Bıktım artık bıktımm dayanamıyorum katlanamıyorum ..

acıktan okudugun bankacılıgında hıcbı faydasını goremezsın soylıyım sana dıploma dıye bosuna kendını kandırma bnm gbı anca callcenterda kafa patlatırsın 1000 tl maas alırsın hasta olursun onuda hastaneye yatırırsıbn baska bı ıse yaradgı yok o dıplomanın bosuna sevınme yanı canım

burda sana kızanda şevkatle yaklaşanda azarlanmış yazık.ne desem boş çünkü sende takıntı oluşmuş sana tavsiyem falan yok arkadaşım Allah yine de hakkında hayırlısını versin ama bu kafayla o da zor.benim şuan tek duam burda çoğumuzun evlatları var seni kınamıyorumda ama evlerden ırak diyeceğim Allah annene babana sağlık ve sabır versin.

Valla kapı gibi 4 senelik fakülte diplomam var, elim yüzüm de düzgün şükür, ama lise mezununun yapacağı bir işe bile almıyorlar:KK53:
Bu arada olay ne ya, konuyu okudum fakat ilk sayfa boş :86:

ya bır ya da ıkı sayfa once hayyal alıntı yapmış ordan bulabılırsın konuyu:KK34:

Kaç bence ayaz yaa.:KK12: Hem evden kurtulmuş olursun,hem de kahramanına kavuşursun.:KK8:

Nasıl olsa o bir süperman.....:KK51::KK51::KK51:

konu uçmuş ama az-çok anladım.

yaş 18 ama akıl bi karış havada,kan deli akıyor kalp hızlı çarpıyor e başta da diklik olunca demek ki böyle sonuçlar ortaya çıkıyor.

geçer ablacım hepsi geçer de sen pişman olacağın şeyler yapma.

Merhaba .
Ben 18 yaşındayım açıktan bankacılık okuyorum ve çalışacağım da .
1 hafta öncesine kadar annem dışarı çıkmama izin veriyordu . Yürüyüşe çıkıyordum 5 de saat 7ye kadar akşam geliyordum sonra eve .
Nebilyim öğlen çıkabiliyodum 3 saat dışarıya arkadaşıma deyip . İnanın hiç bi şey değişmedi 1 haftadır ama bana hiç bi şekilde izin vermiyo artık . Kafayı yiyeceğim artık inanın sevgilim gidiyor ( neden demeyin ) 10 ay görüşmeyeceğiz belki 2 ay sesimizi bile duyamayacağız .
Ama biz hiç görüşemiyoruz . Hiç bi yere gitmeme izin vermiyorlar . İş bakmaya çıkacağım dedim sonra da yürüyüşe gideceğim dedim . hem de şimdi değil saat 16:45 de falan yani . Hemen direk gidemezsin dedi bana . İş bakmaya gitmeme dahi izin vermiyorlar .
Sevgilimle görüşemeyeceğim ama son günlerde bile evde oturup buluşamıyorum ..
Sevgilimle tanıştı istemiyor ( 2 senedir de biliyo ) ablamla da tanıştı geçen günü sevgilim . Hatta ablam olgun iyi efendi biri ilk görüşmeye göre dedi . Anneme de kesin bunları anlatıştır her şeyi söyler biliyorum . Ama annem inanılmaz bi değişiklikle 1 haftadır izin vermiyo . Ablamlar görüşmeden önceden beri izin vermiyo . Zaten izin vermiyo diye ablamla çıkmak zorunda kaldım dışarı . Allah aşkına önceki konularıma bakıp da yorum yapmayın lütfen dışarı çıkamayan herhangi biri olarak görüp öyle yazın bana sert yorum böyle hakaret eder gibi aşağılar gibi aşırı sert yorumlar yapan oluyo lütfen rica ediyorum sert yorum yapacak olan baştan hiç yazmasın . Asıl net düşncenizi ve önerinizi yazarsanız sevinirim . Hergün kavga ediyoruz annemle başka sebeplerden dolayı

Ben de hayyal den alinti yaptim. Ne tur bir oneri istiyorsun ben anlamadim. Anneni ikna edemeyiz. Seni ikna etmeye calisiyoruz o yuzden. Annen izin vermiyorsa vardir hakli bir sebebi.

Ek olarak; hapse girmis gibi bir sey okudum. Okuluna konsantre ol. Ileri de daha tanisacagin cok insan olur merak etme.

Son düzenleme:
Allah senin gibi evladi dusmanimin basina bile vermesin.benimde bir kizim var.kinamak istemiyorum ama cevaplara bakinca masallah.cok pisman olursun ilerde,ama is isten gecmis olur.

Hı Hı evet canım, bütün herşey sadece bir güven.:KK34: zaten güvenmekle iş bitiyor.ben sana 10 sene de çıksan tanıyamazsn diyorum sen bana 2sene 2 ay 23 gun diyosun, kaç saat oldu peki? neyse ya, ona güvenmeye devam et, cezaevinden de yazışırsınız, sesini duyamazsın ama mektuba parfüm falan sıkar kokusunu alırsın :KK34::KK34: ha bu arada arada bir telefonla görüşme hakkı var diye biliyorum ama :KK34: konuşursunuz..sende yolunu gözlersin...hadi Allah kavuştursun cnm.....

canım pardon ama gercekten boş konuşuyorsun yani konuşmalarını gordüm dayanamadım cvp yazma gereği hisstettim yangına körükle gitmek diye senin yaptığına denir ya neden zevk alıyorsun insanların acısının üstüne gtmkten tamam o insan suçluda olabilir ama senin bu kızcağızın üzerine gitmendeki sebep ne yani belliki sevmiş belki sonradan oğrendi boyle birşeyi veya cocuk yalan soyledi ve sonradan duydu herşeyi vs yani boylede olabilirdi herşey yani tmm bu kızın üslubu hoş olmayabilir ama senin yaranın üstüne inatla tuz basmak istemenin sebebi ne illaki boyle birşey mi yaşaman gerekiyor bu duyguların ne olduğunu anlamak icin

Konuları açıp sonra o konuyu silip yerine yeteeeeeeer diyerek lafları uzatarak yazamazsınız.İnsanları tersleyemezsiniz, yaşınız kaç olursa olsun hiç fark etmez, üslubunuza dikkat edeceksiniz.
Burası kadınlar kulübü ya kurallarına uyarsınız ya uyarsınız!

X