2014 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeklerimizi cinsiyetleri..?

• Ankete Katılan
    451
Oglusumla hala yataktayiz :KK9::KK9::KK9: kizlar oglumu besigine koyup anlamadığım için hast geldiğimizden beri yanimda yatiyo babamix diğer odada yatiyo bilmiyorum nasil olacak böyle

Hayirli cumalar herkese, kolik olunca diski rengi degisik olurmu yada baska bir belirti olurmu acaba, birde gogus uclari icin bir formul bilen varmi

Kantaron otlu zeytin yagi surdum ben birde avent göğüs ucu ile emziriyorum.. Yağ 2 güne geçirdi yaralari hala da aksam yatarken suruyorum..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
Sağlık ocağından geldik yarım kilo almış sütün yetmiyor dedi ebe humana süt arttırıcı çay tavsiye etti aşımızı olduk geldik boyumuz 51 buçuk olmuş 2.5 cm uzamisiz..

Siz sutunuzu arttırmak için neler yapıyorsunuz?

Hayirli cumalar herkese, kolik olunca diski rengi degisik olurmu yada baska bir belirti olurmu acaba, birde gogus uclari icin bir formul bilen varmi[/QUO

Dı§kının renginde bi degişiklik yok yalniz gazini cikar cikar bitmiyo bide cok ikiniyo kendini kasiyo sıkıyo allahim bi an once bitsede kurtulsam cok yoruyo uykusuzluk bitik vaziyetteyim

Kalkarken biraz zorlandım az önce ve bi köşeden azıcık dikişim açıldı:KK43: eşimin cumadan gelmesini bekliyorum hastaneye gidicem:KK43:((

Gaz sancilarimiz basladi benim kiziminda 21 gunlukken basladi dr a goturdum kolikmis sap smiplex damla nurse harveys in surubunu verdi gunde 4 defa damlayi emzirmeden once veriyorum surubu da emzirdikten sonra bi nebze olsun rahatlatiyo ama gazini cikar cikar bitmiyo ben bitik durumdayim artik hic uyumuyo ayagimda sallamaktan artik bacaklarimi hissetmiyorum ne zaman gececek bu kolik midir tuvalete zor gider oldum artik uykuyu da unuttum artik nolur cabuk gecse ne zmn yaa :KK43::KK43::KK43:
Yediklerine dikkat ediyor musun peki? Ona rağmen mi oluyor merak ettim. Bi de annem bu havada bile bana çorap giydiriyor, çorap giymezsen bebekte gaz olur diyor:). Yatarken bile ayağımda kalın çorap var

AY akıntı falan varmı geçmiş olsn canım
Hayır akıntı yok çok şükür. Hep benim işgüzarlığım. İlk gün annemin refakatçı olmasını istemedim, kıyamadım ona. Bi de eşim görsün öğrensin azıcık destek olsun istedim ama hiçbişeyi beceremedi. İlk gece yerimden 100 kez kalkmışımdır. Offff hiç canımın kıymetini bilmiyorum:KK43: 40ım çıkınca evime dönecektim ama şimdi eşime o kadar kızgınım ki 3 aylık doğum iznimi burda annemde geçirmeye karar verdim. İstanbulda kalıcam 3 ay. O da gitsin oğlundan 1000 km uzakta geçirsin 3 ayını da görsün eşe destek olmamak neymiş!!!!

Sağlık ocağından geldik yarım kilo almış sütün yetmiyor dedi ebe humana süt arttırıcı çay tavsiye etti aşımızı olduk geldik boyumuz 51 buçuk olmuş 2.5 cm uzamisiz..

Cnm ne kadar oldu senin bebis.aylik kontrole mi gittin.

Galaxy Note 2

Kantaron otlu zeytin yagi surdum ben birde avent göğüs ucu ile emziriyorum.. Yağ 2 güne geçirdi yaralari hala da aksam yatarken suruyorum..

Canım bu önerin o kadar işe yaradı kii öok teşekkür ederim. Artık oğlumu gülümseyerek, onunla konuşarak emzirebiliyorum. Bi de kalkan da kullanıyorum ben

Geçen gün de yazmıştım hurma incir kürünü ısrarla tavsiye ediyorum. 2 litre suda 6 incir 6 hurmayı kaynat iç ve posasını da ye. Hergün yap farkı gör:KK66:
3 gün yaptım gece uyurken yatağıma bile süt aktı şıpır şıpır:)) maşallah diyin lütfen:))))

Yediklerine dikkat ediyor musun peki? Ona rağmen mi oluyor merak ettim. Bi de annem bu havada bile bana çorap giydiriyor, çorap giymezsen bebekte gaz olur diyor:). Yatarken bile ayağımda kalın çorap var

Corap giyorum hemde kalin kislik corap yediklerime dikkat ediyorum yedigim herseye kimyonu boca ediyorum nerdeyse ekmege bile kimyon dokecem artik ne yapacagimi sasirdim gece cok az bi uyuyo bide uyudummu ikinip duruyo gunduz devamli ayagimda suan bile ayagimda salliyom uykusu cok hafif bayagi bi sallayip dalinca koyum diyorum hemen 10 dakikayi bulmuyo bide yalnizim esim aksam isten birazda gec geliyo pert oluyom resmen :KK43::KK43:

Corap giyorum hemde kalin kislik corap yediklerime dikkat ediyorum yedigim herseye kimyonu boca ediyorum nerdeyse ekmege bile kimyon dokecem artik ne yapacagimi sasirdim gece cok az bi uyuyo bide uyudummu ikinip duruyo gunduz devamli ayagimda suan bile ayagimda salliyom uykusu cok hafif bayagi bi sallayip dalinca koyum diyorum hemen 10 dakikayi bulmuyo bide yalnizim esim aksam isten birazda gec geliyo pert oluyom resmen :KK43::KK43:

Bende kalin kislik corap giyiyorum..utanmadam ve pismesem patik falanda giycem..aboo halim cok komik ustte sort tsort altta kislik corap:p

​Merhaba taze anneler benim kızım 25 günlük kakasını yaparken zorlanıyor ve çoook cıvık sarı renk kaka yapıyor. bezini değiştiriyorum bir daha yapıyor. arka arkaya 5-6 bez değiştirdiğim oluyor bazen ve bu sırada da çok ağlıyor. ayrıca poposu çok tahriş oldu. sürdüğüm kremler sürekli kaka yaptığı için faydalı olamıyor. doktora götürdüm kaka testi yapıldı. amip olabilir dedi bi şey çıkmadı şükürler olsun. popo tahrişi için de önce zeytinyağı sür sonra bepantol sür dedi. kakasını böyle sık ve cıvık yapması normal mi? böyle bi durum yaşayan var mı aranızda? çözüm bulamadım :KK50:

Bende kalin kislik corap giyiyorum..utanmadam ve pismesem patik falanda giycem..aboo halim cok komik ustte sort tsort altta kislik corap:p

Diler cnm geçen sen isilik le ilgili bi çözüm söylemiştin neydi o cnm ya

Diler cnm geçen sen isilik le ilgili bi çözüm söylemiştin neydi o cnm ya

Canim bebegi her gun yika cok kalin giydirme ve vucuduna anne sutu sur ben bide sudocrem suruyorum hic isilik olmadi ki yasadigm Yer feci sicak. Anne sutunu ablmdan duydum..mubarek herseye sifa:) yikamakta cok onemli ama ben kuvetinde yanliz yikayamiyorum esimide bekleyince sinir oluyom baktim olmuyor lavaboda yikiyorum artik kolay oluyor sabah aksm miss:)

Son düzenleme:
X