2014 KPSS Evde Çalışanlar Kulübü

Valla canım senin adına üzüldüm;ama yalnız olmadığım için sevindim ne yalan söyleyeyim :nazar: Evet bencede yapamadığımız dersten uzak duruyoruz bir haftadır ebob ekok sorularını bitireceğim sözde :KK37: Biraz daha sıkı disipline ihtiyacımız var sanırsam :)

evet canım ya ben bir de dersleri bir kenara bıraktım, vicdan azabımla boğuşuyorum. Bir türlü bir düzene koyamadım, düzenimi oturtamadım zaman da geçiyor nasıl panik oldum anlatamam. :KK14:

Hanımlar ben yeniyim de bu kpss konusunda. önemli olan çok çalışmak değil verimli çalışmak tabi ki de motive olmak açısından ve vicdan azabı çekmemek açısından sizce günde kaç saat çalışmak uygundur fikri olan var mı :26:

canım o kişiden kişiye değişir, sen bir başla zamanla zaten insan günlük çalışma saati sınırlarını çiziyor, şu kadar saat benim için verimli şu kadar saat bana fazla gibi.. dediğin gibi zaten önemli olan verimli çalışmak rakamlara cok takılmamak lazım. nacizane tavsiyem arttırarak gitmen, bir anda uzun saatlerle baslarsan sogursun çalışmaktan. kolaylıklar

hani gaz? hani motivasyon? nerdesiniz kk'nın güzel ve calıskan kızlarıııı :KK76::KK76::KK76:

matematik: 234
tarih:225
vatandaşlık:40 :KK4:

kızlar elimde 2 tane kpss kitabı var biri soru bankası biri konu anlatımlı. konu anlatımlı olanda hem anlatımlı cevaplı testler var hemde normal testler var isteyen olursa ücretsiz gönderebilirim siz sadece kargo ücreti ödersiniz. ben tekrar kpssye girmeyi düşünmüyorum. testlerde işaretleme kitapta karalama yoktur. isteyen olursa özelden mesaj yazarsa sevinirim

Selamlar bu konuyu bulduğuma çook sevindim ve bana da yardımcı olacağınızı düşünüyorum motivasyona çok ihtiyacım var çünkü:KK43:
2008 iktisat mezunuyum en son 3 yıl önce girdim sınava yani arayı epeyce açtım.nereden nasıl başlayacağımı bilemiyorum. 2 yaşında bir oğlum var ve evden hazırlanacağım.hazırlanacağım diyorum ama çok mu geç kaldım :KK43:(((

Selamlar bu konuyu bulduğuma çook sevindim ve bana da yardımcı olacağınızı düşünüyorum motivasyona çok ihtiyacım var çünkü:KK43:
2008 iktisat mezunuyum en son 3 yıl önce girdim sınava yani arayı epeyce açtım.nereden nasıl başlayacağımı bilemiyorum. 2 yaşında bir oğlum var ve evden hazırlanacağım.hazırlanacağım diyorum ama çok mu geç kaldım :KK43:(((

hoşgeldin canım aramıza :KK3: yok henüz geç kalmış sayılmazsın sınava hala 7 ay var :KK24: benimde 6 aylık bebeğim var canım ama umudunu yitirmeden elinden geleni yapmalısın en azından sonra pişman olmamak adına :13: haydi vakit kaybetmeden çalışmaya haydeeee :21: :21: :21:

İyi akşamlar kızlar. :KK16: Kusura bakmayın bu aralar pek sık yazamıyorum mülakat tarihim iyice yaklaştı heyecan sardı beni. Ama KPSS'ye de çalışıyorum bir yandan vatandaşlıktan ilk 4 ünitenin tekrarı bitti. :KK8: Bu aralar herkeste bir motivasyon sorunu var sanırım cicolat hariç maşallah çok iyi gidiyor. :nazar: Bir silkinip kendiniz gelin bakalım, ben mülakatım bitince gelip kontrol edeceğim o zaman ne bahane bulacaksınız bana? :KK20: Aramıza yeni katılanlar olmuş hoş gelmişler. Geç kalmadınız hanımlar, eğer size moral olacaksa 85 aldığım sınava sadece son 3 hafta çalışmıştım. Hadi başlayın çalışmaya! :KK55:

(x-4)!+(x-1)!
--------------- = ?
(x-2)!+(8-2x)! aradaki kesik çizgi bölüm çizgisidir...

a,b,c, birer rakam x reel sayı
a.x=37,5
b.x=62,5
c.x=25 abc 3 basamaklı sayısının x ile çarpımı nedir ?

(2m-6)x2 + 4mx-3 = 0 denkleminın çözüm kümesi nedir ?

Arkadaşlar cvp verecekler ltfn yazar mısınız........

selam arkadaslarr nasılsınzz bakalımm ben konu bitiriyorumm nete cok girmiyorumm o yüzdenn girdiğimde 1-2 saat kacamak yapıorumm:)) gk bittii benm tarhten azckk kaldıı sıradaa eğitimm varr soru sayımıı toplamadımm tam hesaplaypp paylaşıcammm hepinizee boll zihin acıklığı ve bol soruu çözümüüü diliyorumm:nazar::nazar:

İyi akşamlar kızlar. :KK16: Kusura bakmayın bu aralar pek sık yazamıyorum mülakat tarihim iyice yaklaştı heyecan sardı beni. Ama KPSS'ye de çalışıyorum bir yandan vatandaşlıktan ilk 4 ünitenin tekrarı bitti. :KK8: Bu aralar herkeste bir motivasyon sorunu var sanırım cicolat hariç maşallah çok iyi gidiyor. :nazar: Bir silkinip kendiniz gelin bakalım, ben mülakatım bitince gelip kontrol edeceğim o zaman ne bahane bulacaksınız bana? :KK20: Aramıza yeni katılanlar olmuş hoş gelmişler. Geç kalmadınız hanımlar, eğer size moral olacaksa 85 aldığım sınava sadece son 3 hafta çalışmıştım. Hadi başlayın çalışmaya! :KK55:

iyi akşamlar canım :KK16: hakkında hayırlısı inşallah güzel haberler getirirsin bizlere :KK19:

kızlar elimde 2 tane kpss kitabı var biri soru bankası biri konu anlatımlı. konu anlatımlı olanda hem anlatımlı cevaplı testler var hemde normal testler var isteyen olursa ücretsiz gönderebilirim siz sadece kargo ücreti ödersiniz. ben tekrar kpssye girmeyi düşünmüyorum. testlerde işaretleme kitapta karalama yoktur. isteyen olursa özelden mesaj yazarsa sevinirim

canım çok düşüncelisin.. :KK31: ben 2012 de de hazırlandıgım için o zamandan kalanlar (o vakit bir sürü kitap alıp çözmemiştim dogru dürüst)ve bu senekilerle birlikte baya kaynak oldu elimde, ihtiyacı olan biri çıkacaktır diye talip olmuyorum kitaplarına ama tebrik ederim böyle kitap alıs verişleri çok önemli :KK31:

Kızlar bugün matematikten 225 soru çözdüm. Geçen gün de marematikten 117 soru çözmüştüm. Toplam 342 eder. Müsait olduğunda tabloya eklersin andromedaecim :)

Son düzenleme:
merhaba kızlaaarr! bırkaç arkadas harıc sanırım hepımızde bı adatasyon sorunu var bu aralar kışın rehaveti üzerımıze çöktü ama durmaklada olmuyor çok çalışmamız lazım çoookk. bende dün aksam çözdüğüm yazamadım eklersenız sevınırım tabloya matematik 134 türkçe 101 hepimize ıyı calışmalar!

Son düzenleme:
X