Misafir gelecek diye ödüm kopuyor :(

İpek'çim benim yazdığımı oku anlarsın nedenini kuzum :))))

off ya bak şimdi çocukluğuma gittim. ne kalıyorsa işte genetik miras gibi oradan geliyor her şey. benim de üni ye hazırlandığım yıl eve gelen misafirlerin sesini duymamak için yüzücü tıkacı var ya ondan tıkardım. çok kızardım anneme. anneme de sorsan özel hocalar şunlar bunlar daha ne isterim... o yüzden benim de bir tarafım belki sevmez misafiri ama hayat bu ve bir parçası hayatın. senin yaşadıklarını ben de yaşıyorum elbette işte gidenin arkasından derle topla yapmadan yatamıyorum falan filan ama bu arkadaş fobiye çevirmiş resmen.

zaten neden belirtmiyor ki tam olarak şu ya da bu diye..biliyor ama nedense belirtemiyor sanki nedeni.
ben de sonra cimrilik diye yorumladım ama o da zayıf bir ihtimal..
kendisi de gitmiyormuş başkasına sonuçta.
bir gurup insan vardır ki kendi evine sokmaz da kendi sürekli başkalarına gitmek ister...

Yok canım ya altında büyük dramatik,gizli nedenler aramayın sadece sevmiyorum.Ama düzelmeye çalışıcam inşallah :)
Hatta eşime dedim ki sen sosisten nefret ediyorsun diye ben seni kınıyor muyum :) Öyle işte çok sevmiyorum ama insanın bazen sevmediği şeyleri yapması gerekir :) hepiniz çıkın çıkın gelin,durumumu da biliyorsunu belki yenerim fobiyi:KK52:

off ya bak şimdi çocukluğuma gittim. ne kalıyorsa işte genetik miras gibi oradan geliyor her şey. benim de üni ye hazırlandığım yıl eve gelen misafirlerin sesini duymamak için yüzücü tıkacı var ya ondan tıkardım. çok kızardım anneme. anneme de sorsan özel hocalar şunlar bunlar daha ne isterim... o yüzden benim de bir tarafım belki sevmez misafiri ama hayat bu ve bir parçası hayatın. senin yaşadıklarını ben de yaşıyorum elbette işte gidenin arkasından derle topla yapmadan yatamıyorum falan filan ama bu arkadaş fobiye çevirmiş resmen.

Bu bildiğiniz fobi arkadaşlar gitmeyin üzerine ben yıllarca böyle yaşadım çalan kapıyı açmadığım günleri de bilirim :) ama zamanla geçiyor şimdi ohoooo misafir mi ordu gelsin farketmez modundayım ama hala çay doldurma kısmı kasar yani tepsi ile dolaş herkesi filan hahahahhaha kakalarım mutlaka birine o işi :))))))))

kakalamak demişken misafire iş buyurmaktan çekinmeyin ben misafirin bardağa bakanını çaya yardımcı olanını severim
bu arada konu sahibi başına iş aldın bi topak kadın sana baskın yapacak gibi :KK1:

hangi semtte oturuyor ki acep:)
valla HANIM yetinmem diyorsa bir kısır ve patates salatası isterim helalinden:)))

Yok canım ya altında büyük dramatik,gizli nedenler aramayın sadece sevmiyorum.Ama düzelmeye çalışıcam inşallah :)
Hatta eşime dedim ki sen sosisten nefret ediyorsun diye ben seni kınıyor muyum :) Öyle işte çok sevmiyorum ama insanın bazen sevmediği şeyleri yapması gerekir :) hepiniz çıkın çıkın gelin,durumumu da biliyorsunu belki yenerim fobiyi:KK52:

dramatik nedenler aramıyoruz canım benim. sadece bizim annelerimiz en azından çoğu anneden görme büyüttü bizi.. her yeni kuşakla kendine daha çok güvenen bireyler yetişiyor. yani annelerimize göre sorun olmayan şeyler aslında bizi etkilemiş olabiliyor. mesela en çok yaptıkları şey. misafirliğe gidince çay içmek çok kötü bir şey gibi ya da kalkıp oynamak. sürekli uslu durmamız tembihlenirdi gibi. ya da 1 bardak çay içildi ikinci ayıptı vs.

Misafirlik ilk 15 dakikadır :) sonra herkes eşittir ve içlerinde mutlaka iş verilecekler vardır :)

Misafirlik ilk 15 dakikadır :) sonra herkes eşittir ve içlerinde mutlaka iş verilecekler vardır :)

hatta araya kendi işlerini bile kaktırabilirsin samimiyetine göre:KK1:.. ben kardeşimler falan gelince arada derede kendi işlerimi de yapıyorum:)

Ordu gibi de olsanız hepinizin başımın üzerinde yeri var aman Allahım neler diyorum ben böyleeeee:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

anam naptın ya kız bizi evden kovacak yada şehir değiştirecek valla dur yavaş yavaş:)

Olmuşken bir kerede olsun yani :KK52::KK52:

hatta araya kendi işlerini bile kaktırabilirsin samimiyetine göre:KK1:.. ben kardeşimler falan gelince arada derede kendi işlerimi de yapıyorum:)

Bizim apartman günümüzde öyle,masa toplanır hatta yapan olursa makşneye bulaşıklar yerleşir :KK53:

X