2013 kasım aralık aylarında tüp bebek denemesi yapacaklar BURAYAAAA :)))

amayaa

Guru
Kayıtlı Üye
14 Mart 2013
5.906
3.234
selam kızlar;

temmuz topiğinden başlayarak topik topik gezdim, gezdiğim topiklerde gebe kalamayan azınlıktayım ve kasımın 5i itibariyle ikinci denememi yapacağım. ilk denemem negatif oldu. ben bursa da oturuyorum. sebep erken menopoz riski.

kendimi kısaca tanıttıktan sonra gelelim topiğin amacına. ilk denemem de gördüm ki gerçekten çok stres altında olabiliyoruz tedavi süresince... bende istedim ki hem sohbet edelim, sorunlarımızı paylaşalım.... ama daha da güzeli geyik yapalımmmmmm stresss atalım...

bütün liste silindi zor bela toparladım, ne toparlaması, yeniden yazdım :KK43:((( listeye eklenmek isteyenler bana özel mesaj atsın kızlar....
nickimin üstüne sol tıklayıp açılan küçük pencereden özel mesaja tıklayarak yapıyosunuz gayet basit, veeee en önemlisi tüm bilgilerinizi yazarsanız bana yardımcı olmuş olursunuzzzz....

KIZLAAARRRR SAYFAMIZ GEÇİCİ BİR SÜRE KAPANIP AÇILMIŞ VE TABLOMUZ YOK OLMUŞTUR.... 52. SAYFADAN Bİ TABLO BULUNABİLMİŞ VE ORADAKİ İSİMLER VE SON SAYFALARDAKİ ARKADAŞLAR İLE TABLO YENİDEN YAZILMIŞTIR.... BU SEBEPLE, HATA OLAN, EKSİK OLAN, FAZLA OLAN BENİMLE İLETİŞSİNNNNNN :KK1::KK1::KK1::KK1:

bide tablo yine kaybolursa diye yedeği 2544 teeee

Kaç KişiyizNickYaşDeneme SayısıMerkez/Doktor AdıSebepHangi AşamadaSonuç
1amayaa335.denemeirenbe tüp bebek merkezifsh yüksekliğiera testi sonucunu beklemede... .......
2sahra8482.2.denemebursa-acıbademçikolata kisti..........
3zumrutline353.denemebursa-pembe mavitüp alındıbahara hazırlık, spor..........
4hstc321.denemee.şehir-acıbademkist-plolaktin-sperm hareketsizliği..................
5beren_35_01..............tedaviye gerek kalmadıııı :anneadayı:
6naneliseker..2.denemebursa-acıbademsebepsiz infertilite............
7cileklimonata261.denemeankara-başkent üni.rezerv azlığı:emir_bebek::emir_bebek:geldi kızçelergebeliğimi kaldı ayol, doğurdu bilem:KK49:
8caregiver..1.denemeistanbulsperm hareketi yok..........
9cathee314.denemeankarapko..tedaviye gerek kalmadıııı:anneadayı::nazar:
10hatibulut302.denemeankara başkent hastanesiendometriozis+yumurta rezervi azlığı+morfoloji düşüklüğükavuşmaya az kaldı....:nazar::anneadayı:
ikincisi bile yolda :)
11iden251.denemeistanbul tüp bm....:nazar::anneadayı:
12naiadd261.denemeizmir ege doğum evipko ve sperm azlığı..:nazar::anneadayı:
13nese77373.denemeadana başkent has.tüplerde sorun var???? İkizleriyle uykusuz gecelerde :)
14ssofya322.denemekadıköy acıbademsperm azlığıyusuf ve yuşa dünyamıza hoşgeldilerrr:emir_bebek::emir_bebek::nazar::anneadayı:
15phaselis313.deneme...tüpler kapalı.:nazar::nazar::anneadayı:
16sumeyyab...1.denemeadana başkentsperm azlığı ve pko..
17merve_uk251.deneme...pko..
18kodal82311.denemeankara anatoliasperm azlığı ve morfolojiuzun zamandır görünmüyor buralarda:KK20: :nazar::anneadayı:
19Msruya291.denemegaziçikolata kisti.:nazar::anneadayı:
20reyyan2013333.denemeAnkara Zekai TahirSperm Azlığı ve orfoloji........
21artemis-artemis.....doğum yaptı ikizleri var...:emir_bebek::emir_bebek:
22mrvst.1.denemebaşkent hulusi bey.uzun zamandır görünmütor :):nazar::anneadayı:
23nazarboncuk35....12 ağustostan beri uykusuz gecelerde :emir_bebek::emir_bebek::nazar::anneadayı:
24krizantem00282.denemebursa-artrezerv azlığı, sağ tüp tıkalı ileri hızlı sperm azlığı.:KK43:
25aysenuraydın88.1.deneme....
26llyelizll357.denemeankarasperm azlığısürpriz gebelik....sonuna kadar güzel devam etsin inşallahh:KK68::KK68::nazar::anneadayı:
27nur8436292.deneme.sebepsiz infertilite..
28mira38281.denemeKayseri acıbademsperm sayısı ve hareketliliği30 Ağustostan beri uykusuz gecelerde.... :emir_bebek::nazar::anneadayı:
29iresistble.1.denemeistanbul tüp bebek...
30arwen10_19271.denemeankara tbmsperm sayı+morfoloji..
31monicagaller322.denemebahçeci fulya/aytun hanımpko+sperm morfoloji-sayı-hareketlilikminicalıktan yeniden mooooonicalığa geçiş sürecinde...4 bin küsurlu bi sonuç mu var, vayyy arkadaş yaaaa:nazar::nazar::anneadayı::anneadayı:
32flyingmom262.denemekadıköy florence nightinggaleendometriozis paşasının yolunu gözlemekte, vuslata az kaldı kiiii:KK48::KK48::KK48::nazar::anneadayı:
33güzbahar412.deneme.yumurta rezerv azlığı sperm sorunutedavi öncesi takviye kullanımında.......
34serenay8330..çikolata kistiikizlerini kucağına aldı:nazar::anneadayı:
35MaraDespina291.denemeistanbul umut tbmsağ tüp tıkalı ve yumurta tembelliği..
36melek84291.denemeist. süleymaniye kadın doğumtekrarlayan düşük.....
37zelve.1.denemeBornova Şifa has.yumurta rezerv azlığı..
38emha281.denemeistanbul cerrahisperm azlığı.:nazar::anneadayı:
39bebek_34....dinleniyor.....:KK54:özleniyor:KK19:.
40cicibebe....gözümüz yollarda kaldı...:nazar::anneadayı:
41gul3535can281.denemeizmir ege üni.endometriozisnisan regli ile başlayacak.
42selen1977372.denemeankara gürgan kliniksebepsiz infertilite:emir_bebek:bebişiyle uykusuz gecelerde:nazar::anneadayı:
43unbelivable341.denemeyurtdışımorfoloji+sayı:emir_bebek:bebişiyle uykusuz gecelerde:nazar::anneadayı:
44pers.....hoşgeldin bebek:emir_bebek::nazar:
45alfabe.4.deneme.rezerv azlığı ???.:nazar::anneadayı:
46kalinkam.4.denemeeurofertil istanbul.polikistik overhoş geldin Muhammet bebek:emir_bebek::nazar::anneadayı:
47kalbimdesin388.deneme.pcos.:nazar::nazar::anneadayı:
48nazan.e....:KK49::KK49::nazar::anneadayı:
49sezerkose303Florance Nigh./Prof. Dr. Cemil AkgülPco+Azosperminşallah tedaviye gerek kalmadan gelir meleği:KK68: :nazar::nazar::anneadayı::anneadayı: gebe kaldı ancak dr hatası...
50merveaydin253.denememerkez arayışındaSPERM SAYI VE HAREKET AZLIĞIkusmalarla başı dertte...:nazar::anneadayı: doğal yolla gebe kaldı
51melindam3535315.denemebursa acıbademsperm sayısı morfolojı rezerv azlığı2015 mart ayında tedaviye başlayacak...

Son düzenleme:
selam kızlar;

temmuz topiğinden başlayarak topik topik gezdim, gezdiğim topiklerde gebe kalamayan azınlıktayım ve kasımın 5i itibariyle ikinci denememi yapacağım. ilk denemem negatif oldu. ben bursa da oturuyorum. sebep erken menopoz riski.

kendimi kısaca tanıttıktan sonra gelelim topiğin amacına. ilk denemem de gördüm ki gerçekten çok stres altında olabiliyoruz tedavi süresince... bende istedim ki hem sohbet edelim, sorunlarımızı paylaşalım.... ama daha da güzeli geyik yapalımmmmmm stresss atalım

Merhaba ben varım kasim ortalarinda dondurulmusla ilk deneme ekimdeydi aslinda ohss olunca ertelendi dün lucrin vuruldum reglden sonra bakalım su transfer olsunda hayırlısı Allahtan bu arada bende bursada tedavi görüyorum eskisehir den geliyoruz evet haklisin stress bende hep okuyorum burdan destek alıyorum görüşmek üzere

selam kızlar;

kendimi kısaca tanıttıktan sonra gelelim topiğin amacına. ilk denemem de gördüm ki gerçekten çok stres altında olabiliyoruz tedavi süresince... bende istedim ki hem sohbet edelim, sorunlarımızı paylaşalım.... ama daha da güzeli geyik yapalımmmmmm stresss atalım

canımmm bende varım arkadaşım nasip olursa aralıkda dondurulumuşlarımla devam edicem :) bizim merkez de mi devam ediceksin kuzum?? Rabbim yardımcımız olsun....

canımmm bende varım arkadaşım nasip olursa aralıkda dondurulumuşlarımla devam edicem :) bizim merkez de mi devam ediceksin kuzum?? Rabbim yardımcımız olsun....
günaydın canım; evet aynı merkezde devam edicem, soranusta.... sen nerde devam edeceksin?

günaydın canım; evet aynı merkezde devam edicem, soranusta.... sen nerde devam edeceksin?

tabi ki soranus doktorlarımı bırakmam şekerim :) canımm denk geliriz inşallah merkezde destek oluruz arkadaşım birbirimize...

bende eskişehirdeyim kasım yada aralıkta eskişehir acıbademde baslamayı düşünüyorum. bu bizim ilk deneme olacak.
ben 32 eşim 35 yaşında 7 yıllık evliyiz. ilk önce eşimde problem vardı o biraz devam ediyor bende kist ve prolaktin sorunu var. bir kere aşılama denedik mayıs ayında olmadı. ilk deneme olduğu için korkuyorum ve tam karar veremiyorum. regli bekliyorum ona göre karar verecem.

meraba arkadaşlar, bizde kasım-aralık ayında ikinci tüp bebek denememizi yaptırmayı düşünüyoruz. Allah isteyen herkese sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip eylesin.
ilk deneme olumsuz olunca hala da toparlayamadım kendimi, nasip ne ise o oluyor. biz ne yaparsak yapalım kaderde ne var ise o geliyor başımıza
cumartesi kontrolümüz var, bursa acıbademde ilk tüp bebeği yaptırmıştık. doktorumuz kontrol için aradı, bi gelin sizi kontrolden geçirelim, ikinci için gelince değerlendiririz acele etmeyelim dedi. acaba bi sorun mu varki, niye öyle dedi diye kafama takıldı benimde.

merhaba,ben de varım!

kasım ayı ilk haftası ilk denemem olacak inşallah..
benim sorunum rezerv azlığı..
hep böyle bir topik bekliyodum,birlikte bekleriz inşallah,güzel haberler paylaşırız :26:

Merabalar arkadaslar bende varim bende araniza katilmak istiyorum bende bu ay basladim tedaviye su an ilaclara basladim

meraba arkadaşlar, bizde kasım-aralık ayında ikinci tüp bebek denememizi yaptırmayı düşünüyoruz. Allah isteyen herkese sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip eylesin.
ilk deneme olumsuz olunca hala da toparlayamadım kendimi, nasip ne ise o oluyor. biz ne yaparsak yapalım kaderde ne var ise o geliyor başımıza
cumartesi kontrolümüz var, bursa acıbademde ilk tüp bebeği yaptırmıştık. doktorumuz kontrol için aradı, bi gelin sizi kontrolden geçirelim, ikinci için gelince değerlendiririz acele etmeyelim dedi. acaba bi sorun mu varki, niye öyle dedi diye kafama takıldı benimde.

Merabalar canim bende varim sizlerle her seyi paylasmak istiyorum

Merhaba bizimde bursa acibadem de olacak ilk deneme dondurulmus bizim ki ertelendi gecen ay banada ilk olmazsa adim adim gidecez dedi benim cikolata kistim var bide rahmim biraz basikmis Allah kimseyi aratmasin her an diyorum Allahim kimsenin bizimde kucagimizi boş birakma diye :KK43:

Slmlar benim uzun donem protocol 6 kasimda baslayacak insallah.ekim asilamasi olumsuz sonuclandi insallah kasim ayi bize sans getirecek.lucrine baslayan var mi? Igne mi?gonal f gibi ayni saatte mi vurulmak gerekiyor?

Son düzenleme:
Slmlar benim uzun donem protocol 6 kasimda baslayacak insallah.ekim asilamasi olumsuz sonuclandi insallah kasim ayi bize sans getirecek.lucrine baslayan var mi? Igne mi?gonal f gibi ayni saatte mi vurulmak gerekiyor?

Selam cnm bnm kisa dönemdi bu ay tek bi tane lucrin vurdum ayni saatlerde vurmaya calis Amin hepimize şans getirsin inşallah

Siz su an hangi asamadasiniz?

Rica ederim ben geçen ay ohss olunca kasim ayina ertelendi yumurtaliklari baskılasin diye bir tane lucrin vurdum iki gün önce göbekten regl olunca kontrol kasim sonu gibi Allah da izin verirse transfer olur herhalde

Rica ederim ben geçen ay ohss olunca kasim ayina ertelendi yumurtaliklari baskılasin diye bir tane lucrin vurdum iki gün önce göbekten regl olunca kontrol kasim sonu gibi Allah da izin verirse transfer olur herhalde

Hayirlisi olsun. Benim regl tarihim de o civarlarda. Transferlerimiz yakin zamanda olacak insallah. Asilamada rahattim. Nedense simdi daha gerginim...

X