Doğuma Hazırlık bebek alışverişi için internetten hangi siteler???

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
bizde civil ve gittigidiyordan aldık.malum doğuda bizim bulunduğumuz ilçede bebek mağazaları yok.en yakın vilayette de olan mağazalar dükkan formatında her ürün yok.burdaki arkadaşlarımızın tavsiyeleri ,yorumları bizi yönlendirdi.herkesten allah razı olsun.

yeni keşfim 444emarket süper ürünler var oğlum için 2li tulum aldım gelmesini bekliyorum heyecanla
bir sürü şey beğendim kısmet olursa alıcam memnun kalırsam yazarım:anneadayı:

n11 ve tekzenin internet sitesinden alısveriş yapanlar varmı? özellikle n11??? memnun kaldınızmı??

n11 ve tekzenin internet sitesinden alısveriş yapanlar varmı? özellikle n11??? memnun kaldınızmı??

Ben N11'den geçtiğimiz günlerde ilk kez alışveriş yaptım. Sanıyorum satıcı önemli orada. Biraz mantığı gittigidiyor'a benziyor. Ben çok güvenemediğim için insanların yorum yaptığı satıcılardan alışveriş yapmaya çalıştım. Bakalım dün akşam da bebek bakım kitabı saipariş verdim acaba ne zaman gelecek ben de merak ediyorum.

yeni keşfim 444emarket süper ürünler var oğlum için 2li tulum aldım gelmesini bekliyorum heyecanla
bir sürü şey beğendim kısmet olursa alıcam memnun kalırsam yazarım:anneadayı:

Ben de o siteyi bu sabah gördüm bebeğim için bir şey bakarken. Siparişiniz gelince buraya yazar mısınız? Şu kadar günde geldi, kalitesi v.b. ona göre ben de oradan alayım.

Ben N11'den geçtiğimiz günlerde ilk kez alışveriş yaptım. Sanıyorum satıcı önemli orada. Biraz mantığı gittigidiyor'a benziyor. Ben çok güvenemediğim için insanların yorum yaptığı satıcılardan alışveriş yapmaya çalıştım. Bakalım dün akşam da bebek bakım kitabı saipariş verdim acaba ne zaman gelecek ben de merak ediyorum.
cok tesekkür ederimcanım ona dikkat edeyim.kitabın hayırlı olsun:KK54:

Ben de o siteyi bu sabah gördüm bebeğim için bir şey bakarken. Siparişiniz gelince buraya yazar mısınız? Şu kadar günde geldi, kalitesi v.b. ona göre ben de oradan alayım.

Merhaba 2 kez alisveris yaptim urunleri cok begendim hizli kargolaniyor aras kargoyla calisiyorlar burda ki subenin azizligine ugradim sadece 3 gun civarinda geliyor

akakce.com diye bir site gördüm. diğer sitelere göre fiyatlar daha uygun. güvenilir bir site mi acaba? alışveriş yapan var mı?

akakce.com diye bir site gördüm. diğer sitelere göre fiyatlar daha uygun. güvenilir bir site mi acaba? alışveriş yapan var mı?

Benim bildigim akakce diger siteleri fiyat olarak karsilastirip yonlendiren bir site. Hic oradan alisveris yapmadim ama fiyat mukayesesi yapmami sagladigi icin diger sitelerden alisveris yapmisligim cok ldu.

de kapıda ödemeyle bisiklet ve bir çok ihtiyaçlarımı aldım çok hızlı kargoyla gönderim sağladılar ilgili müşteri destekleri var fiyatlarıda cok uygun .

Son düzenleyen: Moderatör:
Canım ben 1 aydır bebeğim için sitesinden alışveriş yapıyorum, ne zaman arasam doğru ve samimi cevaplar alıyorum. Genelde hep marka ürünler satıyorlar.

hepsiburada.com dan şaşmayın kızlar :)
Bir de n11.com.

kesinlikle deneyin kızlar; emin olun diğer sitelerden vazgeçeceksiniz :)

Ben tüm anne ve bebek ürünlerini e-bebek, civil ve lc waikiki den aldım. Fiyatları oldukça uygun ve kaliteli. Zaten çok çabuk büyüdükleri için fazla para vermeye gerek olduğunu düşünmüyorum.

Ben %100 pamuk ürünler olmasına dikkat ettim. Organik pamuklu ürünleri de tercih ettim. Arkadaşların önerdiği birçok siteden alışveriş yaptım dışarı çıkarmak için süslü püslü, sevimli şeyleri de Zaradan, Pançodan, junior mağazası, Mothercare Carters tan aldım. Yine LC Waikiki, H&M, E-bebek, Civil, Aziz Bebe vb mağazalardan günlük pamuklu birçok ürün bulabilirsin. Tulum bence en kullanışlı bebek kıyafeti. Yine yakınlarındaki küçük bebek butiklerinde de bazen çok güzel şeyler çıkıyor. Yani kendinizi mağaza gibi değilde malzeme ve giydirmek istediğiniz tarz üzere mağazalara yönlendirin. %100 Pamuk oluşu en temel konu diyebilirim. Sonra kalınlığı, uzun kollu oluşu geliyor.

X