Dondurulmus embriyo.

çok sağol cnm umarım sizin için de hayrılı olur..benim 9.gün değerim 270 çıktı bakalım yarın tekrar kan vereceğim..darısı sizlerin de başına..

Âmin canım cok sagol. Allah yardımcımız olsun hepimizin. Maşallah degerin cok guzel. İnsallah dahada artar keseler kalp atışları bir bakmissin kucakta.

merhaba..benim kızımdan farklı olarak bu sefer 3-4 gündür devam eden kasık sancılarım vardı 2 gündür de ateş basıyordu yani tipik adet belirtileri bu sabah kahverengi akıntı gelince hemşireyi aradım dedim ben bugün gelsem olur mu eğer yoksa boşu boşuna yarına kadar ilaç kullanmıyım dedim tmm gel çıkar zaten dedi veeeee pozitif çıktı..hala şoktayım :) darısı tüm bekleyenlerin başına inşallah

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

çookkkkk sevindim arkadaşım allah tamamına erdirsin inşaallaahhhhhh:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

ribambo canım merhaba.... bende donmuşlara hamileyelim.... tranfer öncesi sana moral olsun üstelik bende bahçeci fulyanın hastasıyım....canım sana bol şans....allah yardımcın olsun...bebişlerin yarından sonra sımsıkı tutunurlar inşallah canım...

canım maşallah...darısı bizim başımıza...bende çarşamba gideceğim...inşallah herşey yolundadır ve duyarım bende....

inşaallahh canım duyarsın aramız 3 4 gün sanırım seninle son adet tarihin ne benim ki 17 eylül 6+3 de kalp atışını gördük haftaya da dinlemeye gidecez inşaallahhhh

Ribambo ve sbl2332 yarın size transferleriniz için dua edecem kızlar inşaallahhh 10 gün sonra burda kutlama yaparız:KK16:

inşaallahh canım duyarsın aramız 3 4 gün sanırım seninle son adet tarihin ne benim ki 17 eylül 6+3 de kalp atışını gördük haftaya da dinlemeye gidecez inşaallahhhh

canım son adet tarihin 23 eylül....12 ekimdede 5. gün 2 embriyo transfer edildi....geçtiğimiz pzt keseyi gördük canım çok şükür...bu hafta çarşambada kalp atışı için gideceğim ama çok korkuyorum....

Âmin canım cok sagol. Allah yardımcımız olsun hepimizin. Maşallah degerin cok guzel. İnsallah dahada artar keseler kalp atışları bir bakmissin kucakta.

inşallah cnm inşallah..şimdi de yarın için bir heyecan bastı acaba güzel artmış mıdır değer diye..bu heyecanlar hiç bitmiyor doğana kadar..olsun sonu güzel olsun da bunlar da güzel şeyler..inşallah en kısa zamanda sizden de güzel haberler alırız

canım son adet tarihin 23 eylül....12 ekimdede 5. gün 2 embriyo transfer edildi....geçtiğimiz pzt keseyi gördük canım çok şükür...bu hafta çarşambada kalp atışı için gideceğim ama çok korkuyorum....

valla ben de öle çok korkmuştum ama çok şükür gördüm sen de görürsün hiiççç merak etme haklısın insanın korkuları hiç bitmiyo sanırım doğurana kadar benim de transferim 4 ekimde oldu 2 tane 5.gün emb.benim de

valla ben de öle çok korkmuştum ama çok şükür gördüm sen de görürsün hiiççç merak etme haklısın insanın korkuları hiç bitmiyo sanırım doğurana kadar benim de transferim 4 ekimde oldu 2 tane 5.gün emb.benim de

inşallah canım yaaaa...allah yardımcımız olsun....tek mi çift mi senin canım...kaçıncı denemede tuttu...bu benim 5.denemem...

inşallah canım yaaaa...allah yardımcımız olsun....tek mi çift mi senin canım...kaçıncı denemede tuttu...bu benim 5.denemem...

senin değerin kaçıncı gün kaç çıkmıştı benimki biraz fazla gibi geldi de benim kızımda 10.ya da 12.gün yapmıştım emin değilim 222 çıkmıştı..bu 9.gün 270 fazla gibi geldi bana

aminnnnnn arkadaşım benim 7.denemem de tuttu ilk defa çok şükür rabbime ilk kontrolde 2 kese gördük ama daha sonra ki kontrollerimde kesenin biri hiç büyümemiş yavaş yavaş yok olacakmış kendiliğinden

herkese iyi akşamlar yazdıklarınızı okudukca bi umut oldu içimde ogluma kardeş istedik ve nasipse benim trasvertarihimiz 15 kasım 2 tane dondurulmuş var ama kacıncı kalite bilmiyoruz ,ilk bebegimde tüp bebek şimdi 2 cisi allahım isteyen herkese nasip etsin kimseyi çoçuksuzlukla imtihan etmesin hepimizin emeklerii boşa çıkarmasın yarabbim

herkese iyi akşamlar yazdıklarınızı okudukca bi umut oldu içimde ogluma kardeş istedik ve nasipse benim trasvertarihimiz 15 kasım 2 tane dondurulmuş var ama kacıncı kalite bilmiyoruz ,ilk bebegimde tüp bebek şimdi 2 cisi allahım isteyen herkese nasip etsin kimseyi çoçuksuzlukla imtihan etmesin hepimizin emeklerii boşa çıkarmasın yarabbim

iyi akşamlar canım AMİNNNNNNNNNNNNNNNN diyorum dondurulduğuna göre iyi kalitelidir merak etme sen benim bu tedavimde de çok iyi kalitede değildiler ama hamileyim işte bundan önceki tedavimde ise 5 aa idiler ama onlar tutmadı ben artık hiççç inanmıyorum kalite olayına canım sen de rahat ol olur mu:KK3:

iyi akşamlar canım AMİNNNNNNNNNNNNNNNN diyorum dondurulduğuna göre iyi kalitelidir merak etme sen benim bu tedavimde de çok iyi kalitede değildiler ama hamileyim işte bundan önceki tedavimde ise 5 aa idiler ama onlar tutmadı ben artık hiççç inanmıyorum kalite olayına canım sen de rahat ol olur mu:KK3:

ay canım ya insan ister istemez endişeleniyor ve bide baya uzun oldu tadaviye başlayayalı 23 eylül son adet transer 15 kasım baya içim şişdi bu konuda yada beni çok acele ediyorum bilemedim

Kızlar hepiniz o kadar tatlisiniz ki nasil iyi geldiniz anlatamam. Allah gönlünüze gore versin. İnşallah 10 gun sonra kutlama yapalım. Sizlerde
İnşallah kalp atışlarını duyarsınız degerleriniz guzel artar ve hepimiz inşallah sağlıkla kucağımıza alırız. Yesbu diğer topikten hatırlıyorum seni ama ne bahceci hastası oldugunu nese döndürülmüşler hamile kaldığını biliyordum. Hepiniz cok moral oldunuz bana. Kızlar yarın hicri takvime gore yılın ilk gunuymus. cok dua edin. 😘😘

Güzelim bende yarın tansferebgiriyorum bir terslik olmazsa. Yarın arayıp saatini söyleyecekler. Dua ederken benide anlarsan sevinirim. Bende sanırım ikide karar kıldım. Allah nasip ederse ama sin kararı orada vereceğim. Allah yardımcımız olsun. Allah gönlümüze gore versin
Benimde saatimi bugün bildirecekler:KK66:çok heycanlıyımm:KK66:)Dualarımda varsın canım rabbim tüm isteyenlere nasip etsin:KK66:İki iyidir iki koydur:KK66:
Ribambo ve sbl2332 yarın size transferleriniz için dua edecem kızlar inşaallahhh 10 gün sonra burda kutlama yaparız:KK16:
Canımmm çok teşekkürlerr allah razı olsun...İnşallah yaaa 10 gün sonra vur patlasın çal oynasın olsun bebelerimiz geliyor olsun:KK66:)Gece rüyamda ikitane kumrucuk gelmiş odamın camından beni izliyorlardı ikiside yanyana durmuş ayyy çok heycanlıyım ben yaaa:KK66:)

senin değerin kaçıncı gün kaç çıkmıştı benimki biraz fazla gibi geldi de benim kızımda 10.ya da 12.gün yapmıştım emin değilim 222 çıkmıştı..bu 9.gün 270 fazla gibi geldi bana

canım ben sadece 11. Gün yaptırmıştım başkada yaptırmadım...doktorum istemedi...11. Gündede 804 çıkmıştı...

X