Dondurulmus embriyo.

Aynen nefret ediyom, bizlerin derdi baskalarinin diline meze olmasini, allah islah etsin boyle insanlari, sanki bizim secimizmis gibi bu tedaviler, sorunlar... hep bir suclu arama hissiyatindalar ama Allah tan gelene bizler cok sukur amena demeyi ogrnedik, bizimde dunya sinavimiz bu oldu, bekleyip gorcez elbet bu tarz insanlarin dunya imtihani ne olcak

Benimde 6.5 yil sorna olunca herkes tup bebek sohbeti aralaridna yapmisti ama kimse bana dillendirmemisti, simdi ise asalak insanlar buda tup bebek mi yoksa normalmi dedikelrinde bende yok ne tup, ne normal bu sefer dogal gaz diyorum ve ben alay ediyorum ve sonunda asas lafi yapistiryorum yuzlerine onemli olanin benim bir bebek bekleme sevincimmi yoksa, bunun nasil oldumu? Hepsi susup kaliyo gerzeklerin bu insanlar yuzunden bir yere gitmek iatwmiyordum ama niye cocuk yqpmiyon kac yil.oldu, senle evlenenler 3
.doguruyo, yoksa sen kisirmisin, sorun hanginizde, bitmek tukenmek bilemyen sacma sorularrr

Böyle insanlari önemseyip düsünmek zaten hata olur, bosver canim herkes istedigini düsünsün önemli olan bizim yavrularimiza saglikla kavusmamiz ve ailemizle mutlu olmamiz gerisi o kadar boskii.. Böyle insanlari anlamamiz mümkün degil onlarinda bizi anlamasi mümkün degil.. En iyisini yapiyosun valla en güzeli lafi yapistirip susturmak =))

Cupcakelove canim senin bugün transferin olacakti yazmamissin insallah hersey yolunda gitmistir almissindir bebislerini :KK16:

Kizlar tunaydinlar mutlu pazarlarrrr
Cupcakecim inss transferinde herseybyolunda gitmistir cnm bebisleri aldin bizleri unuttun optum cnm

sıkma canını desekde boş biliyorum ama umudunu sakın kaybetme vakti zamanı inşallah tez vakitte gelir

Hayirlisi cnm gecmis olsun inss bundan sonra bebegin tez vskkitte gelsin

Canım sağlık olsun....Kaç yaşındasın bilmiyorum ama gene denersin...Benim ümitsizliğim yaşımdan dolayı....Genç olsam 50 bile denerdim...Sakın üzülme canım benim...Benim de negatif gelecek gibi...Hislerim öyle diyor...İçimde ümit yok hiç...Ben pazartesi yaptıracam....Olumsuz gelirse de yapack bişey yok...Kısmet olmayınca olmuyor...

teşekkür ederim arkadaşlar ilginize yapacak bişey yok Allahın dediği oluyor verende alanda Allah nasibimizde varsa olacak yoksa yok
bundan sonrasını nasıl yapsam karar veremiyorum ankara güven hastanesi sedat cömert le yaptırmıştı 8 tane dondurulmuşum var da orayı bırakıp yeni bi yer denemeyide göze alamıyrum çok kararsızımmmmmmmmm. 7iklimcim yarın inşallah güzel haberlerini alırız

Kizlar tunaydinlar mutlu pazarlarrrr
Cupcakecim inss transferinde herseybyolunda gitmistir cnm bebisleri aldin bizleri unuttun optum cnm

Canımcım inanın hep aklımdaydınız ama yazamadım eşim istemiyor internete girmemi :KK50:
Bugün işe gittide anca yazabildim yoksa sizi unuturmuyum :KK16:

X