2013 kasım aralık aylarında tüp bebek denemesi yapacaklar BURAYAAAA :)))

Evet canim hatırladım :)) Mersinde oturuyordunuz degil mi?
Ben bu topigi aradim bulamadım cok gerilerdeydi sayfalar.
Amin canim Allah razı olsun 💕çok teşekkür ederim 🙏 Ramazan Bayrami dönüşü öğrendik bizde süpriz yumurta bize büyük süpriz yapti hala inanamiyorum 🙈
Allahim dileyen isteyen hasretle bekleyen tüm kardeslerime nasip etsin inşallah 🙏😇
Sahra hayirli olsun bebegin cok sevindim kucagina da almak nasip olsun insalahh...
Inanmak konusunu gelince tekmeleri hissedene kadar inanamiyor insan mucize işte ben hala uyurken seyrediyorum bu benim mi diyorum ..rabbim bekleyen herkese nasip etsin

Sahra hayirli olsun bebegin cok sevindim kucagina da almak nasip olsun insalahh...
Inanmak konusunu gelince tekmeleri hissedene kadar inanamiyor insan mucize işte ben hala uyurken seyrediyorum bu benim mi diyorum ..rabbim bekleyen herkese nasip etsin
Amin canim çok teşekkür ederim 💓güzel dileklerin için..
Allah bağışlasın seninkini ve doğan tüm kuzuları 🙏😇

Evet canim hatırladım :)) Mersinde oturuyordunuz degil mi?
Ben bu topigi aradim bulamadım cok gerilerdeydi sayfalar.
Amin canim Allah razı olsun 💕çok teşekkür ederim 🙏 Ramazan Bayrami dönüşü öğrendik bizde süpriz yumurta bize büyük süpriz yapti hala inanamiyorum 🙈
Allahim dileyen isteyen hasretle bekleyen tüm kardeslerime nasip etsin inşallah 🙏😇
bende takipteyim diye bulabiliyorum cnm arada bazen bakiyorum eski gunler geliyor aklima evrt cnm mersindeyim cok sevindim senin adina insallah saglikla kucaginada alirsin cnm amin cnm amin rabbim tum bu yolda cabalayana versin

Kizlar ahhh kizlar hic giren yokmu buraya dun gebe oldugunu öğrendim 4 sene once de kendiliginden gebe klmistim ama 6 aylikken kaybetmistim insallah bu sefer sag salim kucagima alirim dua edin nolur

selam kızlar;

temmuz topiğinden başlayarak topik topik gezdim, gezdiğim topiklerde gebe kalamayan azınlıktayım ve kasımın 5i itibariyle ikinci denememi yapacağım. ilk denemem negatif oldu. ben bursa da oturuyorum. sebep erken menopoz riski.

kendimi kısaca tanıttıktan sonra gelelim topiğin amacına. ilk denemem de gördüm ki gerçekten çok stres altında olabiliyoruz tedavi süresince... bende istedim ki hem sohbet edelim, sorunlarımızı paylaşalım.... ama daha da güzeli geyik yapalımmmmmm stresss atalım...

bütün liste silindi zor bela toparladım, ne toparlaması, yeniden yazdım :KK43:((( listeye eklenmek isteyenler bana özel mesaj atsın kızlar....
nickimin üstüne sol tıklayıp açılan küçük pencereden özel mesaja tıklayarak yapıyosunuz gayet basit, veeee en önemlisi tüm bilgilerinizi yazarsanız bana yardımcı olmuş olursunuzzzz....

KIZLAAARRRR SAYFAMIZ GEÇİCİ BİR SÜRE KAPANIP AÇILMIŞ VE TABLOMUZ YOK OLMUŞTUR.... 52. SAYFADAN Bİ TABLO BULUNABİLMİŞ VE ORADAKİ İSİMLER VE SON SAYFALARDAKİ ARKADAŞLAR İLE TABLO YENİDEN YAZILMIŞTIR.... BU SEBEPLE, HATA OLAN, EKSİK OLAN, FAZLA OLAN BENİMLE İLETİŞSİNNNNNN :KK1::KK1::KK1::KK1:

bide tablo yine kaybolursa diye yedeği 2544 teeee

Kaç KişiyizNickYaşDeneme SayısıMerkez/Doktor AdıSebepHangi AşamadaSonuç
1amayaa335.denemeirenbe tüp bebek merkezifsh yüksekliğiera testi sonucunu beklemede..........
2sahra8482.2.denemebursa-acıbademçikolata kisti..........
3zumrutline353.denemebursa-pembe mavitüp alındıbahara hazırlık, spor..........
4hstc321.denemee.şehir-acıbademkist-plolaktin-sperm hareketsizliği..................
5beren_35_01..............tedaviye gerek kalmadıııı :anneadayı:
6naneliseker..2.denemebursa-acıbademsebepsiz infertilite............
7cileklimonata261.denemeankara-başkent üni.rezerv azlığı:emir_bebek::emir_bebek:geldi kızçelergebeliğimi kaldı ayol, doğurdu bilem:KK49:
8caregiver..1.denemeistanbulsperm hareketi yok..........
9cathee314.denemeankarapko..tedaviye gerek kalmadıııı:anneadayı::nazar:
10hatibulut302.denemeankara başkent hastanesiendometriozis+yumurta rezervi azlığı+morfoloji düşüklüğükavuşmaya az kaldı....:nazar::anneadayı:
ikincisi bile yolda :)
11iden251.denemeistanbul tüp bm....:nazar::anneadayı:
12naiadd261.denemeizmir ege doğum evipko ve sperm azlığı..:nazar::anneadayı:
13nese77373.denemeadana başkent has.tüplerde sorun var????İkizleriyle uykusuz gecelerde :)
14ssofya322.denemekadıköy acıbademsperm azlığıyusuf ve yuşa dünyamıza hoşgeldilerrr:emir_bebek::emir_bebek::nazar::anneadayı:
15phaselis313.deneme...tüpler kapalı.:nazar::nazar::anneadayı:
16sumeyyab...1.denemeadana başkentsperm azlığı ve pko..
17merve_uk251.deneme...pko..
18kodal82311.denemeankara anatoliasperm azlığı ve morfolojiuzun zamandır görünmüyor buralarda:KK20::nazar::anneadayı:
19Msruya291.denemegaziçikolata kisti.:nazar::anneadayı:
20reyyan2013333.denemeAnkara Zekai TahirSperm Azlığı ve orfoloji........
21artemis-artemis.....doğum yaptı ikizleri var...:emir_bebek::emir_bebek:
22mrvst.1.denemebaşkent hulusi bey.uzun zamandır görünmütor :):nazar::anneadayı:
23nazarboncuk35....12 ağustostan beri uykusuz gecelerde :emir_bebek::emir_bebek::nazar::anneadayı:
24krizantem00282.denemebursa-artrezerv azlığı, sağ tüp tıkalı ileri hızlı sperm azlığı.:KK43:
25aysenuraydın88.1.deneme....
26llyelizll357.denemeankarasperm azlığısürpriz gebelik....sonuna kadar güzel devam etsin inşallahh:KK68::KK68::nazar::anneadayı:
27nur8436292.deneme.sebepsiz infertilite..
28mira38281.denemeKayseri acıbademsperm sayısı ve hareketliliği30 Ağustostan beri uykusuz gecelerde.... :emir_bebek::nazar::anneadayı:
29iresistble.1.denemeistanbul tüp bebek...
30arwen10_19271.denemeankara tbmsperm sayı+morfoloji..
31monicagaller322.denemebahçeci fulya/aytun hanımpko+sperm morfoloji-sayı-hareketlilikminicalıktan yeniden mooooonicalığa geçiş sürecinde...4 bin küsurlu bi sonuç mu var, vayyy arkadaş yaaaa:nazar::nazar::anneadayı::anneadayı:
32flyingmom262.denemekadıköy florence nightinggaleendometriozispaşasının yolunu gözlemekte, vuslata az kaldı kiiii:KK48::KK48::KK48::nazar::anneadayı:
33güzbahar412.deneme.yumurta rezerv azlığı sperm sorunutedavi öncesi takviye kullanımında.......
34serenay8330..çikolata kistiikizlerini kucağına aldı:nazar::anneadayı:
35MaraDespina291.denemeistanbul umut tbmsağ tüp tıkalı ve yumurta tembelliği..
36melek84291.denemeist. süleymaniye kadın doğumtekrarlayan düşük.....
37zelve.1.denemeBornova Şifa has.yumurta rezerv azlığı..
38emha281.denemeistanbul cerrahisperm azlığı.:nazar::anneadayı:
39bebek_34....dinleniyor.....:KK54:özleniyor:KK19:.
40cicibebe....gözümüz yollarda kaldı...:nazar::anneadayı:
41gul3535can281.denemeizmir ege üni.endometriozisnisan regli ile başlayacak.
42selen1977372.denemeankara gürgan kliniksebepsiz infertilite:emir_bebek:bebişiyle uykusuz gecelerde:nazar::anneadayı:
43unbelivable341.denemeyurtdışımorfoloji+sayı:emir_bebek:bebişiyle uykusuz gecelerde:nazar::anneadayı:
44pers.....hoşgeldin bebek:emir_bebek::nazar:
45alfabe.4.deneme.rezerv azlığı ???.:nazar::anneadayı:
46kalinkam.4.denemeeurofertil istanbul.polikistik overhoş geldin Muhammet bebek:emir_bebek::nazar::anneadayı:
47kalbimdesin388.deneme.pcos.:nazar::nazar::anneadayı:
48nazan.e....:KK49::KK49::nazar::anneadayı:
49sezerkose303Florance Nigh./Prof. Dr. Cemil AkgülPco+Azosperminşallah tedaviye gerek kalmadan gelir meleği:KK68::nazar::nazar::anneadayı::anneadayı: gebe kaldı ancak dr hatası...
50merveaydin253.denememerkez arayışındaSPERM SAYI VE HAREKET AZLIĞIkusmalarla başı dertte...:nazar::anneadayı: doğal yolla gebe kaldı
51melindam3535315.denemebursa acıbademsperm sayısı morfolojı rezerv azlığı2015 mart ayında tedaviye başlayacak...
Amayaaa ahhh seneler gectiii napiyosun nasilsinnnn ben 2.bebegi 6aylikken kaybettim 4 sene sonra dun gebe okdugumu ogrendim sg salim sonuna kdr giderim bu sefer insallah🥰

X