Bebe Aspirini kullanıp Hamile Kalan Varmı merakımızı giderirmisiniz lütfen..

bir de ben agnucaston kullanıyordum. çocuk makinesi diye bilinen bir hap. hormonların düzensizse çok fayda ediyor. yumurtlama kaliteni arttırıyor. bana doktor vermedi. eczaneden aldım. kullanmaya başladıktan sonra doktora sordum kullanmaya devam et demişti. mücadeleyi elden bırakma ama bol bol dua et. inşallah en kısa zamanda sende bu mutluluğu yaşarsın

bu agnucaston ilacınıda araştıracağım zaten ne duysak yapmıyormuyuz Rabbim birinden birini vesile ederde bizde tadarız o duyguyu İnşallah

İnşallah canım Rabbim bebişini hayırlısıyla kucağına da almayı nasip eder İnşallah :KK16:

Kızlar bebe aspirini hamile kalmayı kolaylaştırıyor mu? Aranızda kullanan var mı?

aspirin kan sulandırıyor.bence fayda değil zarar verir.çok ilginç böyle bir şey

arkadaşalr konuyu yenı gördum bizdede esımde sorun yoktu ama gebe kalamıyordum butun tahlıllerden sonra ve doktora anlatmıs oldugum belırtılerden sonra bana bbek aspirinı ve enfeksıyon atıcı ve klomen tedavısıne basladı.Tabi beebek aspırınını doktor kontrolunde almak en guzelıdır.

hayır 80-100 mg zaten bebek aspirinin gramajına geliyor.. evet çok faydası var bebek aspirinin ama biz bide bebek aspiri sayesinde hamile kalanların ağzından duymak istiyoruz bunu.. Ne işe yarıyor da hamile kalmaya yarıyor diyenler oluyordur ama kan pıhtılaşmasını önlüyor çoğu doktorda düşük olmasın diye veriyormuş özellikle tüp bebek tedavisinde ve önceden düşük yaşayanlar. kanın daha iyi akışkan olup yumurtalıkları çalıştırmaya yarıyormuş.
O bebek aspirini değil ama corasprin... bebek aspirini eskiden pembe olurdu... hala var mı bilmiyorum tabi de... böyle tatlı hoş bişidi. Corasprin ise pıhtılaşma sorunu olan daha önce düşük yaşamış kişilere veriliyor. Ben kullandım. Çünkü pıhtılaşma testinde pıhtılaşmam çıktı. Hamile kalma sürecinde başka ilaçlarla birlikte corasprin kullandım. Şimdi de kan sulandırıcı iğne kullanıyorum. Yani hiç bir sorun yaşamadıysanız kullanmayın derim. Eğer pıhtılaşma sorununuz yoksa ters etki yapabilir. Mutlaka kadın doğumcunuza danışın. Umarım kısa zamanda hayırlı haberler alırsınız.

Canım umut oldun bize bende başlayacağım minik bi aspirin sonuçta faydalarıda çok
çok teşekkür ederimmmmmm birebir yaşayanın dilinden duymak çok daha iyi oluyor :KK16::KK16::KK16:
Canim coraaprinin faydasini gordun mu? Bende kalamiyorum. Sen hamilesin sanirim allah kucagina almayi naso etsin insallah. Neler uyguladin

Canim coraaprinin faydasini gordun mu? Bende kalamiyorum. Sen hamilesin sanirim allah kucagina almayi naso etsin insallah. Neler uyguladin
coraspin kullanarak hamile kalmadım öncelikle bunu söyleyebilirim çok teşekkür ederim Rabbim hayırlı ise isteyen herkese nasip etsin canım benmki hormonlarla ilgiliydi özelden yazayım inşallah

2013 ten beri ilk c
coraspin kullanarak hamile kalmadım öncelikle bunu söyleyebilirim çok teşekkür ederim Rabbim hayırlı ise isteyen herkese nasip etsin canım benmki hormonlarla ilgiliydi özelden yazayım inşallah

2013 ten beri ilk cocugun mu? 6 yil
Sonra mi geldi? Neler yaptin o donemde denedin mi birseyler ♥️🥰

Hayırlı akşamlar umarım yardımcı olurum Ben sebepsiz infertilite olan biriyim hamile kalamıyordum Coraspirin ve folicasite başladım ve şu an 5 haftalık hamileyim birde bu dönem çok kabak çekirdeği yemiştim çinko eksiksikliğinden de gebe kalmak zor oluyo bilginiz olsun ..

X