2014 KPSS Evde Çalışanlar Kulübü

selam kızlar :KK1: offfff çok fena hastayım günlerdir hiiç çalışamadım ales de açıklanmış beklediğimden iyi bir sonuç ama yetersiz :2: bu arada ihtiyaç modüler set aldım iyileşir iyileşmez çalışmaya başlayacağım ama aöf de geldi çattı vay arkadaş ne yoğun bi kadınım :KK16: bunların hepsi bi kenara oğluşum sünnet olacak çoook işim var çooook :KK8: çalışan herkesi tebrik ederim maaşallah :nazar: ve yeni gelenler hepiniz hoşgeldiniiiz :)

bende yeni katıldım aranıza..eşim dershaneye gitmemi istemeyince bende evde hazırlanmak durumunda kaldım maalesef..matematik temelim çok zayıf yardımlarınızı bekliyorum:)

bende yeni katıldım aranıza..eşim dershaneye gitmemi istemeyince bende evde hazırlanmak durumunda kaldım maalesef..matematik temelim çok zayıf yardımlarınızı bekliyorum:)

hoşgeldin canım, bende yeni katılanlardanım,
matematiğim zayıf demişsin elinde hangi yardımcı kaynaklar var?
"Antrenmanlarla Matematik 1" başlangıç için çok iyi bir kaynak, 4 işlemden başlatıyor ve 1. gün, 2.gün, 3.gün... böyle gidiyor taa ki 30, güne kadar, bu kitap 1 aylık. Yanına da "Sıfırdan Başlayanlara Aktif Matematik" (Başarı Yayınları) kitabını öneririm..
Antrenmanlarla Matematik kitabının 2. si var birde, 1. kitap bittikten sonra ona devam edersen kpss matematik ihtiyacını çok rahat karşılar. "Antrenmanlarla Matematik 2" kitabı da 13 haftalık, o da hafta hafta ilerliyor. düzenli çalışırsan çok sağlam temel oturtabilirsin bu kaynaklarla.. başarılar, kolaylıklar canım....

mrb arkadaşlar, nete sık giremiyorum ama hesap verme dürtüsüyle hergün en az 1 saat ders çalışıyorum... tabi bizim evin erkek çocuklarından(kocamı da sayarsam 3 dene) vakit kalısa... şu an bile en küçük kucağımda bi yandan onu zaptedip bi yandan yazı yazmaya çalışıyorum mesela....konu+soru devam bu hafta;
fizik 50
eğitim34
geometri37
türkçe31
mat 98
vatand.21
coğr.60
tarih75

bende evde calısıyorum yaklasık 1 hafta oncebasladım matematık konularını anlıyorum ama soru cozme becerım cok yok arkadaslar benıde ekleyın ve buradan haberleselım
6 aylık bebegm var be o uyudukca calısıyorum umarım basarabılırım en son 3 yıl once gırmısdım sınava onlısans mezunuyum ama cok mu araverdm acaba calısırken zorlanırmıyım arkadaslar desteklerınızı beklıyorum hepınıze kolay gelsın ..
8 ay kaldı demeyelım zaman cok cabuyk gecıyor..

teşekkür ederim.. bugün sipariş verdiğim antremanlarla matematik 1 kitabı yeni geçti elime. birde pegem yayıncılığın modüler setini aldım. daha kpss için çalışmaya başlamadım. hem ev hem iki çocuk hem aöf sınavları hem katiplik hem de kpss:) üstesinden beraber geliriz inşallah:)

mrb arkadaşlar, nete sık giremiyorum ama hesap verme dürtüsüyle hergün en az 1 saat ders çalışıyorum... tabi bizim evin erkek çocuklarından(kocamı da sayarsam 3 dene) vakit kalısa... şu an bile en küçük kucağımda bi yandan onu zaptedip bi yandan yazı yazmaya çalışıyorum mesela....konu+soru devam bu hafta;
fizik 50
eğitim34
geometri37
türkçe31
mat 98
vatand.21
coğr.60
tarih75

yeni katılan arkadaslar hoşgeldiniz..
birbirimize destek olalım, zaman zaman enerjimiz düşecek çalışmaktan yoruldugumuz bunaldıgımız zamanlar olacak, süreç uzun bir o kadar da zorlu.. birbirimize destek olmalıyız.. birimizin inancı zayıfladıgında, motivasyonu düştüğünde elinden tutalım, hırslandıralım umutlandıralım yeniden.. bu girdiğimiz son kpss olur inşallah.

gelelim bugüne:

tarih: 105
türkçe:52
matematik: 102 :KK6:

Arkadaşlar merhaba. Hepinize iyi çalışmalar. KPSS çalışma seti olarak neleri önerirsiniz acaba? Ben daha yeni başlayacağım çalışmaya:kk77:

iyi akşamlar kızlar.çok iyi gördüm sizi maaşallah bu şekilde devam.birazcık da bana bulaşsın sizden çalışma azmi diye geldim aslında.çünkü artık tamamen bırakmış durumdayım dersleri çok üzülüyorum ama bu haftadan sonra inşallah tekrar aranıza döneceğim şu bulantılarımın bitmesini bekliyorum böö geldi artııık :KK52::KK52: hepinizi öpüyorum bol doğrulu testler :KK34:

Sağolun teşekkürler. Soru bankası veya deneme olarak önerebileceğiniz bir şey var mı peki?

yine ihtiyaçın soru bankası güzel yediiklim soru bankası da güzel
tarih coğrafya ve vatandaşlık için data ve kozmik oda güzel saymadaığım yayın kalmadı sanırım:KK1:

yine ihtiyaçın soru bankası güzel yediiklim soru bankası da güzel
tarih coğrafya ve vatandaşlık için data ve kozmik oda güzel saymadaığım yayın kalmadı sanırım:KK1:

Çook teşekkür ederim :KK71:
Mühendislik öğrencisiyim sayısaldan korkum yok ama sözel alanlar için tavsiye ettiğiniz kaynaklara bakıcam.

rica ederim çok uç sorular var data ve kozmik oda da ben zorlanıyom çözerken:)

Sözel çalışırken uyumadığım sürece sıkıntı yok :KK1:
Başlarda zorluyor diye biraz söylenirim ama sonra alışırım yapıcak bir şey yok. Özel sektör iliğimizi kemiğimizi sömürüyor. KPSS için bir umut bakalım :KK14:

Sözel çalışırken uyumadığım sürece sıkıntı yok :KK1:
Başlarda zorluyor diye biraz söylenirim ama sonra alışırım yapıcak bir şey yok. Özel sektör iliğimizi kemiğimizi sömürüyor. KPSS için bir umut bakalım :KK14:

ahh bu sözel çok nankör düzenli tekrar yapmadıkça öğrenmek mümkün değil inşallah gönlüne göre puan alırsın:KK16::KK16: hedefin kaç puan

ben dershaneye gidiyorum ama listeye bende eklenmek istiyorum, günlük soru çözme miktarım az, topik sayesinde arttırmış olurum. kpss b grubuna hazırlanıyorum :KK16:

bende evde calısıyorum yaklasık 1 hafta oncebasladım matematık konularını anlıyorum ama soru cozme becerım cok yok arkadaslar benıde ekleyın ve buradan haberleselım
6 aylık bebegm var be o uyudukca calısıyorum umarım basarabılırım en son 3 yıl once gırmısdım sınava onlısans mezunuyum ama cok mu araverdm acaba calısırken zorlanırmıyım arkadaslar desteklerınızı beklıyorum hepınıze kolay gelsın ..
8 ay kaldı demeyelım zaman cok cabuyk gecıyor..

Ben de varımmmmmmmmmmmmmmmmmmm ama henüz daha yeni başladım çalşmaya :)

Hoşgeldiniz kızlar. :KK16: Hepimize iyi çalışmalar, başaracağız inanıyoruz. En Büyük KK
Eveet kızlar başınızın belası geri döndü. :KK53: Dayanamadım 101 tane anayasa sorusu çözdüm bugün. Mülakat için hazırlanıyorum ama her gün vicdan azabı içinde geçiyor kpss ye çalışamıyorum diye. Konular bitti ama soru çözmedikçe unutacağım ve çalıştıklarım boşa gidecek diye korkuyorum. :18: Sizler neler yapıyorsunuz arada girip bakıyorum böyle sorularınızı eklemek için ama bazılarımız yatışa geçmiş gibi ha? :KK22:

Son düzenleme:
X