu benim) valla bana sira gekmiyor. Gerci ben bu senede evdeyim buyuk ihtimal dikiş kursunada gitmeyi düşunuyorum.Farklı farkli bir surü cici dikerim tabi zayıflarsam.

Geldimde basima neler geldi on kere ayn ı şeyi yaz dur. Tabi bide siz gul ablanin bacaklarinı övunce bide bacaklara baktım ciktim ne dikkatlisiniz valla cadılar topigi

herkes özel günlerde farklı ve en güzel olmayı ister kadınlık genlerimizde var zaten bu ,bir düğünde bayramda giyilen birdaha giyilmez ama günlük şeylerde olmuyor işte öyle .belki tesettür olunca daha çokmu dikkat ediliyorki giyim ayakkabı çanta eşarp uyumu.şahsen ben günlükte kot ve tişörtle yazı geçiriyorum zaten sıcak ne giyersen giy sıcaktan bunalıyorsun
dikiş kursuna ne gerek annen terziymiş ya kafana kumaşları ata ata öğretir işte sana:KK1::KK1:

herkes özel günlerde farklı ve en güzel olmayı ister kadınlık genlerimizde var zaten bu ,bir düğünde bayramda giyilen birdaha giyilmez ama günlük şeylerde olmuyor işte öyle .belki tesettür olunca daha çokmu dikkat ediliyorki giyim ayakkabı çanta eşarp uyumu.şahsen ben günlükte kot ve tişörtle yazı geçiriyorum zaten sıcak ne giyersen giy sıcaktan bunalıyorsun
dikiş kursuna ne gerek annen terziymiş ya kafana kumaşları ata ata öğretir işte sana:KK1::KK1:
Tesettur böyle canim ayakkabı esarp canta anam sorma adam bile der bazen acik olsan daha az para gider valla.Ama artık o kadar önemsemiyorum evdeyim calışmıyorum o yuzden kirk yilda bir iste. Bende acıkken kot bile degil kotu pek sevmem ben esortman marka tişort o zamanda marka takıntim vardi gerci spor yapmamdan kaynakliydi buyük ihtimal her yere gederdim valla. Düğunsede bir mini elbise zayıf ve tsetturünüz yoksa birde işiniz iyiyse bu dunya size guzel be kardeş.:KK1::KK1:
Vış ben yarın bu havalılara ne giycem şimdi pardon hepsinin gunahını almayayim matmazel mengmeng hanım için ne giymeliyim acaba.:KK1:

Tesettur böyle canim ayakkabı esarp canta anam sorma adam bile der bazen acik olsan daha az para gider valla.Ama artık o kadar önemsemiyorum evdeyim calışmıyorum o yuzden kirk yilda bir iste. Bende acıkken kot bile degil kotu pek sevmem ben esortman marka tişort o zamanda marka takıntim vardi gerci spor yapmamdan kaynakliydi buyük ihtimal her yere gederdim valla. Düğunsede bir mini elbise zayıf ve tsetturünüz yoksa birde işiniz iyiyse bu dunya size guzel be kardeş.:KK1::KK1:
Vış ben yarın bu havalılara ne giycem şimdi pardon hepsinin gunahını almayayim matmazel mengmeng hanım için ne giymeliyim acaba.:KK1:

ennn güzel gece elbiseni giy bide kız kıza olacaksınız saçını yaptır makyaj neyim hepsi yerinde olsun:KK1::KK1: .gelemiycez ama fotoları görecez lütfen gözümüzü gönlümzü açın hanımlar:KK9:

ennn güzel gece elbiseni giy bide kız kıza olacaksınız saçını yaptır makyaj neyim hepsi yerinde olsun:KK1::KK1: .gelemiycez ama fotoları görecez lütfen gözümüzü gönlümzü açın hanımlar:KK9:
Çok sicakki makyajmı kalir bide benim yüzümde terliyor eh goz makyajı yaparım artık kirpikte taka yımmi
Sen özelden bana mailini at ben sana resimlerimi yollarım yada facecen ekle iste ne yaparsan artık. Neyse ben yatanzi yarınki misafirler ağır erken kalkayım bu genislikle anca hazırlanırım.Hadi optüm seni ve burda olmayan herkesi iyi geceler:KK54:

Çok sicakki makyajmı kalir bide benim yüzümde terliyor eh goz makyajı yaparım artık kirpikte taka yımmi
Sen özelden bana mailini at ben sana resimlerimi yollarım yada facecen ekle iste ne yaparsan artık. Neyse ben yatanzi yarınki misafirler ağır erken kalkayım bu genislikle anca hazırlanırım.Hadi optüm seni ve burda olmayan herkesi iyi geceler:KK54:
bende seni öptüm iyi geceler yarın için iyi eğlenceler mesaj attım sana buarada

Teason varda ondan havalilar bu resme bak ta terzi isini bir daha düşun herkesi benim annem gibi özel terzisi olmaz. Kadincagız 40 kere kafama atiyor kumasi ama genede dikiyor.Eki Görüntüle 1203981

Valla kimse para yok diye ağlamasın çarşı pazar full bakmaya fırsat bulamadık bayram öncesi ve okadarda ucuz gelmedi bana. 59 69 çok pahalı kiytirik bir tunik için. Ben kendime 2 parça aldım o sağlıklı yaşıyoruzdaki fotodaki elbise ve kot ceket . Biri 19.90 biri 35 tl.

Yani para meselesi değil zevk ve tarz meselesi.

Mengmeng zaten marka alır ama onuda 5 6 yıl giyer

Öyle sadrazamin sol t. Değiliz afedersiniz bizdede 2 çocuk var

Ben cocuklarimin senelik alışverişini yapıp giderim heryaz. Tayt tshirtle çorap pijama gibi giyimlerini sosyeteden alırım fix yerlerim var. İç camasirlarini toptan alirim 1 er paket atlet kilot. Dışarı kiyafetlerinide lcw fabrika satış magazasindan alırım. En pahalı markadan da alabilirim çok şükür ama ne gerek var israf hepsi aynı. Bayramliklarini civilden aldım prenses gibi oldular hem uygun hemde hiçbir mağazada yoktu onlarınkini gibi mengmeng gördü. Dedigim gibi tarz meselesi.

Bugün iyi kaynatacaksiniz aklım sizde olacak keşke bende gelebilseydim ama yarın silivriye gitme durumumuz var ins.

Sen zaten güzelsin balım makyaja ne hacet

Hepimiz aynı andami regl olduk iyiki bu hafta tartı olmamış ++ cikacaktik hep

Yuh ne kaynatmissiniz ^_^ yegenlerden firsat bulup gozumu acamadim ^_^

Dun babymom ile konusmustuk eskiden olsa 400-500 verirdim bi cekete artik o kadar yapmiyorum. aslinda o kadar kiyafetim var ki kg aldigim icin giyemiyorum. Genelde aldigim seylerin modasi olmaz bir kez alirim temiz kullanirim 5 yila kadar kullanirim. Hatta bazi ayakkabilarim var ki daha eskidir ^_^ tarz meselesi sanirim. Baska birinin ustunde gordugum seyi bir daha evde dahi giyemem. Ozetle paraya kiyar alirim ama o kadar uzun yillar giyerim ki daha ucuza gelmis olur ^_^

Bugun yoldan geliyorum sekerim onun icin babymom ile bulustugumuzda ne giydiysem onlar olacak uzerimde bi kot bi tunik.

Makyaj yasak malum haliyle en dogal halimle geliyorum 😜 belki seraym dan ciktiktan sonra sevdicekle bulusuruz. Normalde bugun onunla gorusecektik de ektim sizin icin 😍😍😍

Valla kimse para yok diye ağlamasın çarşı pazar full bakmaya fırsat bulamadık bayram öncesi ve okadarda ucuz gelmedi bana. 59 69 çok pahalı kiytirik bir tunik için. Ben kendime 2 parça aldım o sağlıklı yaşıyoruzdaki fotodaki elbise ve kot ceket . Biri 19.90 biri 35 tl.

Öyle sadrazamin sol t. Değiliz afedersiniz bizdede 2 çocuk

Bayram kaziğı onlar zaten almayin bir ay sürmez yariyariya. Yok valka dedigın gibi hem pahali hem hrtkeste var bende onu anlayamiyorum bide guzel olsa dediğin gibi dikim bile kıytirık. Mengmeng dogru yapıyor bende sezon sonu alırım pahalı markalardan ama ne yalan söyliyeyim 4 senedir hiç bir şey almadım bir dayıdan kap aldım dünya para verdim sonrada yakıştırıp giyemedim kilo lanet birşey.

Ben cocuklarimin senelik alışverişini yapıp giderim heryaz. Tayt tshirtle çorap pijama gibi giyimlerini sosyeteden alırım fix yerlerim var. İç camasirlarini toptan alirim 1 er paket atlet kilot. Dışarı kiyafetlerinide lcw fabrika satış magazasindan alırım. En pahalı markadan da alabilirim çok şükür ama ne gerek var israf hepsi aynı. Bayramliklarini civilden aldım prenses gibi oldular hem uygun hemde hiçbir mağazada yoktu onlarınkini gibi mengmeng gördü. Dedigim gibi tarz meselesi.

Bugün iyi kaynatacaksiniz aklım sizde olacak keşke bende gelebilseydim ama yarın silivriye gitme durumumuz var ins.

Biliyormusun günah olduğunu bende yeni yeni idrak ettim millete bakıyorum çocuklarda hep aynı şey ben bir giydirdiğimi bir daha aynı yerde asla giydirmezdim şimdi şimdi sen ne yapıyormussun diyirum kendime ben istedigimi alamadığim giyemediğim yada ayakkabım uygun olmadı:KK12:gı icin cok davete gitmediğimi bilirim annemede eşimede çok cektirmişligim var parayada alakası yok çok cokda zengin değiliz ama cok sukür sımarıklik iste.Galiba artık büyüdüm.Dediğin gibi bize lcw çok yakın bende çoğçelere ordan alıyorum ama lcw den alanlar pişti olmaktan bıkiyor valka benim ufaklıkta kardeşte bu bayram pişti olanlardan.

Sen zaten güzelsin balım makyaja ne hacet

Ben hiç öyle görmüyorum işte insan dana gibi olunca aynaya bakınca kıçını başını görmekten tipipme bakmıyorum bile.Bende senin gibi olucam ahanda buraya yzdım.

Hepimiz aynı andami regl olduk iyiki bu hafta tartı olmamış ++ cikacaktik hep

Evet ne yapsam korsemi giysem gul abla kızmasin arada tatlida yedim ben çaktirma sakın söyleme kimseye.
Yuh ne kaynatmissiniz ^_^ yegenlerden firsat bulup gozumu acamadim ^_^

Dun babymom ile konusmustuk eskiden olsa 400-500 verirdim bi cekete artik o kadar yapmiyorum. aslinda o kadar kiyafetim var ki kg aldigim icin giyemiyorum. Genelde aldigim seylerin modasi olmaz bir kez alirim temiz kullanirim 5 yila kadar kullanirim. Hatta bazi ayakkabilarim var ki daha eskidir ^_^ tarz meselesi sanirim. Baska birinin ustunde gordugum seyi bir daha evde dahi giyemem. Ozetle paraya kiyar alirim ama o kadar uzun yillar giyerim ki daha ucuza gelmis olur ^_^

Bugun yoldan geliyorum sekerim onun icin babymom ile bulustugumuzda ne giydiysem onlar olacak uzerimde bi kot bi tunik.

Makyaj yasak malum haliyle en dogal halimle geliyorum 😜 belki seraym dan ciktiktan sonra sevdicekle bulusuruz. Normalde bugun onunla gorusecektik de ektim sizin icin 😍😍😍

Kiz oyle kaynattığımiza bakma laf olsun diye kaynattık sizi bi havali görunce teasonla azda biz laf salatası yapalm dedik. Kıyafette neymiş baby nin dediği gibi günah zaten peygamberimizin üc kattan fazla giysisi olmazmiş bizimkide israflk seb bekarsın istedigin gibi takil tabi.Sarmaları sardim valla çok guzel oldular hee. Birdahakine babymom uda al gel he

Öyle sadrazamin sol t. Değiliz afedersiniz bizdede 2 çocuk var

Kendimi gordum walla. Cok begenirsem marka alirim, senelerce giyerim.
Hatta pazar mallarim var, evlendigimde aldigim. Hala giyerim :KK1:
Kiza lcw den baska indirimde guzel bisey bulursam alirim.
Tayt, tshirt, camasir.. hep cok uygundur.
Sezonunda hic alisveris yapmam. Internetten alirim bide.
O para yok diyenlere bizde cok kiziyoruz, en cok aglayanlarinda kapisinda 2 araba var.

:KK1::KK1::KK1: Öncesinde gönderdi.:KK52::KK52:

Canım künefe çekti galiba. :44:Acıktım galiba ondan, yoğurt yedim aslında.
Bu bayrami tatlisiz atlatabilecekmisin bakalim,,,bir dilim ye canim,,,spor yapiyorsun

Bende onlar gibi takintiliyim:).......tepedn tirnaga herseyim uyumlku olcak olmazsa olana kadar giymem,,,birak digerlewrini en basit sey tokadir evde her renk ve tondan toka var acikli koyulu
Sepete sigmadi uzun 2 sira ip yaptim tokalari tonuna gore onlara takiyorum giydigime hangisi uyarsa hemen bulup takiyorum...eskiden oje surerkende oyleydim, 14 seene once mavi yesil oje tek tuk vardi kimse surmezdi ben surerdim..isyerindekiler ne ucuksun sen derlerdi...simdi herkes suruyor...ben denenmeyeni denemeye ve farkli seyleri giymeye bayilirim,,,,.

X