2014 KPSS Evde Çalışanlar Kulübü

çocukluyuz diyemi biz böyleyiz kız anlamadım ben de bi konuyu 2-3 güne anca bitiriyom :KK34: neyse kaplumbağa hızı ile de olsa okuyoz biz ya :KK53: takipteyim şekerim :82:
Aynen canım bebişlerin derdi hiç bitmiyor ki.Altını değiştir,yemeğini hazırla,uyutması ztn ayrı bi dert e bi de oynayıp ilgilenmek lazım,ev işleri de desen cabası oyy darlandım haa. Yine iyiyiz çalışmaya da zmn ayırabiliyoruz :KK34:

tünaydın canlar bende bebişi uyuttum hızlıca evi toparlayıp başlıcaam tabi o zamana uyanmazsa
Ya benimkinde sanki radar var.İşimi bitiriyorum tam oturup çalışıcam popomu sandalyeye değdirdiğim an ağlama sesi geliyor.O yüzden gece çalışıyorum.O zmn da tam uyuycam kafamı usulca yastığa koyuyorum uyanıyor.Allah yardımcımız olsun
Hehe aynen öyle canım benim :KK1: Kaç soru soracaksın merak ediyorum ben matematikten soru sormaya korkuyorum da okadar çoklar ki :KK70:
Ben de bi kaç haftaya yayıyorum soruları.Yoksa bıkarlar benden çözmezler :KK9: Biriktirme soruları canım sor,önemli olan yapamadıklarını öğrenmek ztn :KK34:

Bunca zamandır sayfayı takip etmeme rağmen bi türlü üye olamamıştım. Kpss çalışma aşkı bi anda üye yaptı :) beni de grubunuza kaydedin istiyorummm :KK3: çalışmaya başlayalı ne kadar oldu tam hatırlamıyorum iş yerinde bunaldığım anlardan biri olsa gerek. Nöbetlerden, yoğunluktan ve az maaştan sıkıldım artık. tarih ve coğrafyayı bitirdim. Tekrar ediyorum konu ve testle. Vatandaşlığa hiç başlayamadım en büyük sıkıntım bu. Matematik ve Türkçe de pek konu çalışmıyorum soru çözüyorum genelde, takıldıkça konu bakıyorum. Soru sayım şimdilik sıfır olsun :KK43: sonra artsın artsın artsın hepimizinki. Ve lütfen bu sefer olsun:KK9:
Hoşgeldin canım :KK71: Sen yolun yarısını geçmişsin sınava kadar da ohoo rahat halledersin :KK34: Bu arada ne mezunusun?

çocukluyuz diyemi biz böyleyiz kız anlamadım ben de bi konuyu 2-3 güne anca bitiriyom :KK34: neyse kaplumbağa hızı ile de olsa okuyoz biz ya :KK53: takipteyim şekerim :82:

Önemli olan çalışmak diye düşünüyorum yavaş hızlı :) sonuçta hiç çalışmasak elimizde kocaman bi sıfır vardı. Bebekle ev işiyle çalışabiliyor olmanıza hayranım. Ben biraz şanslıyım galiba o konuda düğünüm tee Ağustos'ta sınava kadar annemin nimetlerinden faydalanıyorum :KK16:

Slm kizlar az once gebelik testi yaptim hamileyim :)))))

ayy süper bi haber bu senin adına çok sevindim :KK16: hadi hayırlı olsun çok istiyorum demiştin zaten Allah hayırlısı ile kucağına almayı da nasip etsin :KK16: :KK16: :KK16: ama bi an önce dr git ihmal etme hemen folik asit kullanmaya başlaman gerek :KK8:

septempunctata haklısın tatlım bu işin gücün arasında vakit ayırıp çalışıyorum ya ona da şükür dediğin gibi onu da yapmasam koca bi sıfırla başbaşayım :KK9: burcunun da dediği gibi yolu yarılamışsın sen, sınava kadar rahat bitirisin inşallah bizde bitiririz :87: evlenmeden önce halletmen de çok iyi olur, valla kendimde anneyim diye demiyorum ama anne nimetleri bulunmaz fırsat aman kaçırma :84: :KK9: :KK9: :KK9:

canım öyle söylentiler var ama hasretttin yazdığı gibi bu sene olmazsa sonraki sene yine alım olacak yani ümidimizi kesmeyelim bence :KK8: 6 ay kısa bi süre değil hem temelinin fena olmadığını söylüyorsun.. son 1-2 ay abanan ve çok yüksek puan alanlar bile varken bi,z neden almayalım değil mi :KK34: bi yerden başla ki sonra keşke çalışsaydım demeyesin.. en azından vicdanın rahat çalıştım ama olmadı falan dersin (ayyy inş olur, hepimiz yüpyüksek puanlar alırız da :KK76: )benim fikrim böyle işte olduğu kadar olmadığı kader der geçerim ben :KK34:

http://www.mebpersoneli.com.tr/atama/bu-yil-sadece-ogretmen-alacagiz-h102512.html
bu yazıyı incelemenizi tavsiye ederim acaba ben mi yanlış anlıyorum bilmiyorum :KK50: bende tabiki 2014 kpss de iyi bir puan alıp memur olmak isteyenlerdenim fakat 6 ay kısa bir zaman gibi geldi ama düzenli çalışılıp gerçekten emek verilirse kpss halt eder:KK33:
sizi takip etmeye yeni başladım, motivasyon açısından süper bir ortam :KK1:
OLMAZ OLMAZ DEME, OLMAZ OLMAZ!

Son düzenleme:
http://www.mebpersoneli.com.tr/atama/bu-yil-sadece-ogretmen-alacagiz-h102512.html
bu yazıyı incelemenizi tavsiye ederim acaba ben mi yanlış anlıyorum bilmiyorum :KK50: bende tabiki 2014 kpss de iyi bir puan alıp memur olmak isteyenlerdenim fakat 6 ay kısa bir zaman gibi geldi ama düzenli çalışılıp gerçekten emek verilirse kpss halt eder:KK33:
sizi takip etmeye yeni başladım, motivasyon açısından süper bir ortam :KK1:
OLMAZ OLMAZ DEME, OLMAZ OLMAZ!

Tatlım meb kendine ayrılan tüm kadroları öğretmen alımıyla dolduracak diyor. Tamam bunda bi sıkıntı yok ki? Yani kadrolarına nakilleri, büro personelini ya da istifa edip geri gelecek kişileri değil de atanacak yeni öğretmenleri alacak. Bu memur alınmaz anlamına gelmez bence. Mebin kendine ayırdığı kadro başka memur kadrosu başka. Ayrıca biz çalışıp da doksan ve üstüne ulaştıktan sonra illa bi yerlerde bi atama olur diye düşünüyorum. Ha yarın ha uç ay sonra ha bi sene illa atanırsın. Bilmiyorum yanlış mı düşüncem ama alınmaz diye çalışmaktan kopmak istemiyorum. Çünkü artık hakikaten özel sektörden bıktım son noktadayım:KK25:

Tatlım meb kendine ayrılan tüm kadroları öğretmen alımıyla dolduracak diyor. Tamam bunda bi sıkıntı yok ki? Yani kadrolarına nakilleri, büro personelini ya da istifa edip geri gelecek kişileri değil de atanacak yeni öğretmenleri alacak. Bu memur alınmaz anlamına gelmez bence. Mebin kendine ayırdığı kadro başka memur kadrosu başka. Ayrıca biz çalışıp da doksan ve üstüne ulaştıktan sonra illa bi yerlerde bi atama olur diye düşünüyorum. Ha yarın ha uç ay sonra ha bi sene illa atanırsın. Bilmiyorum yanlış mı düşüncem ama alınmaz diye çalışmaktan kopmak istemiyorum. Çünkü artık hakikaten özel sektörden bıktım son noktadayım:KK25:

Anladım canım söylediğim gibi çok fazla bilgim olmadığından öyle sandım, bilgilendirdigin için teşekkür ederim.Bende yarından itibaren tam gaz başlıyorum.Ayrıca burayı yeni buldum bende sizinleyim artık bu yolda:))

Coğrafyadan konu tekrarı yaptım bugün. Soru sayım coğrafya 96 matematik 16cık. Artacak ya böyle böyle inanıyorum. Beni de listeye ekler misin lütfen andROMEdae ???

mrb kızlar
dagılmayıda bıtırdım bu aksam tarıhten
ama sankı bosa calısıyorum gıbı
valla bu tarıh benı cok yoruyor
napcam bılmıyorum
o kadar calısıyorum soru cozerken cok yanlısım cıkıyor
:18:

mrb kızlar
dagılmayıda bıtırdım bu aksam tarıhten
ama sankı bosa calısıyorum gıbı
valla bu tarıh benı cok yoruyor
napcam bılmıyorum
o kadar calısıyorum soru cozerken cok yanlısım cıkıyor
:18:

Canım önerim ihtiyac 24 saatte tarih. Ben coğrafyasını da aldım. Konuyu çok özet ve toplu halde anlatıyor. Önemli noktalar, sorularda çıkan önemli yerler falan. Ben çok beğendim.

sağolasın fıstğm cümlemizin bebeğini Rabbim korusun..senn dersaneye gittiğini bilmiyordm o yüzden video öneriym demiştm ama zaten düzenli gidemiyormşsun o halde video anlatmlar senn içn çok yarar sağlıycaktr yani inş faydası dokunur cnm ben tarihten HAKAN DEDEnin videolarını dinleyerek çalıştm çok da faydasını gördm özellikle akılda kalıcı örnekler ve kodlamalarla anlatıyor ona bi göz atabilirsn googleden hakan dede yazdn mı çıkar onun haricinde şuan SACİDE TANRITANIR die bi tarihçi daha keşfettim onun anlatımı da fena değl tekrarlarımı da onu dinleyerek yapıyorm o biraz daha ayrıntıya girmş hakan dede ye göre bu yüzden sen ondan sklabilrsn ilk olarak tavsiyem hakan dede olr bunun dışında PELİN YÜZAL die bi bayan daha var tarihçi onun anlatımını ben pek beğenmedm ama belki senn hoşuna gider cnm sen videolarına bi göz at beğendiğinden takip edersn sana fayda getrceğni düşünürsen.bunlarn dışında anayasa içinde TEKNOFEMin anayasa videolarını izliyorm ordaki hocada akıcı ve anlaşılr bir dilde anlatıyor ona da bi bakabilrsn.coğrafyadan henüz içime sinen bi anlatm bulamadm bu konuda tavsiyeleri bulunan arkadaşlar varsa önerebilecekleri coğrafya video anlatmlar varsa paylaşmlarını beklyrm..ben de liseden TM çıkışlı oldğm içn türkçeden bi video arayışı içine girmedm yani türkçem fena değl kitaba bi göz atsam yeter die düşndm fıstğm bu konuda bi tavsiyem yok malesef:KK25:Allah tan internet var da dersaneye hiç ihtiyacm kalmıyor bu durumda zaten gidemezdm bebiş yüzünden..buarada hastalğn içn de geçmş olsn cnm Allah m şifa versn dikkat et kendine herşeyden önce sağlık..görüşmek üzere iyi çalışmalar...

önerilerin için çok teşekkür ederim canım. ayrıca sağlığım hakkındaki iyi dileklerin için de çok çok teşekkür ederim. Türkçe'den konu anlatımına ben de ihtiyaç duymuyorum çünkü sadece pratiğe ihtiyacım var. matematikte zaten problem yaşamıyorum sadece sayısal mantık soruları çözmem lazım biraz. coğrafya tarih ve vatandaşlık benim için problem inşallah onu da çalışıp yapacağım.

kızlar hangi kitapları yayınları tavsiye edersiniz kitap alacağım da genel kültürden konu anlatımı güzel olan birde genel yetenek için de soru bankası önerilerinizi bekliyorum

Hepinize cok tsk ederim. Cok mutlu ve heyecanluyim ben bu mutlulukla iyi ders calisirim insallah. Allah isteyen herkese nasip etsin ins.
By gun kendime torpil gectim ders mers calismadim.

kızlar ben bugün tarihten konu çalıştım. başta okudum. sonra not çıkardım tek tek. sonra test çözdüm :KK43: sonuç olumsuz. aklımda hiç birşey kalmadı. hatta geçen hafta çalıştığım konuyla karıştı. devletler beylikler hepsinin ismi kafamda karışık şuan :KK43:( eğitimden de soru çözdüm. her dersten 1 er test çözüyorum günlük. eski çalıştığım konuları tekrar amaçlı.
tarih :80
eğitim : 65 soru çözmüşüm. 60 soru daha çözüp yatacağım :KK43: memlekette olmak çalışmalarımı olumsuz etkiledi. 3 ten 11 e kadar çocukların ödevlerine yardım ettim matematik çalıştırdım derkeennn ders çalışamadığımı fark ettim.

X