Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Organix Salyangoz Kremi!

1. Konu Sahibi : Kugucuk #1

İkaz ... Organix Salyangoz Kremi!

Arkadaşlar konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum ama daha önce organix salyangoz kremi kullanan bi arkadaş varsa bana etkilerini söyleyebilir mi?
    Ben hiç araştırmadan aldım bu kremi malesef,ve şimdi baktığımda bi arkadaş organix salyangoz kremi kullandığını ve cildini çok kötü bi hale getirdiğini yazmış.Googledan araştırdım ama kimse yorum yapmamış bu kremle ilgili.
    Aranızda daha önce kullanan varsa yardımcı olsun lütfen,krem iyi geldi mi yoksa daha mı kötü yaptı?

2. Konu Sahibi : Kugucuk #2

salyangoz kremi

Merhaba Arkadaşım,

Çok yakın zamanda Güney Korede'den yani kendi memleketinden organik salgangoz kremi getirteceğim ve Türkiye'de küçük bir mağaza açıyorum.Öğrencilik yıllarımın geçtiği Güney Kore'de kesinlikle herkes (ben dahil) kullanıyoruz ve faydasından başka birşey görmedim.

İlgileniyorsan buradan iletişime geçebilirsin benimle!

Benzer Konular

1. ilvina salyangoz kremi kullananlar
    By EU1 in forum Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
    Cevaplar: 81
    Son Mesaj: 07-07-2014, 14:25
  2. salyangoz kremi kullanan....
    By sewengirl in forum Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
    Cevaplar: 8
    Son Mesaj: 19-02-2014, 16:59
  3. İlvina Salyangoz Kremi Kullananlar
    By littlefairy in forum Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
    Cevaplar: 23
    Son Mesaj: 28-12-2012, 12:07
  4. Organix Salyangoz Kremi kullanan var mı?
    By serenity61 in forum Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
    Cevaplar: 1
    Son Mesaj: 14-10-2012, 23:52
  5. Salyangoz kremi kullananınız varmı?
    By TAKLIMM in forum Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
    Cevaplar: 7
    Son Mesaj: 18-08-2011, 18:05