Dondurulmus embriyo.

bu guzel haber, tabiki baksinlar incelesinlerki sonraki seferde eger bir hata yapilmissa ayni hatay dusulmesin...Allahim gondersin en dogalindan bebisini insallahhhhhhhh, kimseye muhtac etmesinn
Amin canım benim...İnşallah çok teşekkür ederim güzel dileklerin için....Allahım sana da sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin inşallah...

Canimmm mercimegin kalp atislarini görmüssün gözün aydin masallah kuzuya :nazar::nazar: Cok sevindimm Allahim saglicakla kucagina almayi nasip etsin :KK16::KK16: Artik bir takvim yapta mercimegini takip edelim bizde :KK1: Bir dahaki kontrolun ne zaman peki kuzum?

canimmm simdi yaptim takvimi bende, dur kiz bende okumadim altta yazanlari hadi beraber okuyalim:)) haftaya persembe asil ultrason gunum canim ozaman doktor bakacak..dun biraz lekelenmem olunca hemsire bakmisti doktor yokmus..senin minnaklar nasilllarrrrrrr

Amin canım benim...İnşallah çok teşekkür ederim güzel dileklerin için....Allahım sana da sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin inşallah...

cok tesekkur ederimmm..insallah sizlerde gorun bu gunleri ve saglikla kucaklarimiza allaim hepimiz insallahh

Arkadaşlar bişey soracam...Ben tutmadı diye ilaçları bıraktım ama doğru dimi bırakmam ? Hala arayıp sormadılar ne yapmam gerekeni bilmiyorum...Kendi kendime bıraktım ilaçları sonucu öğrendiğimde...

Arkadaşlar bişey soracam...Ben tutmadı diye ilaçları bıraktım ama doğru dimi bırakmam ? Hala arayıp sormadılar ne yapmam gerekeni bilmiyorum...Kendi kendime bıraktım ilaçları sonucu öğrendiğimde...

Doğru cnm bırakman
Cnm sen aradın mı doktoru ? Ben olsam direk giderdim yüz yüze konuşmak en iyisi

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Doğru cnm bırakman
Cnm sen aradın mı doktoru ? Ben olsam direk giderdim yüz yüze konuşmak en iyisi

yok canım aramadım...hemşireyi aramıştım... o da adetin 7.ya da 8. günü çağıracaklarını söylemişti...Zaten bizi doktorla görüştürmüyorlar...onca parayı hemşirelerle muhatap olmak için döküyoruz...o hastanenin özelliği o herkes aynı dertten muzdarip..ayrıca hastane izmirde ben uşakta oturuyorum...aynı şehirde olsam gidip gırtlaklarına yapışacağım zaten...

yok canım aramadım...hemşireyi aramıştım... o da adetin 7.ya da 8. günü çağıracaklarını söylemişti...Zaten bizi doktorla görüştürmüyorlar...onca parayı hemşirelerle muhatap olmak için döküyoruz...o hastanenin özelliği o herkes aynı dertten muzdarip..ayrıca hastane izmirde ben uşakta oturuyorum...aynı şehirde olsam gidip gırtlaklarına yapışacağım zaten...

Anladım cnm uzakta olduğunu bilmiyordum:KK43: çok saçma hastalanınca 7,8 gün çağırmaları tedavi olurken iyi parayı alırken süper ama negatif sonuç alınca aramasınlar sormasınlar ohh hayat onlara güzel güzelde sadece bu dünyada güzel öteki tarafı düşünen yok tabi

Anladım cnm uzakta olduğunu bilmiyordum:KK43: çok saçma hastalanınca 7,8 gün çağırmaları tedavi olurken iyi parayı alırken süper ama negatif sonuç alınca aramasınlar sormasınlar ohh hayat onlara güzel güzelde sadece bu dünyada güzel öteki tarafı düşünen yok tabi

Onlarda Allah korkusu ne gezer....Helal etmiyorum ama dizlerine gözlerine dursun inşallah... çok sinirleniyorum bilemezsin...

Onlarda Allah korkusu ne gezer....Helal etmiyorum ama dizlerine gözlerine dursun inşallah... çok sinirleniyorum bilemezsin...

Bilmezmiyim cnm bizlerde buna benzer yaşadık ve yaşamayanda devam ediyoruz bizlerinde öyle herşey güzel gitmiyor eğer benim bu seferde tutmazsa merkezle ufak bi tartışmam olacak yumyumlarla ilgili
Kısacası dert sıkıntı hepimizde var
:KK43:

Bilmezmiyim cnm bizlerde buna benzer yaşadık ve yaşamayanda devam ediyoruz bizlerinde öyle herşey güzel gitmiyor eğer benim bu seferde tutmazsa merkezle ufak bi tartışmam olacak yumyumlarla ilgili
Kısacası dert sıkıntı hepimizde var
:KK43:

Ah canım benim... sen sonuç mu bekliyordun? Ben senin belli oldu zannediyordum...kaçıncı denemen nerede yaptırdın ?

Ah canım benim... sen sonuç mu bekliyordun? Ben senin belli oldu zannediyordum...kaçıncı denemen nerede yaptırdın ?

Çarşamba günü belli olacak cnm ikinci denemem bahçeci umut tüp bebek merkezine gidiyorum
Cnm bişi sorucam sen gittiğim merkezi araştırdın mı yoksa birimi tavsiye etti? Buarada merkezin adı ne bizlerde bilelim

Çarşamba günü belli olacak cnm ikinci denemem bahçeci umut tüp bebek merkezine gidiyorum
Cnm bişi sorucam sen gittiğim merkezi araştırdın mı yoksa birimi tavsiye etti? Buarada merkezin adı ne bizlerde bilelim

Beni Uşaktaki doğum doktoru yönlendirdi canım...İzmir'de SMYRNA ART (adı batasıca) tüp bebek ve kadın sağlığı dal merkezi...Hiç araştırmadım aslında...İlk denemem olduğu için heyecana kapıldım desem yalan olmaz...Ama tedavinin yarısında tesadüfen girdiğim bir eczanede ilaçlarımı alırken eczacı bir bayan dosyanı al ve kaç oradan demişti...Çok kafam karışmıştı...eşime söyledim bir müddet orada devam edip etmemekte kararsız kalmıştık...sonra hadi dedik tedavi yarılandı kalbimizi bozmayalım dedik devam ettik...izmirdeki en pahalı merkez...ve doktorlara ulaşamıyorsun telefonla asla...hemşirelerle muhatap oluyorsun... O eczacı kadın demiştiki paranı alıyorlar yüzüne bile bakmıyorlar demişti... şimdi daha iyi anlıyorum canım...yeni yeni araştırıyorum kadınlar kulübünden yüzde 80 olumsuz yazmışlar merkez hakkında... kısmet işte canım...

inşallah pozitif sonuç alırsın canım... o beklemeyi bilmez miyim... dua edeceğim canım sana...

X