2014 KPSS Evde Çalışanlar Kulübü

merhaba kulüp sakinleri :KK55:
nasıl herkes* ben uzun süredir girmiyordum zaten kpss yede çalıştığım yoktu malum hamilelikten dolayı zorlanıyordum.22 mayısta kızım dünyaya geldi :emir_bebek: şimdi yavrumla ilgilenmekten derse vakit olmuyo düşünün daha matematik ve türkçenin kitabın kapağını açmış değilim.padişah nasibine sınava gireceğiz oysa başlarken ne kadar da umutlu ve hırslıydık.kısmet böyleymiş şu saatten sonra yapacak bi şey yok.bundan sonra varsa yoksa kızım :emir_bebek: sınava gircek herkese Allah yardım etsin kolay gelsin hepinize başarılar.kendinize iyi bakın :KK34:

yeniden mrb kızlar galiba sadece ben boşlamamışım konuyu... HEY!... E.Ç.K. SAKİNLERİ NERELERDESİNİZ?... Peki evsahibi nerede? ben sayfaya son girdiğim gün ailemle birlikte zorlu bi trafik kazası geçirdik.. çok şükür ufak tefek sıyrıklarla atlattık.... ama çocuklarda bende uzun süre kendimize gelemedik.. belkide büyük konuştum kimbilir...velhasıl kelam kpss hak getire.... ama genede çıkmamış candan ümit kesilmez... cep kitapları deneme bişeyler yapmaya çalışıcam inşaallah... yeni gelen arkadaşlara bişeyler söylemek isterdim ama kelin merhemi olsa..HEPİNİZİN MİRAÇ KANDİLİ MÜB. OLSUN..RABBİM HAKKIMIZDA HAYIRLI OLANI KARŞIMIZA ÇIKARSIN...

canım çoook geçmiş olsun allah korumuş sizi :KK50: şimdi iyisinizdir inşallah.tabi kolay değil o psikolojiyi atlatmak .rabbim yardımcınız olsun.

en son 1 ay önce yazmışım buraya son 2 gün kaldı durumum çokta parlak değil sınavdan sonra görüşürüz Allahım emek verenlerin emeğini zayi etmesin inşallah başarılar arkadaşlar

80 net civari gelir uç assagi beş yukari, sen naptin andromeda ?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kötüydü epey ya benim de en iyimser tahminle en fazla 90 net olur. :KK50: O da bana yetmiyor zaten. :KK14:

90 nete iyi bir puan gelir canim .sinavda herkesin ki kötüydü. Bu ara da ben atandim 2012 puanimla :)
Gida muhendisligine değil isletme bölümünden atandim ama olsun devlete sirtirimi dayadim bakalim neler getirecek bana :)

Son düzenleme:
90 nete iyi bir puan gelir canim .sinavda herkesin ki kötüydü. Bu ara da ben atandim 2012 puanimla :)
Gida muhendisligine değil isletme bölümünden atandim ama olsun devlete sirtirimi dayadim bakalim neler getirecek bana :)

Hayirli olsun canim cok sevindim senin adina :-) olsun canim ya isletmeden atan ne olcak yeterki atanda hem atandiktan sonra gida muh olarak degisiklik yapamazmisin ki kurumlar arasi gecis gibi falan?

Kizlar ben hic calismayinca cok berbatti sinav.. ins sizlere iyi netler iyi puanlar gelir..

Hayirli olsun canim cok sevindim senin adina :-) olsun canim ya isletmeden atan ne olcak yeterki atanda hem atandiktan sonra gida muh olarak degisiklik yapamazmisin ki kurumlar arasi gecis gibi falan?

Kizlar ben hic calismayinca cok berbatti sinav.. ins sizlere iyi netler iyi puanlar gelir..

Çok tesekkur ederim canim . gida muh arkadaslarimin sevincimi paykasmasi beni daha da mutlu ediyor.

Belediyeye atandim , düz memurluktan ziyade yükselme olasiligim daha fazla gibi geliyor ama 3 yol mi 5 yil mi sürer bilinmez :)

Yuksek net yapsak da gida mühendisliği kadrosu önemli canim ben ilk 500 icindeydim yetmedi o kadar . belki bu yol kadro acilirda 80 lerr düşer puanlar. Benin içimde his var bu yil çok alim olacak bizden :)

Hayırlı olsun çok sevindim. :KK16: Benim hiç umudum yok. :KK50: Kaldım yine ortada napıcam bilmiyorum. :KK14:

Çok tesekkur ederim canim . gida muh arkadaslarimin sevincimi paykasmasi beni daha da mutlu ediyor.

Belediyeye atandim , düz memurluktan ziyade yükselme olasiligim daha fazla gibi geliyor ama 3 yol mi 5 yil mi sürer bilinmez :)

Yuksek net yapsak da gida mühendisliği kadrosu önemli canim ben ilk 500 icindeydim yetmedi o kadar . belki bu yol kadro acilirda 80 lerr düşer puanlar. Benin içimde his var bu yil çok alim olacak bizden :)

Olsun canim 3 yil 5 yil cok uzun zamanlar degil hem calisamama stresinden kurtulmussun elbet zamanla hersey daha guzel olur :-). Ne demek canim ya ben gidaci arkadaslarim atandikca devlette calismaya basladikca umudum daha cok artiyor, mutlu oluyorum, telefon kulubesinde halay cekmis gibi oluyorum :-) sizler devlette calisin ki buze daha cok kadro acilmasi icin bi gucumuz bi arkamiz olsun :-) ahh 80 ler ben bu yil o kadar bile alamam ama kpss sistemi degismezse bu yildan basliycam calismaya cocukla anca yetistiririm konulari bende de ne umit var arkadas birakmiyorum gitti :-) :-)

Andromedae canim bu topigi actigin icin cok tesekkur ederim ilk zamanlar nasilda hevesliydik ama ben cocuktan ve tembellikten ( tum sucuda yavruma atmayim simdi kiyamam) calismayi biraktim birakmasamda bu sorular karsisinda ne kadar iyi net alirdim bilmiyorum ama bu topik sayesinde kpss dusuncesinden isteginden kopmadim.. ins iyi bi puan alirsin atanirsin..

Olsun canim 3 yil 5 yil cok uzun zamanlar degil hem calisamama stresinden kurtulmussun elbet zamanla hersey daha guzel olur :-). Ne demek canim ya ben gidaci arkadaslarim atandikca devlette calismaya basladikca umudum daha cok artiyor, mutlu oluyorum, telefon kulubesinde halay cekmis gibi oluyorum :-) sizler devlette calisin ki buze daha cok kadro acilmasi icin bi gucumuz bi arkamiz olsun :-) ahh 80 ler ben bu yil o kadar bile alamam ama kpss sistemi degismezse bu yildan basliycam calismaya cocukla anca yetistiririm konulari bende de ne umit var arkadas birakmiyorum gitti :-) :-)

Andromedae canim bu topigi actigin icin cok tesekkur ederim ilk zamanlar nasilda hevesliydik ama ben cocuktan ve tembellikten ( tum sucuda yavruma atmayim simdi kiyamam) calismayi biraktim birakmasamda bu sorular karsisinda ne kadar iyi net alirdim bilmiyorum ama bu topik sayesinde kpss dusuncesinden isteginden kopmadim.. ins iyi bi puan alirsin atanirsin..

Ne demek rica ederim bir nebze katkım olduysa ne mutlu. İyi dileklerin için sağ ol ama dediğim gibi hiç umudum yok, bizim de aynı gıda gibi atanmak için derece yapmamız gerekiyor ve o derece bana çook uzak :KK14: 10 aylık emeğime mi yanayım, yoksa geleceğimi kuramadığıma mı bilemiyorum. :KK14:

Canim puanin nasil benim 86.9 siralamam 7 binde .

Senin etrafında gidaci arkadaslarin puanlari nazil. Branş siralamasi aciklanana kadar akla karayi seveceğim sanirim :)

Canim puanin nasil benim 86.9 siralamam 7 binde .

Senin etrafında gidaci arkadaslarin puanlari nazil. Branş siralamasi aciklanana kadar akla karayi seveceğim sanirim :)

Tebrik ederim tatlim puanin iyi bence ins gidadan atanabilirsin bu sefer :-). Benim puanim epeey dusuk 71 lerdeyim calismamanin sonucu iste :-) hakkinizda hayirlisi olsun..

Evet ya nick degistirmis ark sen kac aldin guzelim yeni nickini hatirlayamadim :-)

Canim sen nickini mi degistin. Puan kaç geldi sana ?

Tebrik ederim tatlim puanin iyi bence ins gidadan atanabilirsin bu sefer :-). Benim puanim epeey dusuk 71 lerdeyim calismamanin sonucu iste :-) hakkinizda hayirlisi olsun..

Evet ya nick degistirmis ark sen kac aldin guzelim yeni nickini hatirlayamadim :-)

Evet kızlar yeni değiştirdim. :KK31: Kötü bir puanım yok 3600lerdeyim ama bölümüm için yetmeyecek gibi. :KK50: Hayırlısı olsun, daha büyük hedefim vardı çok çalışmıştım olmadı. Sizin beklediğiniz gibi mi?

Evet kızlar yeni değiştirdim. :KK31: Kötü bir puanım yok 3600lerdeyim ama bölümüm için yetmeyecek gibi. :KK50: Hayırlısı olsun, daha büyük hedefim vardı çok çalışmıştım olmadı. Sizin beklediğiniz gibi mi?

Öyle deme siralama gayet iyi puan 89 lar gibi bir puan sanirim. Geçen yol 87.9 ile 14 bindeydim simdi 86.9 ile 7 bindeyim

X