2014 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeklerimizi cinsiyetleri..?

• Ankete Katılan
    451
Bi agriyla geldim ama pekte sanci gibi degildi. geldimki 5 cm aciklil varmism suan yuruyorum sanci icin hissetmiyorim ama var dua edin kizlar
Hadi hayırlısı Tatlim Allah m bi nefeste kurtarsin ins
Bruno kullaniyorm canim ben..

Cnm günde kaç defa kaç damla damlatiyorsun

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kizlar bayramlardan nefret ediyorm gorumcemler cocuklari esimin teyzesi danasi sulalesi bukadarmi olur ya hepsi her bayram kv dede toplaniyo biz hizmetkar offff yatsam olmuycak kalksam olmuycak dua edin cok cabuk gitsinler daha gelmeden sknti stresi sardi eltimle ikimizi :KK43: valla temizlik bile yapmadik eltimle nasil olsa bayram sonrasi beter olcak diye..

Annem calisiyor eskiden teyzem evde oluyodu onla kaliyodum annem gec geliyor bide ayni evde yasiyolar arkadas oluyodu bana ama onuda kaybettik sanki bir kapim kapandi ben simdi anneme gitsemde tek basima napicam hersey ust uste geldi yaa

Kizlar bayramlardan nefret ediyorm gorumcemler cocuklari esimin teyzesi danasi sulalesi bukadarmi olur ya hepsi her bayram kv dede toplaniyo biz hizmetkar offff yatsam olmuycak kalksam olmuycak dua edin cok cabuk gitsinler daha gelmeden sknti stresi sardi eltimle ikimizi :KK43: valla temizlik bile yapmadik eltimle nasil olsa bayram sonrasi beter olcak diye..

Cnm bizdede her bayram öyle bn tek gelinim bide gorumcenler geldiklerinde yardım etmez.mi hem nasıl yaa sen daha yeni doğum yaptın iki çocukla nereyeeeeee hay Allah,m yaaa
ben 4 günlükken götürdüm birde 15 günlükken goturcem sevgim

Hicran m niye 15 günlük ken gitcwn yine genel kontrol mu

Anladım cnm biraz gezenti birine benziyor...ayyy aman sinem biraz sizden uzakta alsin evini..

Cnm hiç uyumuyo mu senin tontik...

Cnm naber yaaa ah cnm benim kalabalık aile sizi sen yine arada giriyorsn bide gidipde hiç dönmeyenlr var..Allah a şükür hemen hemen hepimiz aldık kucagimiza kısmet geride kalanlara ins

Yok cnm uyuyor ama gündüz daha cok.bazi geceler hic :-)

Galaxy Note 2

Canlar selam o ev kalabaligi bende de oluşuyor bugun tam olarak kv ve kaynim burdaydi zaten bugun de kp ve diğer kaynim geliyo.gorumce yok bende kv yapiyo ama ben rahat degilim illa elinin altinda yardim etmek gerek, yarın kontrol var...dr ne diycek bilmiyom, ev halim duzenim degisti esimden baska 3 erkek olacak pffffffff :KK43:

kizlar 40imiz cikti bizim:))
Gozunuz aydin canim :) darisi bizlere :)

kullanmadi canım market olunca en yoğun dönemine denk geldi doğum izin işi sorun oldu
Ay canin cok kotu olmus yaa. Benim esimde market sektorunde amanbiz affetmedik hic.

Sabaha kadar gözlerim pörtledi:eek: uykusuzluktan yuruyemiyorum kizlar...

Galaxy Note 2
Ebrusum geceleri uyumuyor mu tontisin gunduz ayik tutmaya calis. Cok sipa bunlar yaaa :) iki gundur bende gunduzleri esirim. Galiba bizde de gaz sıkıntısı basliyor 😢

Anladım cnm biraz gezenti birine benziyor...ayyy aman sinem biraz sizden uzakta alsin evini..

Cnm hiç uyumuyo mu senin tontik...

Cnm naber yaaa ah cnm benim kalabalık aile sizi sen yine arada giriyorsn bide gidipde hiç dönmeyenlr var..Allah a şükür hemen hemen hepimiz aldık kucagimiza kısmet geride kalanlara ins

Evet canim oyledir gezinti ve sekilci. Girdugun gibi gencte yardim.vs yapicak durumda kendine hizmet edilecek bir yasta degil yani. Bende esime onu diyorum zaten cok yakin olmasin yoksa illaki kavga cikar.

canlarım nasılsınız bazen bir giriyprum okuyup geri çıkıyorum oda hergun degil:KK17::KK17::KK17:
zira biliyorsunuz kalabalığız koşturmaca oluyor hiiic anlatmim :KK16:
herkes iyidir İnsallah fatos mu kaldı birtek doğurmayan bittimi temmuz analarıda vay be ne haftalar paylaştık neler konuştuk simdi cis kaka meme muhabbetine transfer olduk desenize:KK9::KK9::KK9:
Hosgeldinnn deryacim
Sukur bugunlere kavustuk canim. 😊

Kizlar cok mutluyum bu bayrami evde gecirecektik zira esimin nobeti var doyr son anda karar verdik ve yola ciktik annemlere gidiyorz 2 gunlugunede olsa yavrum yolda pismez ins... Bide ana kucagina koymaya tirsim tetmrs duruyo goremiyorm diyr kucagima aldim valla
Ohh super dilercim gule gule gidin gule gule gelin insallah. Canim ben anakucagina battaniye koyup otutturuyorum daha cok ufaklar oturma pozisyonu tehlikeli olur diye.

Kızlar

Bebisleri 15 günlük ken hastaneye kontrole göturdunuz mu...bide Bruno burun damlası kullanan var mi

5. Gunden sonra nefesinden huylanip 8. Gun gitmistik galiba. Sonrasinda da 1 ay dolunca cagirdi.
Bi agriyla geldim ama pekte sanci gibi degildi. geldimki 5 cm aciklil varmism suan yuruyorum sanci icin hissetmiyorim ama var dua edin kizlar
Allah yardimcin olsun canim. Hayirlisiyla bayram sekerini al kucagina 😘

Ayy sehercim benim.bir kv.ye tahamullum yok sizde kabile boyu.. Allah sabir versin canim sana. Cok durmazlar insallah..

Canlar selam o ev kalabaligi bende de oluşuyor bugun tam olarak kv ve kaynim burdaydi zaten bugun de kp ve diğer kaynim geliyo.gorumce yok bende kv yapiyo ama ben rahat degilim illa elinin altinda yardim etmek gerek, yarın kontrol var...dr ne diycek bilmiyom, ev halim duzenim degisti esimden baska 3 erkek olacak pffffffff :KK43:

Selam aysem. Bugun kulaklarini cinlattik napiyorsun diye. Canim bu tirttan akraba isleri tuketiyor insani. Hamileyken ayri bogdular simdi ayri... ben insanlari anlamiyorum artik anlamayada calismiyorum saka gibi cogumuzda ayni muhabbetler insanlar hamile insanin evine yada yeni dogum yapmis insanin evine niye gezmelik gelir pess yaa.. bunlarin kafasi baska bence..

Kizlar benim minnos 2 gundur gunduzleri cok sıkıntılı. Acaba bizde kolik mi yasiyoruz :KK43: bu koligin karin sisligi disinda ne belirtisi var? Yavrumun cani yaniyormus gibi agliyor :'(
Onu strese sokmamak icin surekli pozitif moddayim ama icime atmaktan ucuk cikti bende de uzuntuden :KK43:

Bende malum eltimin agzini aramak icin msj attim yemeklerin hepsini yarin mi yapcaz die ne yemek yapacagina karar verdin mi sunu şöyle yap yazmis cvp yazmadan eşimi aradim böyle böyle diyor ben nasil yapcam die esim konuşmus artık nasıl olacak bilmiyorum:KK47:

Buffy benim ilk kizim kolikti 6ay 2gune kadar haftada en az 3 4 kere durmadan saatlerce agladi bazen gece bazen gündüz kolik olduğunu durmadan aglayınca anladık. Herkes korkmustu kizindan

Cnm Allah yardimcin olsun bir avazda dogurursun insallah sanci hissetmedigin halde bile epey acilman olmus ins sonuna kadar boyle dvm eder darisi kalanlara tabi varsa benden baska kalan sahi kaldimi kizlar doguramayan:)

X