38 Yaşında Ocak 2014'de Tüp Bebek

mambaa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2009
1.321
18
Merhaba,

Benim 4 yaşında olmak üzere olan bir tüp bebek kızım var. İlk denememizde 2 embriyodan biri olarak tutundu ve bugünlere geldi çok şükür. O zaman 33 yaşındaydım. Bir bebek daha istiyoruz ve tüp bebek tarihimiz Ocak 2014. Neredeyse 38 yaşımda olacağım o tarihte. Öncesinde cikolata kistimi aldırmak üzere bir ameliyat olacağım.

2 başarısız tüp bebek denemesi geçirdim. Bu benim son şansım. Tutmak zorunda.

Bu yaşta tüp bebek sahibi olanlar var mı? Her türlü riskinden korkuyorum ama en çok tutmamasından korkuyorum.

:KK50:

Son düzenleme:
Merhaba, öncelikle Rabbim kızınıza uzun ömürler versin. Benim yaşımda 37 . Sebepsiz infertile teşhisi konuldu. Bende rapor çıkartmak için uğraşıyorum, 2 aşılama yapıldı. Raporum çıkarsa tüp bebek yaptıracağız inşallah.
Biz yaşlarında yaptırıp hamile kalan çok kişi var, merak etmeyin. İçinizi ferah tutun. Hem doktorlar bazen yaşa çok takılmıyorlar bile, en azından bana öyle davranıyorlar. Raporumun bile çıkıp çıkmayacağı sallantıda, halbuki yaşdan dolayı bir avantajımın olması lazımken...

Son düzenleme:
Merhaba
Ben suna 38 yaşındayım ve hamileyim şükürler olsun.
Hemde erken dogum riskin yuzunden tek nakille.

Sakin umutsuz olmayın .rabbim gonlunuze gore versin.

feryal tebrikler! sağlıkla bebeğini kucağına alırsın inşallah.

keoessa sana da bol şans!

ben bugün akupunktura başladım yine. ilk kızımda da gitmiştim. inşallah faydası olur yine...

Son düzenleme:
X