Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Regl oldum gözümüz aydin :))acayip şiş vaziyetteyim
Mengmeng Allah kolaylik versin canim simdiden ,yardima ihtiyacin olursa haber ver:))))

Hadi gozumuz aydin ^_^
Sislik de gecer canim dert etme ^_^

Sanirim bez parasi icin ihtiyacim olur. Hadi ilkinin kiyafetleriyle 3-5'i yetisir de, bez sikinti ^_^

CSl tarafindan iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hadi gozumuz aydin ^_^
Sislik de gecer canim dert etme ^_^

Sanirim bez parasi icin ihtiyacim olur. Hadi ilkinin kiyafetleriyle 3-5'i yetisir de, bez sikinti ^_^

Tek sıkıntı bez demek:))) Güle oynaya bakarim diyosun:)

Izmir tatili olmadi ama kizlarinla vakit gecirmissin abla ne güzel resmi bende gordum 3 tane genc kiz olani diyosun dimi abla

Evet, ben de orada 3 tane genç kız gördüm. Fotoya ilk baktığımda direkt olarak bacaklar dikkatimi çekmişti.

Callanetics karın egzersizleri yapıldı. :KK52::KK52:

10:00 kahvaltı

17:00
1.75 lahmacun. :KK1::KK1::KK1:
Acılı ezme, biraz
Ayran

İlk kez bir bayramda şeker ve tatlı yemedim. Önceden ceplerime doldururdum şekerleri, sürekli yerdim. :KK52:

Aksam:

18:30 (babymom ile bulustuk, yemek gece kaldi)

0.65 lahmacun (yegen yedi bi kismini)
1 porsiyon acili adana
Az aci ezme ve haydari
Ayran

Cay

Seraym Kadikoy'den tarifi de bana yazar misin? Ben 15:30 gibi eve varmis olurum. Cantami birakip cikabilirim sanirim 17:00 gibi sana varmis olurum uyarsa?

Afiyet olsun ciitirlar....bu lahmacunlar cm usulumu satiliyor,,,:)..biri 1,75 biri 0,65 :) :) :KK66:

Izmir tatili olmadi ama kizlarinla vakit gecirmissin abla ne güzel resmi bende gordum 3 tane genc kiz olani diyosun dimi abla

:)))En son ceplere şeker doldurdugunda kac yasindaydin kedi

Evettttt 3 genc kiz olan resmi :)....tesekuurler iltifatin icin canim

Evet, ben de orada 3 tane genç kız gördüm. Fotoya ilk baktığımda direkt olarak bacaklar dikkatimi çekmişti.

Callanetics karın egzersizleri yapıldı. :KK52::KK52:

Tesekkur ederim kedicigim....ne mutlu genc kiz gibi gorunuyorum,,,gobekteki fazlaliklar ve sarkmalarda gitse iyi olacak...........sende buyuk kizim giibi direk bacaklara bakmissin....kiiizim 53 kg idi ben 63 benim bacagim ondan 2 cm daha ince .....yeter.artik verme diyor du...kucuk kiza hizmet ettirmekten yerinden kalkmiyormus 2 kg almis:)...aramizda 8 kg var sakin verme diyor:)

Afiyet olsun ciitirlar....bu lahmacunlar cm usulumu satiliyor,,,:)..biri 1,75 biri 0,65 :) :) :KK66:
:KK52::KK52::KK52:
Gezmeeri bitirdik şuan aç mı aç yatıyorum.Regl olucamda gelmedi hake elim ayağım çok şış
Ayakkabının tokasını bile patlatmışım gezerken.Hep uyuyasım var akşam namazı öncesi bir saat kestirdim yatsıyı bekliyorum kılıp yatıcam valla ne yaptılar bizimkiler bir bakayım dedim kızlar adresleri faceden atıyorum İstanbul da oturup başka gelmek isteyen varsa başımın üstünde yeri var adress için ya cep ya mail yada faceyi özelden atın yeter.

20 dk. Keira Lashae ile kardiyo yaptım. 10'ar dk.'lık ayrı videolar. Geçen gün kendimi incitmeme neden olan videoyu tekrar yaptım. Galiba daha önce yaptığımda iyi ısınmamıştım. Şu an sorun yok.

:KK52::KK52::KK52:
Gezmeeri bitirdik şuan aç mı aç yatıyorum.Regl olucamda gelmedi hake elim ayağım çok şış
Ayakkabının tokasını bile patlatmışım gezerken.Hep uyuyasım var akşam namazı öncesi bir saat kestirdim yatsıyı bekliyorum kılıp yatıcam valla ne yaptılar bizimkiler bir bakayım dedim kızlar adresleri faceden atıyorum İstanbul da oturup başka gelmek isteyen varsa başımın üstünde yeri var adress için ya cep ya mail yada faceyi özelden atın yeter.

Yoğurt ye, aç yatma.

Tesekkur ederim kedicigim....ne mutlu genc kiz gibi gorunuyorum,,,gobekteki fazlaliklar ve sarkmalarda gitse iyi olacak...........sende buyuk kizim giibi direk bacaklara bakmissin....kiiizim 53 kg idi ben 63 benim bacagim ondan 2 cm daha ince .....yeter.artik verme diyor du...kucuk kiza hizmet ettirmekten yerinden kalkmiyormus 2 kg almis:)...aramizda 8 kg var sakin verme diyor:)

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
Göbekteki fazlalıklar için yürüyüş, sarkmalar için de bölgesel yapman lazım. Callanetics yapamaz mısın, belinde rahatsızlıkları olanlar için farklı şekilde de yaptırıyor.

12 sene sonra kendimi gormek istedigim yer ^_^

Eki Görüntüle 1203693

Enee ben sayamadim ya bunlari :KK53:

Dun kizlarmla ortakoy de bulusacaktik kucuk kiziimin vucudu agir oldugu gibi kendiside agir sanki dugune gidecek beni 1,5 saat beklettiiler 5 te bulusacaktik 6,5 oldu aciktikca aciktim bi yerde ayran ictim...neyse tesrif ettiler ama ortakye giden yollar cok kalabalikti buraya gelmeniz cok zor taksim de bulusalim dedim oraya yoneldim..bulustuk....dar mor pantolon giymistim...kizlar bir bana bir birbirlerine bakiyorlar gozler faltasi gibi acik ilk soyledikleri anne ne guzel olmussunnnnnn durup durup tekrarliyorlar, buyuk kiz bacaklarin benden ince olmus arada 8 kg fark olmasiina ragmen diyor...epeyce soku atlatamadilarhem yuruyup hem anne cok guzel olmussun dediler:)..... heykelin orada bir resim cektirdik..face de gormussunuzdur...sonra saray muhallebi cisine girdik terasta iskender yedik, yogurt cok guzeldi bicakla kesilmis kalip seklinde manda yogurduymus...hersey guzel fiat tuzluydu napalim kizlarim mutlu olsun ....sonra gezdik isteklerini aldim...buse cigim cok mutlu oldu, bayrami yalniz gecirecegim diye uzuluyordu simdi hem annesi hem kardesi yanindaydi...hizli tren isi cikmasi buse ye yaradi:)...iyiki yanimdasiniz yoksa yalnizim diye cok uzulecektim dedi...10 a kadar gezdik sonra ayrildik....yarin tekrar gorusecegiz oradan da seraym a gecerim

Ay gul abla simdi izmire gidemedin diye uzulmekten vazgectim, insallah yarin da gununuz guzel gecer.

Sabah kahvaltiyi 9:30 gibi bitirdik
Aksam yemegi mi oldu simdi ben biraz karistim bugun

15:30 da

2 kasik ezogelin corba
2 kasik sezar salata
3 tane bulgurlu sarma

Disari ciktik gezdik eve geldim aciktim.
Karnim sis, azicik yesem rahatsiz oluyorum ama az yedigim icinde acikiyorum

Eve gelince
Bulgur pilavi ve semizli cacik yedim
Simdi soda iciyorum
birazdan yaticam. Iyi geceler, yarin icinde hayirli isler. :KK54::KK54::KK54:

Bugün mengmeng cigimle carsiya yuruduk mağazalara baktık hiçbirşey begenemedik. Bizmi çok havalıyiz milletmi sunepe yoksa bizmi zevksiziZ bilemedik . Ordan eve yürüdük herzamanki mekanimizda limon dilimi soda içip bol muhabbet ettik doyamadik tabisi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Sabah kkk
Akşam yumurtali taze fasulye kavurmasi&yogurt

Yoğurt ye, aç yatma.
Aç yatan insana benziyormuyum sence.Dediğin gibi daldım yogürta oda olmasa ne yapardım.Sonunda benimki geldi reglim yani.Ama tartıda bir kilo fazlayım ödemdir ödem.Gül abla mengmeng bakın facenize attım adressleri

Ablacim resmin çok güzel. Kizinla aynı duruyorsunuz resmen . Dedigin gibi bacaklar super

Bugün mengmeng cigimle carsiya yuruduk mağazalara baktık hiçbirşey begenemedik. Bizmi çok havalıyiz milletmi sunepe yoksa bizmi zevksiziZ bilemedik . Ordan eve yürüdük herzamanki mekanimizda limon dilimi soda içip bol muhabbet ettik doyamadik tabisi

Hayatım bizim Fatih e geleceksin tesettür Alışverişi için neler var neler ben oraya takiliyorum Carsamba tarafında istemedigın kadar elbise feraca hasama tesettür eşortman neler neler benim oglan orda okuduğundan her tarafini biliyorum artik.Büyük alışveris merkezlerinde bize göre pek birsey olmuyor.Adaoazrinin carşısinida bilirim daha cok abidik gubidik genc nesil seyler takilıyor.Universite varya arz talep meselesi.

Sabah kkk
Akşam yumurtali taze fasulye kavurmasi&yogurt

Guzel oluyormu o nasil yapiyorsunuz suan cok cazip geldi sanki.Bende yapsam.

Fasulye yi hasliyorsun. Soğanları kavurup üstüne yumurta kırıp iyice pisiriorsun. Çarşıdan geldigimde annem yapmıştı güzeldi tadi

Burda heryer tunik herkesin üstünde aynı şeyler bizim ikimizde de takinti var kimsenin üstünde olmuycak gormuycez.

Fatihi biliyorum gitmiştim ordaki magazalara

X