Dondurulmus embriyo.

[QUGün="35izmirim35, post: 45426112, member: 708953"]Canim daha erken yaa kacinci gun embriyosu ki ?[/QUOTE]
5. Gün embriyo suydu. Ne bileyim hani hissediyorsunuz hamile olunca diyorlar ya ben hic bişey hissetmiyorum

[QUGün="35izmirim35, post: 45426112, member: 708953"]Canim daha erken yaa kacinci gun embriyosu ki ?
5. Gün embriyo suydu. Ne bileyim hani hissediyorsunuz hamile olunca diyorlar ya ben hic bişey hissetmiyorum[/QUOTE]
Sana sunu söyleyeyim ve biraz rahatla, bana 2 adet 5. gün embriyosu transfer edilmişti, ikisi de tutmuştu, 6. akşam gün kan sonucum 25 çıkmıştı yani tekil gebelikte 5. gün sonuç vermez bence..

ikizlerde değer 4er 5er katlaıyor çünkü, 8. gün değerim ise 125di. ama Rabbim nasip etmedi devam etmediler, bende kromozom bozukluğu varmış, şimdi 2 tane dondurulmuşuma PGT yapılacak nisanda inşallah sonuç alırım.

OTE="masal2010, post: 45429008, member: 450607"]5. Gün embriyo suydu. Ne bileyim hani hissediyorsunuz hamile olunca diyorlar ya ben hic bişey hissetmiyorum[/QUOTE]
Sana sunu söyleyeyim ve biraz rahatla, bana 2 adet 5. gün embriyosu transfer edilmişti, ikisi de tutmuştu, 6. akşam gün kan sonucum 25 çıkmıştı yani tekil gebelikte 5. gün sonuç vermez bence..

ikizlerde değer 4er 5er katlaıyor çünkü, 8. gün değerim ise 125di. ama Rabbim nasip etmedi devam etmediler, bende kromozom bozukluğu varmış, şimdi 2 tane dondurulmuşuma PGT yapılacak nisanda inşallah sonuç alırım.[/QUOTE]
Ins

OTE="masal2010, post: 45429008, member: 450607"]5. Gün embriyo suydu. Ne bileyim hani hissediyorsunuz hamile olunca diyorlar ya ben hic bişey hissetmiyorum

ikizlerde değer 4er 5er katlaıyor çünkü, 8. gün değerim ise 125di. ama Rabbim nasip etmedi devam etmediler, bende kromozom bozukluğu varmış, şimdi 2 tane dondurulmuşuma PGT yapılacak nisanda inşallah sonuç alırım.[/QUOTE]
Ins[/QUOTE] inşallah dedigin gibidir canm cok zorbu kadar sıkıntıyı cekipte elimizin boş kalması.

Merhaba kizlar ilk tup bebek denememde dondurulmus transferi yapildi sonucum pozitifti ama dusukle sonuclandi ikinci dondurulmus embriyoyla nisanda tekrar transferim olacak. Subatta dusugum oldu daha beklemelimiyim yoksa transferimi yapsam mi? Kurtaj gerekmedi bu arada.

Merhaba arkadaslar,bu ay ilk tüp tedavime baslamistim.toplanan 18yumurtadan 6si 5.güne gitti biri 11gün önce transfer edildi 5i iki grup olarak donduruldu.bugun tahlil günümdü,doktorum embriyonun cok kaliteli oldugunu ve gebelik bekledgni söylemisti ama aksam kan tahlilinde negatifi almis bulunmaktayim.2saat araliksiz höykürerek agladiktan sonra ilk şoku atlatip hemen yeni tedavilere yelken acmaya karar verdim.Sorum şu,muhtemelen iki üc gün sonra adet olucam dondurulmuslarimin transferi nezaman yapilabilir? 2,3 ay ara vermem gerekiyormu :KK43:

Merhaba arkadaslar,bu ay ilk tüp tedavime baslamistim.toplanan 18yumurtadan 6si 5.güne gitti biri 11gün önce transfer edildi 5i iki grup olarak donduruldu.bugun tahlil günümdü,doktorum embriyonun cok kaliteli oldugunu ve gebelik bekledgni söylemisti ama aksam kan tahlilinde negatifi almis bulunmaktayim.2saat araliksiz höykürerek agladiktan sonra ilk şoku atlatip hemen yeni tedavilere yelken acmaya karar verdim.Sorum şu,muhtemelen iki üc gün sonra adet olucam dondurulmuslarimin transferi nezaman yapilabilir? 2,3 ay ara vermem gerekiyormu :KK43:
Mrb hiç morelini bozma dondurulmuş da rahim dinlenmiş oluyor Buda senin için Artı .en doğru kararı doktorun verir rahim incelemesinden sonra adetinin ikinci günü git istersen dinlenmiş görürse transfer yapar

Merhaba arkadaşlar bende transfer öncesi hazırlıktayım inşallah hiçbir sıkıntı olmadan gerçekleşir transferim :110:

Benimde ayın 30unda transferim varr heyecanlı heyecanlı çok heyecanlii:skandal:

yok canım çok falan olmadın:) bizde geçtik o dönemlerden aklına takılan herşeyi sorabilirsin. ben açıkcası aman aman bir özen göstermedim, çünkü kesin tutmaz diyordum umutsuzca yaptırdım testi bile, pozitifi görünce inanmadım, mümkün değil ben yanlış görüyorum kesin dedim. sadece sonda taktırdım transferden sonra, diğer transferimde 45 dk sonra wc ye gitmiştim çünkü, bunda 2-3 saat kadar hiç kalkmadım yataktan, şükür sonda nedeniyle enfeksiyon da yaşamadım, transferden sonra o gece klinikte kaldım sabah eve döndük, evde de yattım genelde hemen banyo yapmadım, pazartesi transferim olmuştu, cumartesi banyo yaptım, badem, fındık, taze portakal suyu tükettim, bazıları ananasın iyi olduğunu söylüyor ilk transferimde yemiştim aama ikinci de çok da önemsemedim, 5. gün önemli diye duymuştum, özellikle 5. günde çok dikkat ettim, zaten test yapana kadar kesinlikle temizlik ve hareketten kaçındım. bunlar ne kadar etkili oldu bilmiyorum , Rabbim nasip edecek tabi, hayırlısıyla sen de inşallah muradına erersin.
Canm bnde 1 ay once opum oldu..ve bugün muaneye gittim adetin 2. Günü bugün.. rahminde bir sorun yok dondurulmuş embriyo transferi tedavisine başlayabiliriz dedi folbiol coraspirin ve estrofem yazdı 6 gün sonra tekrar kontrole çağırdı.tani ilaçları 3 e böldüm her kontrolünde arttıracak ilaçları dedi hatta çizelgede bi günde 6 ilaç bile vardi. canm benim sorum su tabikide her hastada farklı olur ama kac gun sürer ki transfer e..hemsire 20 gun surer en cok dedi ama kac kere daha giderim muaneye bi an once konulsun istiyorum..muanelerdede canm acıyı artık bıktım...

Canm bnde 1 ay once opum oldu..ve bugün muaneye gittim adetin 2. Günü bugün.. rahminde bir sorun yok dondurulmuş embriyo transferi tedavisine başlayabiliriz dedi folbiol coraspirin ve estrofem yazdı 6 gün sonra tekrar kontrole çağırdı.tani ilaçları 3 e böldüm her kontrolünde arttıracak ilaçları dedi hatta çizelgede bi günde 6 ilaç bile vardi. canm benim sorum su tabikide her hastada farklı olur ama kac gun sürer ki transfer e..hemsire 20 gun surer en cok dedi ama kac kere daha giderim muaneye bi an once konulsun istiyorum..muanelerdede canm acıyı artık bıktım...
Rahim duvarına göre karar veriyor doktor .belki iki defa kontrol eder genellikle 15 ile 20 gün Arasında transfer yapılıyor.benimde yarın ilk muayenem olacak heyecanla bekliyoruz.

Merhaba kizlar ilk tup bebek denememde dondurulmus transferi yapildi sonucum pozitifti ama dusukle sonuclandi ikinci dondurulmus embriyoyla nisanda tekrar transferim olacak. Subatta dusugum oldu daha beklemelimiyim yoksa transferimi yapsam mi? Kurtaj gerekmedi bu arada.

merhaba ıkıncı transferınızı oldunuz mu? ikinci sorumda su olacak aynı yerde ve aynı doktorla mı devam ettınız benımde ılk kı kımyasalla sonuclandı..şimdi dondurulmus ıcın ne yapmalıyım onu dusunuyorum

X