limak lara nasıl? 2014 balayı oteli?

mseu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2013
47
0
Kızlar merhabai

2014 haziran ayı için balayı oteli arıyoruel m? Aklımda birkaç otel var. Bunlardan özellikle Limak Lara hakkında bilgi almak istiyorum. Daha önce bu otelde konaklayan oldu mu? Tavsiye eder misiniz? Erken rezervasyonlarda fiyatlar nasıl oluyor? Bunun dışında titanic Belek Deluxe ve Voyage belek i de değerlendireceğim bilgi verirseniz sevinirim.

Limak Lara'yı ben çok beğendim ben de sevgilimle balayı için orayı düşünüyorum 2014 eylüle inşallah bence iyi bi tercih

Kızlar merhabai

2014 haziran ayı için balayı oteli arıyoruel m? Aklımda birkaç otel var. Bunlardan özellikle Limak Lara hakkında bilgi almak istiyorum. Daha önce bu otelde konaklayan oldu mu? Tavsiye eder misiniz? Erken rezervasyonlarda fiyatlar nasıl oluyor? Bunun dışında titanic Belek Deluxe ve Voyage belek i de değerlendireceğim bilgi verirseniz sevinirim.

arkadaşım umarım hayalindeki gibi bir balayı olur.. ancak şunu unutma nasıl bi tatil istediğin önemli kafa dinlemek deniz kum keyif çıkarmak istiyorsan başka eğlence olsun gürültüden rahatsız olmam diyorsan başka..ha bide şu var her otelin bi kapasitesi var yani müşteriler belli kesimden bazı oteller rus İngiliz Amerikan ağırlıklı ağırlarken bazıları suriye iran ağırlıklı misafir ediyor..bunu araştır ailelerin takıldığı oteller kalabalık ve gürültücü olabilir balayı için...seçim sana kalmış.. önceden mutlaka rezervasyon yaptır ama insağlam oluyor ve fiyat da tur fiyatları gibi oldu.. bütçene bağlı otel seç uçuk yerlere gidipde kendini yıpratma derim.. tavsiyee tabi dinlersin dinlemezsin bilemem... bir şey daha titanic de de kaldım çok eğlenirsin.. rixos lares hemen yanında orada çok iyi ayrıca delphin palace de çok iyi .bu üç otelden birine gidersen benim gibi tekrar gidebilmek için gün sayarsın.. detaylı bilgide verebilirim istersen.. :)sorun olursa..iyi eğlenceler...

X