2014 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeklerimizi cinsiyetleri..?

• Ankete Katılan
    451
Günaydın canlar,hayırlı sabahlar olsun,bilgecan naptın dünkü meseleyi neye bağladınız canım?
Özgecan ben de senle aynı fikirdeyim gülüm,diyom eşime hazır bu şekle girmişken kardeş mi yapsak diye :KK52: önce bir ağzımızdakini kıralım hayırlısıyla
:KK9:

Hakkaten birincileri hallettik de sira kardese geldi sanki hee:KK1::KK1: haklisin balim once bunlar ele avuca gelsin, sonra anlasir yapariz kardesleri:KK53::KK53:

Gunaydin canimm:21: cok sukur sona geliyoruz artik, gerci ben bu tekmeleri cok ozlerim diyorum ama:KK1:
Neyse artik ozleyince ikincilere niyetleniriz:KK49:
inş. ikincilerde üçüncülerde olur bizim niyetimiz doğumdan 6 ay sonra oğluşuma kardeş çalışmalarına başlamak Allah ne zaamn uygun görürse gerisi artık oğluşumu iki yıl bekleyince kardeş nasıl olur bilemiorum
Günaydın canlar,hayırlı sabahlar olsun,bilgecan naptın dünkü meseleyi neye bağladınız canım?
Özgecan ben de senle aynı fikirdeyim gülüm,diyom eşime hazır bu şekle girmişken kardeş mi yapsak diye :KK52: önce bir ağzımızdakini kıralım hayırlısıyla

ayşem günaydın dünki durum aynı duruyo kabul etmedi işte akşam evde konuştuk biraz raporu uzatıp 2 ay daha sabretmeye çalışcam tabi bu arada her hafta yada iki haftada bir dr gidip 2 gün rapor alcam c.tesilerin acısını haftaiçi çıkarcam işyerinde de kendimi hiç kasmıcam boş boş oturcam nette gezincen öyle olmaz böle olur hesabı yapcam yani

inş. ikincilerde üçüncülerde olur bizim niyetimiz doğumdan 6 ay sonra oğluşuma kardeş çalışmalarına başlamak Allah ne zaamn uygun görürse gerisi artık oğluşumu iki yıl bekleyince kardeş nasıl olur bilemiorum

ayşem günaydın dünki durum aynı duruyo kabul etmedi işte akşam evde konuştuk biraz raporu uzatıp 2 ay daha sabretmeye çalışcam tabi bu arada her hafta yada iki haftada bir dr gidip 2 gün rapor alcam c.tesilerin acısını haftaiçi çıkarcam işyerinde de kendimi hiç kasmıcam boş boş oturcam nette gezincen öyle olmaz böle olur hesabı yapcam yani

Bilgee bi de basladiginiz ilk ayda tutarsa zorlanirsin kizz:KK1: hic belli olmaz bu isler, tutuverir :KK23:

Bilgee bi de basladiginiz ilk ayda tutarsa zorlanirsin kizz:KK1: hic belli olmaz bu isler, tutuverir :KK23:

valla özgem şimdi böle konuşuyoruzda doğumdan sonra fikrimiz değişirmi bilmiyoruz tabi ama çok isterim hemen olsun iki kardeş arasında az ara olur anlaşmaları konusunda uzun vadeli korunamam dedim ya oğluşu 2 yıl bekledik hiç bir sorun yokken 2 yıl sonra kendiliğinden oldu ikinciyi ne kadr bekleriz yada dediğin gibi hemen mi olur Allah biliyo işte hakkımızda hayırlısı nasılsa öyle olsun

valla özgem şimdi böle konuşuyoruzda doğumdan sonra fikrimiz değişirmi bilmiyoruz tabi ama çok isterim hemen olsun iki kardeş arasında az ara olur anlaşmaları konusunda uzun vadeli korunamam dedim ya oğluşu 2 yıl bekledik hiç bir sorun yokken 2 yıl sonra kendiliğinden oldu ikinciyi ne kadr bekleriz yada dediğin gibi hemen mi olur Allah biliyo işte hakkımızda hayırlısı nasılsa öyle olsun

Dedigin gibi biz ne desek bos olcak olduktan sonra her turlu oluyo :KK1::KK1: hayirlisi olsun hepimiz icinn:21::21:

:nazar::nazar::nazar:
$20140417_073048.jpg
$20140417_073109.jpg
$20140417_073134.jpg
$20140417_073208.jpg
$20140417_073246.jpg
günaydın bayanlar.....
Bunlar kızımın yeni cicileri :) joker bebe de inanılmaz kampanya var incelemenizi tavsiye ederim...

Canım benim,hani durumu bilemeyiz,ama bu gebeliğe,evlada zor şartlarda sahip olanımız var,ieşiyle,ailesiyle,eşinin aişlesiyle sorun yağayan,sağlık problemi olanımız var gelgelelim kimse kimsenin yerine düşünemez,hissedemez de,sen hamileymişsin,yok miden,beliniayağın,yok şeker teti,bebeğin suyu azalmış kimsenin şeyinde de olmaz,o yüzden bu tür konularda sakinliğimizi ve terbiyemizi muhafaza ederek hakkımızı aramalıyız,onların bizi anlayıp,durumumuza anlayış östermelerini beklemek saflık olur,işverene göre evvela işler yürüyecek,haaaa vizdanımız rahat etmez,aldığımız parayı sonuna kadar haketmeyi biz de isteriz ama yeri geliyo,canımızdan kıymetli değil deyip,kaytarmak da gerekiyo,bu herkesi her zaman başına gelen bir durum değil,yarın bebişler doğunca da,izni olacak,aşısı olacak,ihep aynı kalmayacaklar ya onları da dr kontrole götürcez,ateşi çıkacak,ee bunların anlayışı böle oldukça öfkelenmemek mümün değil,onlara eleman çok,sen haklarını bilip ona göre davrancan başka yapcak bişey yok,sen rapor aldığında yada doğum iznindeyken seni iştenm çıkaramaz bedelleri var,sıkma canını ama ricacı gibi davranınca da kendi bildiklerini yaparlar...özel sektörde o verdiği paranın son kuruşuna kadar karşılığını almaya çalışıyolar :KK47:

kızlar 28. haftanın içindeyiz yarın 4 boyutlu usg ye gitsek sizce erken mi olur cd kaydı alıp 4 boyutluda görmek istiyoruz oğluşumuzu
30. hafta gibi gidelim diyoduk ama önümüzdeki haftalarda eşim çok yoğunmuş seyahatlerde olucakmış eşim yokkende gitmek istemiyorum

Canım benim,hani durumu bilemeyiz,ama bu gebeliğe,evlada zor şartlarda sahip olanımız var,ieşiyle,ailesiyle,eşinin aişlesiyle sorun yağayan,sağlık problemi olanımız var gelgelelim kimse kimsenin yerine düşünemez,hissedemez de,sen hamileymişsin,yok miden,beliniayağın,yok şeker teti,bebeğin suyu azalmış kimsenin şeyinde de olmaz,o yüzden bu tür konularda sakinliğimizi ve terbiyemizi muhafaza ederek hakkımızı aramalıyız,onların bizi anlayıp,durumumuza anlayış östermelerini beklemek saflık olur,işverene göre evvela işler yürüyecek,haaaa vizdanımız rahat etmez,aldığımız parayı sonuna kadar haketmeyi biz de isteriz ama yeri geliyo,canımızdan kıymetli değil deyip,kaytarmak da gerekiyo,bu herkesi her zaman başına gelen bir durum değil,yarın bebişler doğunca da,izni olacak,aşısı olacak,ihep aynı kalmayacaklar ya onları da dr kontrole götürcez,ateşi çıkacak,ee bunların anlayışı böle oldukça öfkelenmemek mümün değil,onlara eleman çok,sen haklarını bilip ona göre davrancan başka yapcak bişey yok,sen rapor aldığında yada doğum iznindeyken seni iştenm çıkaramaz bedelleri var,sıkma canını ama ricacı gibi davranınca da kendi bildiklerini yaparlar...özel sektörde o verdiği paranın son kuruşuna kadar karşılığını almaya çalışıyolar :KK47:

çok iyi dedin valla ayşecim işte elde bu kadar geliyo şuan bana diyoki dün kendini kötü hissediyosan ücretsiz izne çık doğuma kadar ben kendimi iyi hissediyorum doğuma kadarda çalışmak istiyorum fakat haftada bir gün dinlenme süresi yetmiyo ben bunun ricasında bulundum size diyorum hani hamililiğin başında ben burda yanlız çalışırken sizde diyodunuz şimdi iyisin son aylar ağırlaşcan o zaman yardımcıya ihtiyacın olcak diyodunuz şimdi durum o diyorum ama işine geldiği igib anlıyo dinliyo lafı cevirip cevap veriyo haklı oldumun farkında sekreter arkadaş geçen sene burnundan esnetik ameliyat oldu tam 1 ay onun yerine de ben baktım inan hiç bir işi aksamadı kız rapordan döndüğü gün bir tane birikmiş işi yoktu hamile oldumu öğrendim 4,5 haftalıktım burda yanlızdım 5 ay bitene kadar yanlız çalıştım ne incelemeler hazırladım o kolilerin arasında savaş açtımr esmen odada ki hamileliğin ilk dönemleriydi Allah korusun her türlü tehlikemiz vardı ağzımı açmadım sonra gitti giriş çıkış yapalım mı diye rica ettim herşey kanuna uygun olcak dedi kanuna aykırı yapamam dedi şimdi kanun diyorum bana niey kanunla geliyosun abi gibi gelip rica etmiyosun ben sana kızdım diyip beni c.tesileri çalışmaya zorluyo ay sabah sabah gerildim yine

Günaydın kızlarr,

sabah çıkartarak başladım güne baya kötü oldum :KK43: :KK43: su içtim içtiğim gibi de gitti. epeydir çıkartmamıştım :KK43: :KK43: fena oldum. sabah da gittim kan testi verdim tiroid için. dün akşam epey daralttı beni nesef almakta zorlandım :KK43: ne oldu ki bana yaff :KK43: :KK43:

Aaa benim dr umda ya pendik bölge ya central da yapıyo seçim yapıcam ama dr baya ister dışardan gitmek daha ekonomik oluyomuş ya pendik bölge de yapanlar için araştırdım güncel yorum bulamadım

güncel yorum bilmiyorum canım ama ben doğan bey e gidiyorum. bi kaç tane kadın doğumcu tanıdım. epey uzaktan sırf o orda diye gidiyorum valla. önce Allah a sonra ona sonsuz güvenim var.tavsiye ederim...

biraz cici alalım dedik :KK66:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

cnm hepsi çok çok güzeller sağlıkla kullansın yavrucuğun inş...
günaydın canlar hayırlı gün olsun hepimiz için
seksanlı rakamlara da düştük çok şükür

Gunaydin canimm:21: cok sukur sona geliyoruz artik, gerci ben bu tekmeleri cok ozlerim diyorum ama:KK1:
Neyse artik ozleyince ikincilere niyetleniriz:KK49:

gunaydıııın kızlar

yaaa aranızda beım gıbı gecelerı yatamayan var mı bn gecelerı cok uyanıyorum bıde hep acaba cocyk sıkışıyo mu dıye aklıma gelıyo sabahları kaltıgımda eller ayaklar uyuşmuşş hoffff gece heralde 20 kere derın nefes almısımdır ..şu zaman gelsede sağlıkla alsak yavrularımızı yaaa Allah ım sana emanet
Eki Görüntüle 1073833
Eki Görüntüle 1073836
Eki Görüntüle 1073837
Eki Görüntüle 1073838
Eki Görüntüle 1073839
günaydın bayanlar.....
Bunlar kızımın yeni cicileri :) joker bebe de inanılmaz kampanya var incelemenizi tavsiye ederim...

maşşallah çok guzeller sağlıkla kullansın kızın inş.:nazar::nazar:
kızlar 28. haftanın içindeyiz yarın 4 boyutlu usg ye gitsek sizce erken mi olur cd kaydı alıp 4 boyutluda görmek istiyoruz oğluşumuzu
30. hafta gibi gidelim diyoduk ama önümüzdeki haftalarda eşim çok yoğunmuş seyahatlerde olucakmış eşim yokkende gitmek istemiyorum

cnm bnde 30.haftada gıdıcem gercı bn gecen gıttıgım de almıstım herseyını ama bobrek ıcın 30.haftama rand. verdi hem o zaman daha net bellı olur ama eşinin işi dolayısıyla o gitmeden bir gun once gıdebılırsın :KK49::KK49:

Günaydın herkeslere. Bizim de işyerinde sıkıntılar var, gerilimli bir ortamda çalışıyoruz. Tayin için son 2 ay kaldı, nasıl gün sayıyorum anlatamam. Hem bebiş için hem de tayin için heyecanlı bir o kadar da gerginim. Rabbim yardımcımız olsun...

gunaydıııın kızlar
yaaa aranızda beım gıbı gecelerı yatamayan var mı bn gecelerı cok uyanıyorum bıde hep acaba cocyk sıkışıyo mu dıye aklıma gelıyo sabahları kaltıgımda eller ayaklar uyuşmuşş hoffff gece heralde 20 kere derın nefes almısımdır ..şu zaman gelsede sağlıkla alsak yavrularımızı yaaa Allah ım sana emanet
:KK49::KK49:
Günaydın cancağızım,aynı şekilde uyanıyomuşuız,sanırım ben 2 gündür biraz yoruldum ya,yere çömelirken canım acıyo,hayırlısıyla son haftalara geleydik,geceleri bana da ne oluyosa artık ellerimi kapatamıyom sabahları yataktan inip yere basınca ayaklarım inanılmaz sızlıyo,ayaklar 40 tan 41 e doğru gidiyoo :18:

güle güle kullan canım hepsi çok güzel pişik kremi olarak ne aldın ne önerirsin bezinde en küçüğünümü aldın ilk hamileliğim onları hiç bilmiyom araştırmadımda daha

bebek bezi doktorum 1 paket prima yenidoğan al yeter dedi. Pişik kremi olarak sudocrem aldım ben. çevremdekiler kullandılar ve memnunlardı.

Günaydın kızlarr,

sabah çıkartarak başladım güne baya kötü oldum :KK43: :KK43: su içtim içtiğim gibi de gitti. epeydir çıkartmamıştım :KK43: :KK43: fena oldum. sabah da gittim kan testi verdim tiroid için. dün akşam epey daralttı beni nesef almakta zorlandım :KK43: ne oldu ki bana yaff :KK43: :KK43:
güncel yorum bilmiyorum canım ama ben doğan bey e gidiyorum. bi kaç tane kadın doğumcu tanıdım. epey uzaktan sırf o orda diye gidiyorum valla. önce Allah a sonra ona sonsuz güvenim var.tavsiye ederim...

günaydın canım. bende de ciddi bir şekilde nefes daralması var. cumartesi doktoruma sordum. normal insan bedeninde akciğerde hava birikir. hamileliğinin son 3 ayında olan bir gebede bebek büyüyüp baskı yaptığı için akciğerler küçülüp büzüşür ve içerisde olması gereken ihtiyacın olan hava azalır. bu yüzden nefes darlığı çekilir. çok normal dedi.
çıkartma konusu bende de var ayda 2 kere çıkarıyorum :) miğdemden rahatsızım ben gebelik ülseri varmış.

Günaydın cancağızım,aynı şekilde uyanıyomuşuız,sanırım ben 2 gündür biraz yoruldum ya,yere çömelirken canım acıyo,hayırlısıyla son haftalara geleydik,geceleri bana da ne oluyosa artık ellerimi kapatamıyom sabahları yataktan inip yere basınca ayaklarım inanılmaz sızlıyo,ayaklar 40 tan 41 e doğru gidiyoo :18:

ah canım yaaa katlanıcaz artıkın ama hayırlısıyla gelsinler inş...iki gundur pek hareket yoktu bıde bnm sıpada az önce sert tekmeler yedim cok şükür nasıl dolaşıyo içimde çok duygulandım yaaa:KK14::KK14::KK14:Allah ım sonuna kadar bizi bu duygudan mahrum etmesin bebğimin hareketleri herşeyi unutturuyo bana kızzzz ...

X