2014 KPSS Evde Çalışanlar Kulübü

Yeni gelen arkadaşlara kocamaaan bir hoşgeldin diyorum. :KK16: Kızlar gördüğüm kadarıyla kaynak soranlar olmuş, ana sayfaya bir liste yapayım en iyisi memnun kaldığımız veya kalmadığımız kaynaklaklar ilgili. Sizler de yazarsanız şunu beğendim şunu beğenmedim ben de liste yapayım kendiminkileri de ekleyerek. :KK76:
Bu arada heyecan, stres, aman yetiştiremeyeceğim yok! Yetişemeyecek hiç bir şey yok kızlar. Nisan'dan sonra hızlandırılmış bir program hazırlarız, eksik kalanları hallederiz. Sıkmayın canınızı şimdiden. Daha çoook zaman var. :KK34:
evet iyi fikir canım
bende de şimdi 2012nin ihtiyaç modüler seti var onu bir bitireyim yeni kaynak alacağım
eklenen konularda olduğu için şart
hemde tek kaynakla sınırlı kalmış olmam
bu arada ders videoları izleyebileceğim siteler var mı bildiğiniz
konu anlatım videoda izlemk istiyorum

merhaba arkadaşlar bende evde çalışanlardanım.....
yeni başladım ama sanırım biraz geç oldu benim için ... benim matematik çok kötü olduğu için matematikten başladım şuan bölme bölünebilmedeyim daha :KK43: bu zamana kadar matten 510 soru çözdüm :KK1: hee buarada benim bölüm moda tasarımı gy gk den girecem sınava inşallah yetiştiririm sınava kadar :KK43:

Arkadaşlar bende 4 ayrı kaynak var dediğim gibi çok girince sınava her yıl bi kaynak almışım set halinde. sanki yenisini alınca bişey olacak da keramet yeni satın alınan kaynak kitaptaymış gibi :)) yargı,güvender,garanti akademi diye bir yayınınki, bir de ihtiyaçın 2013 seti var ama en iyi ve anlaşılır olan ihtiyaçın seti ben çok memnunum ondan çalışıyorum sürekli.

Merhaba kızlar 2 gündür gezmekten başka bir cacık yemedim :KK53: Yarın kısmetse devam edeceğim . Yeni gelenler hoşgelmiş :KK3:

kızlar bende kitap alıp bu hafta calısmaya baslıcam daha geç kalmadan nasıl program yaptınız

merhaba arkadaslarr aramıza hoşgeldinizzz:KK36:
bugün hiç ders calışamadımm ama dün gecee pire yutmuşş gibiydimm coğrafydan 2 ünitem kaldıı tarihhten dün gece 3 ünite işledimm ortalam 500 soru çözdümm :KK53:
bugünn çok yoğundum ama yarın telafii edicemm bu aradaa kendime yeni bi sınır koydum gk- gy konularını aralık başına kadar bitiricemm beni teşvik edin süreklii nolurrrr:2: başarmamm lazımm:18: yılbasına kadardaa eğitim bilimlerii calışmalıyımmm..
bugün herkess tatil yapmışş sanırımm :KK9::KK8: en iyisii olmuşş taitll olmazzsaa sınava kadar dayanamayızkii ödül şartt:KK54:
yarın sayfamıı calıştığmm derslerlee çözdüğüm sorularla doldurcamm inşallahh herkesee iyii gecelerr

Yeni gelen arkadaşlara kocamaaan bir hoşgeldin diyorum. :KK16: Kızlar gördüğüm kadarıyla kaynak soranlar olmuş, ana sayfaya bir liste yapayım en iyisi memnun kaldığımız veya kalmadığımız kaynaklaklar ilgili. Sizler de yazarsanız şunu beğendim şunu beğenmedim ben de liste yapayım kendiminkileri de ekleyerek. :KK76:
Bu arada heyecan, stres, aman yetiştiremeyeceğim yok! Yetişemeyecek hiç bir şey yok kızlar. Nisan'dan sonra hızlandırılmış bir program hazırlarız, eksik kalanları hallederiz. Sıkmayın canınızı şimdiden. Daha çoook zaman var. :KK34:

arkadaşalrr ben ihtiyaç ve beyaz kalem yayınlarınıı konu anlatımmı kullanıyorumm. herkes gibi ihtiyaçtan cok memnunumm ancakk beyazz kalemdenn gk derslerşinii daha iyi anladığımı farkettimm.

ihtiyaç
yediiklim
beyazkalem
ve dershane kitaplarından takipteyimm
data yayıncılığa ait kitap var oda güzel soru bankasıı ama diğerlerii daha iyi bence.

ancak şöyle bi tavsiyem olacakk hem soru bankası hem konu anlatımı hem yaprk testlerii aynı yayıncılıktan alırsanızz 1 soruyla birden fazla kez karşılaşa biliosunuzz:nazar:

$424207_381163035231640_10000012_00000_1.jpg
ben motivasyon için bunu kullanıyorum arkadaşlarr, siznle de paylaşmak istedim:KK55:

merhaba kızlaaarr yeni gelenlere hos geldiiz diyorum, son hız calışmalara devam etmeye calışıyorum veee bugun cografyadan 120 turkceden 40 soru cozdugumu bıldırmek ıstıyorum umarım en kısa zamanda konu calışmaları bıter ve sureklı soru cozerız sıkılıyorum konu çalışmaktan bazen :KK43:

merhaba arkadaslarr aramıza hoşgeldinizzz:KK36:
bugün hiç ders calışamadımm ama dün gecee pire yutmuşş gibiydimm coğrafydan 2 ünitem kaldıı tarihhten dün gece 3 ünite işledimm ortalam 500 soru çözdümm :KK53:
bugünn çok yoğundum ama yarın telafii edicemm bu aradaa kendime yeni bi sınır koydum gk- gy konularını aralık başına kadar bitiricemm beni teşvik edin süreklii nolurrrr:2: başarmamm lazımm:18: yılbasına kadardaa eğitim bilimlerii calışmalıyımmm..
bugün herkess tatil yapmışş sanırımm :KK9::KK8: en iyisii olmuşş taitll olmazzsaa sınava kadar dayanamayızkii ödül şartt:KK54:
yarın sayfamıı calıştığmm derslerlee çözdüğüm sorularla doldurcamm inşallahh herkesee iyii gecelerr

walla tebrik ederim sekeyim maaşallah diyeyim de nazar da değmesin aynı tempo devam :)) korelilerin sık söylediği tam da buna göre bi söz var :) fighting! :)))

aaa bende matematikten soru çözdüm baya ama sayısını bilmiyorum benim için verimli bir gündü :) fighting kızlar!!!

Kızlar yazamadım iki gündür, bir ara uğrayıp soru sayılarınızı tabloya ekleyeceğim aklımda.

Son düzenleme:
walla tebrik ederim sekeyim maaşallah diyeyim de nazar da değmesin aynı tempo devam :)) korelilerin sık söylediği tam da buna göre bi söz var :) fighting! :)))
lajobacımm tesekkürlerr bi hısrla başladımm inşallahh böyle devam eder hepimzz konuları bitirip sadece soru çözerizz,:nazar:
fighting!

Sorularınızı ekledim kızlar, gözümden kaçan veya hatalı olan varsa söyleyin lütfen. :KK71:

Sorularınızı ekledim kızlar, gözümden kaçan veya hatalı olan varsa söyleyin lütfen. :KK71:
:81::81: aarkadaşımm senin soruu sayılarını yazdığını görüncee çok mutluu oldum aferimm bizee dedimm yaaa masallahımız varr:nazar:
hemenn oturdum diğer derslerede baktım ne çözmüşüm diyee.
coğrafya 805
vatandaşlık 100
matematk 150
türkce 35

bence bunu haftalık çizelge yapıp bakalım haftanın en calışkanı seçilsinn çok motive edicii cidden ellerine sağlıkk:KK9:

kızlar harikasınız valla bende çok gaza geldim şimdi.ama bugün yorucu bi güngü kızlarımdqan biri hastaandı ve sabaha kadar hastanedeydik.
geometriyi btirmek üzereyim.sizler kadar çalışamıyorum.ocağa kadar matematik türkçe gometri bitircem tekrar yapıyorum.ocakta inş genel kültüre başlıcam sizleri gördükçe motive oluyorum devam tam gaz :)

kızlar harikasınız valla bende çok gaza geldim şimdi.ama bugün yorucu bi güngü kızlarımdqan biri hastaandı ve sabaha kadar hastanedeydik.
geometriyi btirmek üzereyim.sizler kadar çalışamıyorum.ocağa kadar matematik türkçe gometri bitircem tekrar yapıyorum.ocakta inş genel kültüre başlıcam sizleri gördükçe motive oluyorum devam tam gaz :)

tiin geçmiş olsun canım.. valla bende bekar arkadaşların soru sayılarını gördükçe acayip gaza geliyorum ama maalesef benim de o kadar zamanım olmuyor :KK43: Allah yardımcımız olsun..

Kızlaar, Kasım ayından itibaren aylık soru çözümlerinizi isteyeceğim. Kasım ayında en fazla soru çözene yıldızlı pekiyi. :KK53: :KK55:

X