Hamilelikte bulantı için METPAMİD kullananlar

Bende 6 haftalik hamileyim bir hafta once ogrendim hamile oldugumu ve o andan itibaren asiri bulantim oldu 3 kilo verdim bir haftada. İki gundur dramamine kullaniorum gunde 2 kez bulantim azaldi ama halsizlik devam ediyor . tabaklar dolusu yemek yemegi ozledim ama yiyemiyorum. . cok zor bir durum . Allah hepimizin yardimcisi olsun

Bende 7 haftalık hamileyim 3-4 gündür öyle bulantım kusmam var ki hiçbişii yiyemiyorum kahvaltıdan bile midem bulanıyor. Sürekli çıkarmak istiyorum yediğim herşeyi, bütün kötü kokuları alıyorum sırf bu yüzden kokan herşeyi balkona çıkardım ama hala çok kötüyüm bu hafta kontrolüm var çok sıkıntılı Allah hepimizin yardımcısı olsun 😁😰😪

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi.

doktorum bulantı için bana da bu hapı verdi 3 gün önce. Henüz hiç kullanmadım bugün kullanmayı düşünüyordum sizler ne düşünüyosunuz acaba dedim ve şimdi korktum kullansam mı? kullanmasam mı ?:2:
uzun zamandır takip ediyorum bu siteyi ama yeni üye oldum,
bende ilk hamileliğimde çok fazla kullandım metpamidi hastanede yattığım sürede sürekli metpamid koydular serumuma.o zaman bi şey olmamıştı.2. hamileliğimde hastanede seruma koydular yine ve ben resmen delirmiş gibiydim.istemsiz hareketler yaptım.içim içime sığmadı ölücem sandım.doktora deliriyorum ben diyorum ağlıyorum.yapabilcek bişi yok diyo.meğer ilaç yan etkisiymiş.hiçte söylemiyolar.ben kendim farkettim sonra prospektüsü okuyunca.eğer ilaça karşı bu tarz hassasiyetiniz varsa kullanmayın.ama ben ilk hamilelğimde 5 ay kullandım şimdi 4 yaşında bi oğlum var.yani bebeğe bi zararı yok.

Bu şekilde bi rahatsızlık ilk kez duydum geçmiş olsun :KK43: Bulantım var benim sadece kusmusm hiç ama o da bişey yiyemememe sebep oluyor. yiyemiyorum ve halsiz kalıp hastaneye düşüyorum :KK43:
Ayni dertten bende gittim dun hastaneye 3 gundur bisi yiyemiyorum dedim doktoruma oda buyuk serum yazdi icine vitamin ve metpamid koydular serumdan sonra resmen haftalardir ac kalmis gibi yemek yedim suanda cok iyiyim cok sukur Allah'a hap olarakta yazdi gerek olmaz insaallah ama gerekirse icerim

Arkadaşlar benim doktorum prof.ve antalyanın en iyi doktorlarından biri.Ben çok zor günler geçiriyorum.Günde altı kereye kadar çıkan kusmalarım oluyor.ne yesem kusuyorum.vücudum susuz ve vitaminsiz kaldığı için iki gün hastanede yattım.buna rağmen bana son çare olarak kullanacaksın gerekirse rapor veririm çalışmazsın dedi.Bu düşüncede olan doktorlarında olduğunu göz önünde bulundurun ve iyi araştırın lütfen.

Yazilri okudum peki bulantilarijiz gectimi.bn hic gecmicrk gibi hssediyotum hep ogurme ve kusms hissi allahim bulantidan kfsmi kaldtsmdm yrdm ettt amin

Ben de kullanıyorum ama sanki aynı değişme olmadı yine bulantı yine bulantı ... evimin kokusundan bile tiksindim sanki heryer soğan kokuyor

Ben de aksamlari mide bulantısı ve sürekli reflü başladı gece refluden uyuyamiyrm sürekli gegirmek geliyo daha ilk aydan böyleyse nasıl geçecek 90 :emir_bebek:

dr banada metpamıd verdı fakat ıntetnetten arastırdım bıraz ılacı nelere sebep oluyormus oyle yaaa ınsanı ıntıhar derecesıne surukluyormus. korkumdan ıcmedım hıc. ama bulantıdanda hayatım zehır oldu ne yapıcam bılmıyotummm

Emziren anneler kullnbilir mi dr parol ile metpamid verdi,serum taktirdim.cok tedirginim.daha sonradan ogrendim icinde metpamid oldugunu :KK43:

bende 16. haftamdayim benim halen azalmadi bulanti, kusma ve tiksinmelerim . kilo kaybim da oldu. doktorum prilam dr diye bir ilac verdi 20 gündür onu kullanıyorum . biraz hafifletti. kullanmaya ara vermeye kalktım tekrar kusmalarim oldu.. rabbim hepimizin yardımcısı olsun.. :KK43::KK43:

uzun zamandır takip ediyorum bu siteyi ama yeni üye oldum,
bende ilk hamileliğimde çok fazla kullandım metpamidi hastanede yattığım sürede sürekli metpamid koydular serumuma.o zaman bi şey olmamıştı.2. hamileliğimde hastanede seruma koydular yine ve ben resmen delirmiş gibiydim.istemsiz hareketler yaptım.içim içime sığmadı ölücem sandım.doktora deliriyorum ben diyorum ağlıyorum.yapabilcek bişi yok diyo.meğer ilaç yan etkisiymiş.hiçte söylemiyolar.ben kendim farkettim sonra prospektüsü okuyunca.eğer ilaça karşı bu tarz hassasiyetiniz varsa kullanmayın.ama ben ilk hamilelğimde 5 ay kullandım şimdi 4 yaşında bi oğlum var.yani bebeğe bi zararı yok.
kesinlikle metpamid duygusal yan etkilere sahip dramamin daha iyi

X